2.5 Vypuštěn

Autor: walltar | Přidáno: 26.8.2016 Kategorie Novinky

Po nějaké době tu máme další větší patch. 2.5 přináší novou vesmírnou stanici, nový přistávací systém, dvě nové lodě a novou zbraň.

Kompletní patchnotes (EN)Grim Hex

Beauty_1Grim Hex je nová stanice, kde se mohou spawnovat hledaní hráči. Najdete zde obchod se zbraněmi a brněním, a obchod s novým oblečením. Na Olisaru už nekoupíte energetické zbraně a outlaw brnění, ty jsou k dostání jen na Hexu.

V budoucnu přibude Bar, kriminální mise a závodní okruh.

Grim Hex, je jedna ze stanic Green Imperial Housing Exchange, což jsou populární levné stanice, které byli stavěny ve vydolovaných asteroidech. Hexy poskytují dostupné bydlení pro dělníky, kteří plní zakázky v oblasti. Jejich hexagonální konstrukce je dělá velmi odolnými a zaručuje lehkou údržbu. Tyto stanice najdete na mnoha místech po celé galaxii.

Landing systém.

Beauty_19Nový systém přistávání nabízí jednoduché a hladké automatické přistávání, a zároveň dává hráči možnost přistát manuálně. Systém se bude postupně rozšiřovat a v budoucnu obsáhne dokování, nebo možnost zažádat o povolení k přistání.

S tímto patchem se můžou hráči přepnout to přistávacího módu, spuštěním podvozku („N“ na klávesnici). Přistávací mód přepne loď do precision a změní AR displej na přistávací. Toto označí pady jako Validní (Zelená), Nepoužitelné (Oranžová), Doporučené (Zelená). Volné pady správné velikosti jsou označené jako validní, pady špatné velikosti, nebo obsazené jsou nepoužitelné. Vždy jeden validní pad bude označen jako doporučený, obyčejně to bude ten nejbližší. Jakmile hráč přiletí nad pad, může přistát manuálně nebo automaticky (podržením „N“). Pár sekund po přistání se Přistávací mód vypne a pár sekund po vzletu se zase zapne (pokud je podvozek vytažen).

Lodě

Reliant_Kore_01První létatelnou lodí je Reliant Kore. Pokud máte zájem o tohoto malého haulera, tak si jej můžete koupit až do 29. srpna, na stránce RSI.

Druhou létatelnou lodí je Argo. Je to malá parazitní loď, takže neumožnuje Quantum drive. Její použití je tak omezené spíše na lodě s přistávací plochou. Majitelé Idris a Javelina je dostanou automaticky ke své lodi. Pokud i tak máte zájem, tak si ho můžete koupit až do 29. srpna, na stránce RSI.

Item 2.0

Tak jako v několika posledních patchích se jedná spíše o backendové úpravy, které hráč nepocítí. M7ATentokrát se jedná o úpravy itemů, které používají naše postavy a v budoucnu tyto změny umožní pro větší modularitu těchto itemů.

M7A Laser

Pokud máte rádi velké zbraně, tak vás možná tato zpráva potěší. Na VD a EA store si můžete koupit nový S5 laser. Hodí se hlavně pro lodě, jako Constellation, nebo Vanguard a je to nová základní zbraň pro Starfarera.

 1. Autor: mellias | Přidáno: 24.9.2016, 10:22

  ak smiem dosť hlupu otazku…
  neviem kam by som sa to spytal, ale viem že ked sa tu 4 tyždne nič zrovna nekomentuje tak vam to hore blikne 😀 a hadam dakto odpovie 🙂

  Star citizen…vydanie… ten datum 😀
  to znamena že bude ready Single player komplet, a multiplayer ma ped sebou ešte dlhu cestu?
  alebo
  že vyjde praveže hotový multiplayer.?

  • Autor: skl | Přidáno: 27.9.2016, 16:46

   jake datum ? Datum vydani PU (perzistent universe) nikdo nevi a je urcita sance, ze nejakym zpusobem hratelna beta se objevi rekneme do dvou let. SQ42 je single player kampan rozdelena na 3 velke casti s tim, ze prvni cast by mohla byt vydana v prvnim ctvrtleti pristiho roku. (nekteri nejvetsi optimiste jeste porad doufaji ze letos 🙂

 2. Autor: scr | Přidáno: 28.9.2016, 15:43

  Mam takovou blbou otazku..procetl jsem tu web a vubec z toho nejsem moudrej..Hra je jiz v hratelne podobe? Ze tu vychazeji patche atd?Nejspis ji mohou hrat pouze lide, kteri prizpeli na vyvoj ze? Nebo je uz nejaka moznost zapojit se do hry zakoupenim balicku s lodi?Jinak hra vypada zajimave a pokud vse naplni a vsechny mechaniky budou fungovat bude to neskutecna pecka hra na dlouhe roky hrani.

  • Autor: walltar | Přidáno: 28.9.2016, 15:54

   Prakticky se dá říct, že hra je ve fázi Early Accessu, takže každý, kdo si koupí balíček se hrou, tak má přístup do všeho současného obsahu. V budoucnu se to ještě bude lišit u SP a MMO části, protože jsou balíčky, který tu SP část nemají.

   Hratelná je taková dost alpha, ale verze 3.0, která by mohla vyjít na konci roku, už vypadala celkem zajímavě i na takové občasné zahrání.

   • Autor: scr | Přidáno: 28.9.2016, 16:15

    A jeste se zeptam, jak je hra hw narocna? Co se tyka prihlaseni do hry..koukal jsem ze na strankach roberts space industries je moznost zakoupeni dvou balicku lodi za cca 50 dolaru tim bych se tedy mel podivat do hry?

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum