26 milionů! Update

Autor: walltar | Přidáno: 3.11.2013 Kategorie Novinky

Je úžasné, jak Star Citizen pokračuje ve svém tažení za nejúspěšnější crowdfundovanou hru… pořád a pořád mě udivuje tím, jak svým fanouškům podává stále nové informace, stále nové akce, a fanoušci jim to oplácí stejnou měrou. Tentokrát jsme jim to oplatili překročením 26 milionů.

23mil

A to nám přinese vylepšení v systému Kapitálních Lodí. Dalším obrovským úspěchem je kolik se vlastně vybralo za minulý měsíc, neuvěřitelných 5,134,120 USD což je necelých sto milionů korun! Informace o stretch goalu k 28 milionům naleznete uvnitř článku.

Ptáte se, co je to vylepšení Kapitálních lodí? Tak jako první bychom si mohli říci, které lodě ve Star Citizenu jsou označovány jako tzv. Capital Ships. Jsou to lodě od Korvety Idris až po Bengal Carrier, který by měl být se svým jedním kilometrem délky největší, hráči ovládanou lodí ve hře. Zatím víme o Korvetě, Torpédoborci, Fregatě, Křižníku, Bitevním křižníku, Doprovodném Carrieru a Plnohodnotném Carrieru typu Bengal.

Idris_HngarFloor_WIP_01[1]Další důležitou věcí, kterou byste o Kapitálních lodích měli vědět, je že ne všechny si budete moci koupit. Největší loď, kterou si hráč, nebo organizace bude moci koupit je Torpédoborec. Větší lodě už budou muset hráči „osvobodit“ z rukou NPC, nebo jiných hráčů. Takové lodě pravděpodobně budou persistentní, a když je necháte nehlídané, tak o ně snadno přijdete. Podle mě bude tento aspekt hry hodně zajímavý, i když asi hlavně pro velké organizace hráčů, které mají tu možnost bránit svou loď pořád. Tak teď už k popisu stretchgoalu k 26milonům:

idris_S

26 milionů:

Idris-Int3[1]Vylepšené systémy kapitálních lodí: Ke Command & Control systému, který jsme už popsali, přidáme ještě další možnosti. Veďte opravářské týmy v boji proti požárům a opravujte klíčové systémy v bitvě, ovládejte přepážky pro zpomalení nepřátelských mariňáků a ovládejte množství řídících panelů. Tohle vše vám pomůže se ještě lépe se vžít do hry při řízení kapitální lodě.

Idris-Int2[1]A já se znova ptám… nepřipadá vám to jako lépe vypadající verze lodního simulátoru Artemis? Já už se nemůžu dočkat, až zasednu do naší kapitální lodě pod vedením Admirála Aislinga.

V překladu se dále zmiňuje Command & Control. Je to vylepšení lodě, které je možné namontovat na větší lodě (přesné třídy zatím neznáme), které vám dovolí ovládat bitvu, pravděpodobně ze třetí osoby. Umožní vám propojit senzory všech lodí dohromady a převzít nad nimi centrální velení.

 


Dalším stretch goalem je rozšíření rasy známé jako Banu. (popis které můžete najít v sekci rasy). Kolem které se točí příběh A Human Perspective, který si můžete v angličtině přečíst na oficiální stránce Star Citizena.  Tato rasa obchodníků nám jako první nabídne svou obchodní loď.

27 milionů:

Banu Merchantman: Banu jsou známí pro svůj um v obchodování, při svých cestách po galaxii obchoduju s každým, od lidí po Vanduuly! Jejich robustní, specializované obchodní lodě jsou ceněné více, než všechno ostatní obchodní lodě a někdy jsou mezi Banu předávány z generace na generaci. Při 23 milionech jsme slíbili, že Xi’Anské lodě budou jedinečným zážitkem. Při 27 milionech budeme tuto myšlenku rozšiřovat i na lodě Banu. Počínaje Obchodní lodí, bude tým rozšiřovat technologii Banu a tak hráčům nabídne zcela odlišný způsob, jak prožívat jejich Hru.

Bude snad tahle loď ještě větší, než starý dobrý Starfarer? (obrázek níže)

Starfarer_S


28 milionů:

Nová Začátečničká loď: Team z Consolidated Outland se rozhodl v roce 2944 vyzvat RSI svou premiérou Mustanga, osobní kosmické lodě. Další prostředky se použijí k vytvoření další společnosti a další lodě pro začátečníky. Tato nová loď bude nabídnuta k prodeji vedle Aurory, takže si hráči budou moci vybrat z dvou možností, jak začít hru.

Consolidated Outland: Založen individualistickým bilionářem Silasem Koernerem, Consolidated Outland je rozrůstající se společností, vůbec první, která má své ředitelství na příhraničním světě. Koerner, který vydělal značné jmění v Jump komunikaci, založil společnost jako pokus o úder na to, co nazývá „Příliš regulovaným lodním průmyslem.“ Se závody, které jsou zřizovány co nejdál od zvědavých očí konkurence se Outland stává společností, na kterou je třeba si dávat pozor.

Po počátečním úspěchu na poli konverzních kitů pro lodě, je si to Outland připraven rozdat s velkými kluky. Nový Mustang je připraven jít do sériové výroby a bude cenově konkurovat Auroře od RSI. Pomocí nově vyvinutých slitin a kombinací materiálů, které jsou považovány za ne zrovna bezpečné, Mustang tlačí poměr výkonu nadoraz. Výsledkem je stylová loď, která váží méně, než aurora a má více možností pro instalaci motorů a trysek… Na úkor stability, zbraňových hardpointů a nákladového prostoru.

Mustang není plánovaný, jako náhrada za Auroru, je to další možnost, která bude lépe vyhovovat některým stylům hraní. Chcete spolehlivou osobní kosmickou loď? Vyberte si auroru. Chcete něco s trochu větším výkonem, za cenu nákladového prostoru? Pro vás je tu Mustang.

Jak to bude možné, tak balíčky s Mustangem přibydou do Obchodu RSI. Uživatelé, kteří si budou přát změnit svou loď z aurory na Mustanga, budou mít tak možnost učinit bezplatně (LTI se v tomto případě zachová)

 1. Autor: Jayce Pulsefire | Přidáno: 3.11.2013, 20:29

  Sir, reporting for duty, sir!

 2. Autor: Keinar | Přidáno: 4.11.2013, 15:45

  Ja uz ani nevim, jestli si ty novinky mam cist… vdycky me to tak navnadi, ze me pak nebavi hrat zadna jina hra, protoze premyslim, co a jak bych uz delal v SC:-))

  • Autor: walltar | Přidáno: 4.11.2013, 15:47

   Jo to znám. 😀

 3. Autor: Elder | Přidáno: 4.11.2013, 17:18

  To snad neni možný, odkud se ty prachy furt sypou 😀

  • Autor: Net | Přidáno: 4.11.2013, 17:38

   Lidé se pořád dozvídají o hře a k tomu docházejí alfa sloty a LTI má končit koncem měsíce… Myslím, že s dobře načasovanými akcemi bude listopad nový rekordní měsíc, jsem zvědav, jak bude pokračovat kampaň poté. Každopádně je zajímavé, že Star Citizen každý měsíc sílí, většina podobných kampaní je úspěšných prvních pár dní, co jsou na kickstarteru a pak před koncem kampaně a po kampani na PayPal přispěje jen pár lidí, u Star Citizena jsou dva miliony dolarů z Kickstarteru směšná částka.

 4. Autor: solta | Přidáno: 5.11.2013, 10:59

  mě to nepřekvapuje ani trochu překvapený budu až se vybere 35M 🙂

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum