18 milionů! – update

Autor: CroosaidR | Přidáno: 6.9.2013 Kategorie Novinky

Před několika minutami byla překročena hranice 18 000 000 USD,což znamená že každý backer (tedy majitel jakékoliv lodě) dostane speciální bonus,a to přístup k exkluzivnímu hvězdnému systému,který bude po vydání hry přístupný jen a pouze těmto hráčům.Při spuštění hry budou do vašeho palubního počítače nahrány koordináty s polohou této lokace.

Také byl odhalen přístav na planetě Terra,zde je video:


Crowdfundingová kampaň hry se mílovými kroky blíží k magické hranici 20 milionů. Do této částky zbývá už jen bonus k 19 milionům,a ten bude obsahovat následující položky:

 • Poznej svého nepřítele s manuálem ve stylu Jane’s Fighting Ships  – velice podrobný,skoro až encyklopedický seznam všech lodí a údajů o nich ve formě PDF
 • Vesmírné stanice – Hráči mohou vlastnit a spravovat několik vesmírných stanic v celé galaxii.
 • Muzeum RSI bude publikovat nové články každý měsíc,a to pokaždé o jiné hře kterou se Star Citizen nechal inspirovat či mu přímo předcházela.

Já osobně velice vítám vesmírné stanice,určitě budou velkým lákadlem pro PVP-chtivé hráče a mít jednu nebo i více těchto základen bude velikou výhodou pro jejich vlastníky..

Dočkáme se něčeho takového? :D

Dočkáme se něčeho takového? 😀

Jinak o bonusu ke 20M –  zatím se o něm jen spekuluje,ale na fóru se objevily příspěvky o pozemních bojích,což je podle mně nepravděpodobné.Spíš bych to viděl na nějakou novou loď(lodě),či úplně novou třídu plavidel.Všechno jsou to ale ničím nepodložené dohady.Uvidíme co nám v RSI nachystají,ale jedno je jisté,rozhodně to bude stát za to!!

UPDATE: Byl oznámen bonus ke 20 milionům.Budou to pozemní souboje (ve stylu FPS,tedy z první osoby).Takže nebudeme bojovat jen na vesmírných stanicích a lodních palubách,ale i na vybraných planetách.

 

 

 

 1. Autor: Aisling | Přidáno: 6.9.2013, 18:03

  Tak podle mě tam nějaká verze FPS, nebo TPS bude kvůli bojům na lodích, takže zakomponovat nějaké pozemní boje už nebude problém, bude to jen vyžadovat vytvoření lokací.

 2. Autor: walltar | Přidáno: 6.9.2013, 22:50

  No spíš jde o to, že do 22-24mil dostáváme věci, které jsou plánované pro základní hru. A pozemní boje plánované nejsou, takže je můžem čekat po 22mil. Zatím budou jen boje na lodích a na některých stanicích.

  • Autor: walltar | Přidáno: 6.9.2013, 22:56

   No tak ono to tam vážně je … First person combat on select lawless planets. Don’t just battle on space stations and platforms… take the fight to the ground!

  • Autor: Aisling | Přidáno: 7.9.2013, 13:49

   Já bych řekl, že ty plány se odvíjejí právě od crowdfundingu. Kdyby o SC nebyl moc velký zájem, v základní hře by nebyl obsaditelný Bengal například.

   • Autor: walltar | Přidáno: 7.9.2013, 14:17

    Jo některé ano … ale ten bengal byl potřeba stejně pro SQ-42 … takže ve hře by byl, jen be nebyl pilotovatelný lidma. Udělat ho pilotovatelný asi nestojí až tak moc peněz.

    Stejně to je s tím battlecruiserem … on ve hře byl plánovaný vždycky, ale jako asset do SQ-42, teď ho jenom zpřístupní lidem.

    Tohle je to samé … FPS boj je plánovaný od začátku, jen na některých planetách povolí používat zbraně. Na ostatních to bude vypnuté.

 3. Autor: VereWolf | Přidáno: 7.9.2013, 11:24

  Pokud vím ,tak základní CryEngine obsahuje FPS boje.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum