22 milionů! – UPDATE

Autor: walltar | Přidáno: 12.10.2013 Kategorie Novinky

Před čtyřmi dny jsem psal článek o překročení 21milionů… a dnes jsme pokořili další hranici! 22milionů!

22mil

Dosažení 22 milionů nám otevřelo Systém pro snímání modelů hlavy. Další stretchgoal najdete v článku

Systém pro snímání modelů hlavy. Je technologie, která umožní snímat tvář člověka a pomocí několika kamer vypracovat 3D model celé hlavy. To dovolí týmu vytvořit množství zajímavých a propracovaných postav. Tady díky přenosnosti celého systému je možno brát systém na akce a nasnímat hlavy vybraných fanoušků, kteří se potom objeví jako NPC ve hře. Více informací najdete zde.

 

Dalším stretchgoalem, na kterém můžeme začít pracovat je:

Xi’An Scout: Khartu je lehké útočné plavidlo Xi’Anské armády. Oproti lidským designům, Khartu nemá tradiční hlavní trysku, namísto ní má řadu manévrovacích trysek na pohyblivých plošinách. Tento design mu umožnuje prokazovat neuvěřitelnou obratnost, což z něj udělalo postrach pilotů UEE, kteří jej přezdívají „Quark“ protože když jsou spuštěny všechny trysky, Khartu vypadá jako prskavka letící vesmírem. Xi’Anská společnost Aopoa vyrábí také exportní model, Khartu-al, na prodej lidským civilistům, kteří jej používají jako dedikovaného průzkumníka. Exportní model má stejné manévrovací trysky, ale ovládací plochy jsou uzpůsobené pro lidské piloty a zároveň má omezenou výzbroj. (Výrobce: Aopoa)


Stretchgoal pro 24 milionů.

Systém hromadné dopravy: Potřebujete se dostat z místa na místo a nemáte vlastní loď? Postavíme galaktický transportní systém. Můžete cestovat pomocí transportů ze systému do systému, a taky si nechat převézt lodě (například přepravit loď z jednoho hangáru do druhého). V tomhle stretchgoalu expandujeme tento systém, velké lodě pro cestující, přepravní lodě pro dálkové trasy, lodě na pronájem a raketoplány.


Hangar Patch.

Současně s updatem vyšel hangar patch č. 7, který přidal do hangáru Avengera, Auroru LN, Akvárium a mnoho dalšího. Více se můžete dočíst v originálním článku: $22 Million and Hangar Patch Live! 

Patch notes naleznete zde: Star Citizen Patch 7

 1. Autor: Net | Přidáno: 12.10.2013, 21:50

  Ještě dvacet milionů a máme magických 42!

  Systém pro snímání hlavy…to zní jak gilotina:)

  Doufám, že Khartu-al bude mít LTI, Elijah prý pracuje na Xi’Anském hangáru (říkal to v chatu) a ten pirátský vypadá pěkně http://cghub.com/images/view/679125/

  • Autor: walltar | Přidáno: 12.10.2013, 22:09

   Tak ten asteroidový hangár vypadá vážně dobře.

 2. Autor: Poseidon | Přidáno: 12.10.2013, 23:15

  Doufám, že další stretchgoal bude obsahovat více obsahu co se týká do hloubky Představoval bych si např. více serverů pro více lidí v instanci, více modifikací pro jednotlivé lodě, více realné fyziky atd…

 3. Autor: Mankind | Přidáno: 13.10.2013, 10:41

  Taky bych radeji neco co rozsiruje hru ajko takovou(treba jako predchozi salvaging). Snimani fanousku me vubec nezajima a nova lod je sice fajn,ale nove lode budou do hry pridavat i po spusteni hry. Proc se stim obtezovat ted?
  Itergalacticka doprava uz zni slibneji.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum