19 Milionů! – UPDATE

Autor: walltar | Přidáno: 16.9.2013 Kategorie Novinky

Tak dnes jsme překonali hranici 19 000 000 USD, což znamená, že každý backer dostane PDF manuál lodí ve stylu Jane’s Fighting Ships. Hráčum bude dovoleno ovládat některé vesmírné stanice v galaxii. A nakonec každý měsíc se dočkáme RSI Muzea, což je pet project Bena Lesnicka, které bude rozebírat hry dávno minulé.

20mil

 

  • Poznej svého nepřítele s manuálem ve stylu Jane’s Fighting Ships  – velice podrobný,skoro až encyklopedický seznam všech lodí a údajů o nich ve formě PDF
  • Vesmírné stanice – Hráči mohou vlastnit a spravovat několik vesmírných stanic v celé galaxii.
  • Muzeum RSI bude publikovat nové články každý měsíc,a to pokaždé o jiné hře kterou se Star Citizen nechal inspirovat či mu přímo předcházela.

RSI Muzeum: Pokud vás zajímá RSI muzeum, tak je dostupný první díl, který rozebíral Strike Commandera, v dalším díle se dočkáte všeho o mnohými milovaném a díky moderské komuniě dodnes hraném Freelanceru.

 

A teď můžeme začít pracovat na dosažení 20 milionů, se kterými se nám otevřou FPS boje i na některých méně bezpečných planetách, už nebudeme muset bojovat jen ve vesmíru.

O dalších cílech můžeme jen spekulovat, brzy se k vám vrátím s updatem.

 

UFemexplorerPDATE: Zatím co jsme spali, tak CIG odhalilo nový stretch goal, je to Salvage.

Salvage mechanika: Salvage není bokem, je to kariéra s vlastní mechanikou, zakotvením v příběhu a tvarováním vesmíru. Ve vesmíru můžete hledat řadu vzácných komponent s použitím jak lodě, tak FPS komponentu. Objevte tajemství starověkých Hadesiánů, najděte cenné komponenty a náklad … nebo se zapište do historie jako první, kdo objevil zcela neznámou mimozemskou rasu.

Zdroj: Letter from the Chairman: $19 Million!

A nezapomeňte hlasovat v anketě, o to, jestli má být zobrazována celková částka, kterou jsme doáSC_FEMALE-EXPLORER_001_RMhli i po dosažení 23 milionů.

  1. Autor: Auressel | Přidáno: 16.9.2013, 19:56

    dakujem za info.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum