Update: 100 milionů pro Star Citizen?

Autor: walltar | Přidáno: 23.11.2014 Kategorie Novinky

Podle Chrise Robertse se jedná o nepochopení mezi Autorem článku a tím co bylo řečeno při rozhovoru. 100 milionů je odhad, peněz, které půjdou do vývoje, než hra bude vydaná. A taky že všechny peníze, které se vyberou půjdou do hry. Vyjádření od Chrise:

This is a misquote – What was said is that we’ll probably have invested at least $100M into the development of Star Citizen by the time it „launches“ to the public. This is based on our intention to invest all the money we raise during initial development back into the game (which I’ve been quite public about) and the fact that we will most likely raise this much by the time the full vision of Star Citizen is polished enough to be called „public“ (of course all you guys will be experiencing Squadron 42 and the PU before this as part of the benefit of being backers and being part of the development process)

You guys are literally setting the budget and ambition of the game with your support which in itself is a pretty amazing thing and something I never would have believed possible two years ago.

Hope that helps!

 

Stará zpráva:

Podle článku v nejnovějším PC Gameru, který je sepsán podle rozhovoru s Chrisem Robertsem, CIG dá do vývoje Star Citizena 100 milionů dolarů navíc k tomu co se vybere od Backerů. Další věcí, která byla řečena, že nás čeká alespoň 18 – 20 měsíců do vydání. O tom odkud peníze půjdou, se článek nezmiňuje a od CIG jsme nic podobného neslyšeli … takže by se potencionálně mohlo jednat o nedorozumění.

 1. Autor: Micaak | Přidáno: 23.11.2014, 15:31

  Človeče, to je pálka! Dúfam, že sa k tomu CIG vyjadrí, lebo sa mi zdá, že tu niekomu nestačí jeden guinessov rekord 🙂

 2. Autor: alien5 | Přidáno: 23.11.2014, 15:52

  Je to blbost kde by vzali money spise se do vydani vybere 100 mega takhle to bylo mineno, urcite je to preklep. Kdyby to bylo primo z webu CIG tak jo, ale takhle kdyz to pisou nekde v nejakem casaku to bude urcite blbost..

  • Autor: Alfajk | Přidáno: 23.11.2014, 16:59

   myslim ze jsem ten rozhovor slysel na youtube a tohle je zcela urcite jen chyba – nedorozumneni,myslim ze tam jen zminovali par slov o tom,jestli SC pokori 100M,ne ze dalsich 100M prihodej…

   • Autor: walltar | Přidáno: 23.11.2014, 17:01

    We’ll probably invest $100 million of our own, and we’ve raised $59 million through crowdfunding so far.

    Tohle je přesné znění toho co řekl Chris … Dá se to vyložit jakkoliv. Takže uvidíme. Jak bude nějaké vyjádření od CIG, nebo oprava od Autora, tak updatuju článek.

 3. Autor: walltar | Přidáno: 23.11.2014, 15:55

  Jo dokud to nepotvrdí přímo někdo z CIG, tak si taky myslím, že to pravděpodobně je nějaké nedorozumění. Jinak oni třeba licencovali svou crowdfundingovou platformu, takže to jim mohlo přinést nějaké peníze. I když určitě ne 100M.

 4. Autor: Wolf77 | Přidáno: 24.11.2014, 10:22

  Pokud tohle řekl přímo Chris, tak asi není moc co potvrzovat. Podle mne je to poměrně jasný „Pravděpodobně zainvestujeme 100M ze svýho a navýšili jsme to o 59mil z crowdfundingu. Zní to velmi nepravděpodobně, nevim kde by to Chris vzal, ale za mne je překlad jasnej. Samozřejmě, mohl se sám Chris přeřeknout 🙂

 5. Autor: alien5 | Přidáno: 24.11.2014, 17:59

  Tak samozrejme byla to kachna.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum