23 milionů! – Update

Autor: walltar | Přidáno: 18.10.2013 Kategorie Novinky

Další týden a dalších milion dolarů. Dnes jsme pokořili další hranici, a to hranici 23 milionů dolarů.

23mil

Díky tomuto stretchgoalu nebude Star Citizen potřebovat finanční kapitál od investorů. Jako odměnu jsme otevřeli Xi’Anský Scout.

Xi’An Scout: Khartu je lehké útočné plavidlo Xi’Anské armády. Oproti lidským designům, Khartu nemá tradiční hlavní trysku, namísto ní má řadu manévrovacích trysek na pohyblivých plošinách. Tento design mu umožnuje prokazovat neuvěřitelnou obratnost, což z něj udělalo postrach pilotů UEE, kteří jej přezdívají „Quark“ protože když jsou spuštěny všechny trysky, Khartu vypadá jako prskavka letící vesmírem. Xi’Anská společnost Aopoa vyrábí také exportní model, Khartu-al, na prodej lidským civilistům, kteří jej používají jako dedikovaného průzkumníka. Exportní model má stejné manévrovací trysky, ale ovládací plochy jsou uzpůsobené pro lidské piloty a zároveň má omezenou výzbroj. (Výrobce: Aopoa)

Dalším Stretchgoalem na řadě je Systém hromadné dopravy.

Potřebujete se dostat z místa na místo a nemáte vlastní loď? Postavíme galaktický transportní systém. Můžete cestovat pomocí transportů ze systému do systému, a taky si nechat převézt lodě (například přepravit loď z jednoho hangáru do druhého). V tomhle stretchgoalu expandujeme tento systém, velké lodě pro cestující, přepravní lodě pro dálkové trasy, lodě na pronájem a raketoplány.


RETALIATORfrontroomandcockpit[1]Stretchgoal pro 25 milionů: Vylepšená Alpha

Využijeme další peníze k tomu, abychom udělali širší alpha test, než jsme měli původně v plánu. Původní plán bylo spustit servery v Severní Americe a poté expandovat do ostatních částí světa, jako do Evropy a Austrálie, abychom snížili latenci na těchto územích a tak zdokonalovali hru, jak se zlepšuje zážitek v různých částích světa. Peníze navíc nám umožní investovat do větší infrastruktury hned od začátku a tak nasadit více serverů. RETALIATORcockpit[1]Dosažení tohoto goalu nám taky umožní zvýšit počet zbývajících alpha slotů. Extra alpha sloty neznamenají jen, že bude víc hráčů při spuštění, ale taky budeme mít více feedbacku a lepší stress test. A díky tomu bude zážitek ve Star Citizenu ještě lepší.

 

 1. Autor: Mankind | Přidáno: 18.10.2013, 19:39

  Ty Stretchgoaly jsou pro hru mozna dulezite,ale cim dal tim mene zajimave pro me jako hrace 🙂

  • Autor: walltar | Přidáno: 18.10.2013, 19:42

   No nevím, ale to že dostaneme server pro Evropu pro Betu a možná i Alphu bych řekl, že je i pro nás pro hráče celkem důležité. Díky tomu budem mít ping se kterým půjde hrát.

   • Autor: Mankind | Přidáno: 18.10.2013, 19:52

    Samozrejme mas pravdu. Ale ja jsem jednak vubec nevedel ze s Evropou na alphu nepocitaji a zadruhe jsme myslel posledni stretcgoaly obecne. Ne jen ten posledni. Neber to tak ze se uz netesim,jen me ty posledni proste neoslovily(nova lod,obliceje hracu ,alpha srevery v EU…)

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum