21 Milionů! – UPDATE

Autor: walltar | Přidáno: 8.10.2013 Kategorie Novinky

Dnes jsme překročili další hranici, tentokrát 21 milionů dolarů. A to nás akce k 10. 10. teprve čeká.

21mil

Dosažení 21 milionů nám otevřelo Salvage Mechaniku. O dalším stretchgoalu se dočtete v článku

FemexplorerSalvage mechanika: Salvage není bokem, je to kariéra s vlastní mechanikou, zakotvením v příběhu a tvarováním vesmíru. Ve vesmíru můžete hledat řadu vzácných komponent s použitím jak lodě, tak FPS komponentu. Objevte tajemství starověkých Hadesiánů, najděte cenné komponenty a náklad … nebo se zapište do historie jako první, kdo objevil zcela neznámou mimozemskou rasu.

Dalším Stretchgoalem, který nás čeká na 22 milionech, je Systém pro snímání tváří.

RSI objevilo technologii, která používá sérii kamer pro vytvoření realistického modelu hlavy. To dovolí týmu vytvořit množství zajímavých postav a díky svojí mobilnosti ji budou moci tvůrci brát sebou na akce, kde nasnímají hlavy vybraných fanoušků pro použití ve hře. Více informací najdete zde.


UPDATE: byl odhalen stretchgoal ke 23 milionům dolarů:

Xi’An Scout: Khartu je lehké útočné plavidlo Xi’Anské armády. Oproti lidským designům, Khartu nemá tradiční hlavní trysku, namísto ní má řadu manévrovacích trysek na pohyblivých plošinách. Tento design mu umožnuje prokazovat neuvěřitelnou obratnost, což z něj udělalo postrach pilotů UEE, kteří jej přezdívají „Quark“ protože když jsou spuštěny všechny trysky, Khartu vypadá jako prskavka letící vesmírem. Xi’Anská společnost Aopoa vyrábí také exportní model, Khartu-al, na prodej lidským civilistům, kteří jej používají jako dedikovaného průzkumníka. Exportní model má stejné manévrovací trysky, ale ovládací plochy jsou uzpůsobené pro lidské piloty a zároveň má omezenou výzbroj. (Výrobce: Aopoa)

Více informací v oroginálním článku: Letter from the Chairman: $21 Million!

Tak směle do pokořování dalších hranic!

 1. Autor: Poseidon | Přidáno: 8.10.2013, 16:39

  Je to hezké, jen škoda, že nový cíl na 23 mil. mě nějak neoslovil. Čekal jsem, že přidají planety , asteroidy, stanice, ale nakonec proč ne i loď ujde.

  • Autor: walltar | Přidáno: 8.10.2013, 17:11

   Já sem třeba rád za tu loď … ono hodně lidí chce vertikální lodě a tak sou potěšení. Zatím máme mít kolem 100 systémů a jsou systémy, které mají 15 planet … takže i když bude 200-400 planet ve hře, tak bych řekl, že toho na prozkoumání bude dost. Navíc každých přibližně 14dní má být content update ve kterém přibudou i nové systémy.

 2. Autor: Cliunwolf | Přidáno: 8.10.2013, 17:26

  Mě vysloveně naštval. Jedna věc je ukořistit cizáckou loď (případně ji koupit v omezené edici jako Vandulský Scythe), ale aby byly lodě jiných ras volně dostupné skrz nakup se mi fakt nelíbí. Kde to skončí? Nerad bych viděl, aby podstatná část hráčů nakonec létala na mimozemských strojích.

  • Autor: walltar | Přidáno: 8.10.2013, 17:44

   Osobně na tom nevidím nic špatného … Banu a Xi’An sou v dnešní době celkem spřátelené mocnosti. Američan si taky může koupit Čínský auto. Vanduulskou loď asi od vanduulů nekoupíš, protože te rozstřílí dřív, než se dostaneš k prodejně ale u Xi’An a Banu nevidím problém. A pokud někdo chce lítat v mimozemských lodích, tak kde je problém? Přinese to celkem rozmanitost do hry. A pokud nebudou mimozemské lodě výrazně lepší, než UEE lodě tak nevidím důvod aby v nich lítala podstatná část hráčů.

   • Autor: Cliunwolf | Přidáno: 9.10.2013, 13:49

    Částečně máš pravdu i když přirovnání k autu není na místě, protože auta jsou založena na víceméně stejne technologii a mě prostě nějak nesedí, že by cizí rasa byla tak ochotná se dělit o svou techniku. Spíše bych očekával snahu o maximalní utajování vlastních vynálezů a technologií před jinými druhy. To platí dvojnásob, pokud by šlo o bojovný druh. Navíc jsou zde i biologické (obzvláště anatomie) rozdíly mezi lidmi a jinými rasami v SC, jenž by ztížily či úplně znemožnily užívání jejich plavidel. Bohužel jde jen o teoretizování, protože toto očividně není v SC bráno v potaz.

    Jinak ona rozmanitost je rozhodně přínosná věc, ale nic se nemá přehánět. Jednoduše bych nerad, aby přílišné užívání lodí jiných ras narušilo původní koncept SC.

 3. Autor: Sithard | Přidáno: 9.10.2013, 09:54

  Jen k tomu snimani obliceje.. to neni nic noveho co by objevilo RSI.. stejna technologie byla pouzita ve hre L.A. Noire a do dnes si myslim ze tam jsou nejvychytanejsi modely postav (tedy hlavne obliceju) co kdy ve hre byly 🙂

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum