24 milionů!

Autor: walltar | Přidáno: 23.10.2013 Kategorie Novinky

Díky akci na Hornety jsme se za necelý týden dostali k dalšímu Stretch goalu. Tentokrát jsme překonali celých 24 milionů dolarů.

23mil

Tento Stretch goal nám otevírá vylepšený systém hromadné dopravy. A další v pořadí je vylepšená alpha. Stretch goal pro 26 milionů je uvnitř článku.

24 milionů: 

Systém hromadné dopravy: Potřebujete se dostat z místa na místo a nemáte vlastní loď? Postavíme galaktický transportní systém. Můžete cestovat pomocí transportů ze systému do systému, a taky si nechat převézt lodě (například přepravit loď z jednoho hangáru do druhého). V tomhle stretchgoalu expandujeme tento systém, velké lodě pro cestující, přepravní lodě pro dálkové trasy, lodě na pronájem a raketoplány.

25 milionů:

Vylepšená Alpha: Využijeme další peníze k tomu, abychom udělali širší alpha test, než jsme měli původně v plánu. Původní plán bylo spustit servery v Severní Americe a poté expandovat do ostatních částí světa, jako do Evropy a Austrálie, abychom snížili latenci na těchto územích a tak zdokonalovali hru, jak se zlepšuje zážitek v různých částích světa. Peníze navíc nám umožní investovat do větší infrastruktury hned od začátku a tak nasadit více serverů. Dosažení tohoto goalu nám taky umožní zvýšit počet zbývajících alpha slotů. Extra alpha sloty neznamenají jen, že bude víc hráčů při spuštění, ale taky budeme mít více feedbacku a lepší stress test. A díky tomu bude zážitek ve Star Citizenu ještě lepší.

26 milionů:

Vylepšené systémy kapitálních lodí: Ke Command & Control systému, který jsme už popsali, přidáme ještě další možnosti. Veďte opravářské týmy v boji proti požárům a opravujte klíčové systémy v bitvě, ovládejte přepážky pro zpomalení nepřátelských mariňáků a ovládejte množství řídících panelů. Tohle vše vám pomůže se ještě lépe se vžít do hry při řízení kapitální lodě.

 1. Autor: ShepardSVK | Přidáno: 23.10.2013, 10:13

  No myslel som ze sa tu dozviem co presne tie „kapitalne lode“ su. Nejake botmi ovladane materske lode? Alebo co by som si pod tym mal predstavovat?

  • Autor: walltar | Přidáno: 23.10.2013, 10:37

   Idris a větší jsou ve Star citizenu považovány za Kapitálky. Takže Korvety (idris), Destroyery, Battlecruisery, Escortní Carriery, Kapesní Bojové lodě, Bengal Carrier … a další k oterých nevíme.

   Ovládat je budou hráči, tak jako normální lodě, ale bude jich na to potřeba víc.

   • Autor: ShepardSVK | Přidáno: 23.10.2013, 11:27

    Uz je mi to jasne dakujem. V takom pripade znie nanajvys zaujimavo pasaz a spomaleni postupu nepriatelskych marinakov. Ci uz z pohladu toho ze bude mozne nalodit sa nejakym sposobom na lod letiacu vesmirom, ale aj z pohladu moznosti ktore to prinasa. Napriklad uzavriet prepazky a vypustit ciernych pasazierov do vakua a pod. Ktovie ci taketo vysadky bude schopna robit aj AI, pripadne ci bude mozne nalozit do lode viac ludi mimo miest pre posadku (napriklad do nakladoveho priestoru) a vytvorit z nich nejaky taky vysadok na obsadzanie lodi…

    • Autor: walltar | Přidáno: 23.10.2013, 11:37

     Ono udělat takový výsadek nebude lehké. Loď musí být nehybná, jinak se ti přetrhne přechodová komora, takže první musíš zničit motor a manévrovací trysky, nez zničení lodě samotné a potom zadokovat k jedné z přechodových komor. Některé lodě, Cutlass a Caterpillar třeba jsou lodě, které mají výsady jako popis práce. A minimálně do Catu asi půjde naložit pár mariňáků navíc. Ale jak bude naložení dalších lidí do nákladového prostoru omezené se zatím neví … pravděpodobné je, že to bude dané výkonem tvojí podpory života.

    • Autor: ShepardSVK | Přidáno: 23.10.2013, 13:21

     Vazne som netusil, ze do hry budu uz v zaklade zakomponovane podobne prvky! Myslim ze pojde o prvu hru, ktora aspon z casti dobehne moju predstavivost 😀

 2. Autor: Poseidon | Přidáno: 23.10.2013, 12:09

  Sranda nastane, pokud to hra umožní, až někdo z posádky omylem otevře přechodovou komoru nebo sníží podporu života po bezpečnou úroveň buď omylem nebo úmyslně.

 3. Autor: Greenflag | Přidáno: 23.10.2013, 16:13

  Je tu někdě odkaz na ten článek o Command & Control 😉

  • Autor: walltar | Přidáno: 23.10.2013, 16:27

   Na to článek myslím ani nebyl … je to Stretchgoal k 13M a tady byl první šlánek k 18M

   Command and Control Center – Dohlížejte na bitvu z paluby své Idris, nebo Destroyeru s pokročilím balíčkem C&C, který vám umožní propojit všechny lodě dohromady a převzít centrální velení z třetího místa.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum