27 milionů! – Update

Autor: walltar | Přidáno: 12.11.2013 Kategorie Novinky

Čas utíká jako voda. Další týden, další milion dolarů. A do hranice 30milionů, už nám zbývají je poslední tři. Myslíte, že to stihneme do konce měsíce? Abych se přiznal, tak já si myslím, že to možné je. S velkou akcí na limitované lodě a s prodejem Idris, který se plánuje v omezeném množství si myslím, že to můžeme dokázat.

27mil

Asi se ptáte co že nám tento stretch goal přináší. Banu, rasa obchodníků, bude rozšířena a do hry přibude jejich Obchodní loď. Informace o Stretch Goalu k 29 milionům vám přineseme v updatu.


Dnes jsme otevřeli rozšíření rasy, kterou známe jako Banu. Pokud se o ní chcete dozvědět víc, podívejte se na popis, který najdete v sekci rasy. Další zajímavý pohled na rasu Banu nabízí příběh A Human Perspective, který si v angličtině můžete přečíst na oficiální stránce Star Citizena. Jako první se nám do rukou dostane jejich obchodní loď. Obchodní loď Banu byla svěřená nejlepším koncept artistům, ale tady se můžete podívat alespoň na Xi’Anskou kapitální loď.

27 milionů:

XI_Capital_ship_WIP02[1]Banu Merchantman: Banu jsou známí pro svůj um v obchodování, při svých cestách po galaxii obchoduju s každým, od lidí po Vanduuly! Jejich robustní, specializované obchodní lodě jsou ceněné více, než všechno ostatní obchodní lodě a někdy jsou mezi Banu předávány z generace na generaci. Při 23 milionech jsme slíbili, že Xi’Anské lodě budou jedinečným zážitkem. Při 27 milionech budeme tuto myšlenku rozšiřovat i na lodě Banu. Počínaje Obchodní lodí, bude tým rozšiřovat technologii Banu a tak hráčům nabídne zcela odlišný způsob, jak prožívat jejich Hru.

Bude snad tahle loď ještě větší, než starý dobrý Starfarer? (obrázek níže)

Starfarer_S

Banu Merchantman bude součástí akce na lodě, která 26. 11. uzavře LTI, takže si připravte peněženky.


Dalším Stretchgoalem, který se nám otevírá je nová začátečnická loď, společně se společností, která ji bude vyrábět. Varianta pro lidi, kteří chtějí začít hru jinak, než s víc na obchod zaměřenou Aurorou.

28 milionů:

Nová Začátečničká loď: Team z Consolidated Outland se rozhodl v roce 2944 vyzvat RSI svou premiérou Mustanga, osobní kosmické lodě. Další prostředky se použijí k vytvoření další společnosti a další lodě pro začátečníky. Tato nová loď bude nabídnuta k prodeji vedle Aurory, takže si hráči budou moci vybrat z dvou možností, jak začít hru.

Consolidated Outland: Založen individualistickým bilionářem Silasem Koernerem, Consolidated Outland je rozrůstající se společností, vůbec první, která má své ředitelství na příhraničním světě. Koerner, který vydělal značné jmění v Jump komunikaci, založil společnost jako pokus o úder na to, co nazývá „Příliš regulovaným lodním průmyslem.“ Se závody, které jsou zřizovány co nejdál od zvědavých očí konkurence se Outland stává společností, na kterou je třeba si dávat pozor.

Po počátečním úspěchu na poli konverzních kitů pro lodě, je si to Outland připraven rozdat s velkými kluky. Nový Mustang je připraven jít do sériové výroby a bude cenově konkurovat Auroře od RSI. Pomocí nově vyvinutých slitin a kombinací materiálů, které jsou považovány za ne zrovna bezpečné, Mustang tlačí poměr výkonu nadoraz. Výsledkem je stylová loď, která váží méně, než aurora a má více možností pro instalaci motorů a trysek… Na úkor stability, zbraňových hardpointů a nákladového prostoru.

Mustang není plánovaný, jako náhrada za Auroru, je to další možnost, která bude lépe vyhovovat některým stylům hraní. Chcete spolehlivou osobní kosmickou loď? Vyberte si auroru. Chcete něco s trochu větším výkonem, za cenu nákladového prostoru? Pro vás je tu Mustang.

Jak to bude možné, tak balíčky s Mustangem přibydou do Obchodu RSI. Uživatelé, kteří si budou přát změnit svou loď z aurory na Mustanga, budou mít tak možnost učinit bezplatně (LTI se v tomto případě zachová)


Stretch goal k 29 milionům se tentokrát nese ve jménu singleplayeru. Squadron 42 je další z tria možností (Star Citizen persistent universe, Star Citizen private server, Squadron 42) jak si člověk může tuto hru užít. Něco víc se o SQ-42 můžete dozvědět v překladu článku z RPS. Dokončení SQ-42 před tím, než se vydáte do PU vám dává několik výhod. Stanete se občanem UEE, armáda vám za vaše služby zaplatí a ještě budete mít nějaké vybavení do začátku. SQ-42 bude pro mnohé branou do Star Citizena a tak je jen dobré, že se nějaké peníze věnují i tam.

29 milionů:

Vylepšený design misí pro Squadron 42: Tým ve Foundry 42 (Pobočka CIG v Manchasteru, kterou vede Erin Roberts. pozn. překladatele) má s SQ-42 velké plány a my jim poskytneme další finance na to, aby je mohli uskutečnit. Aby z SQ-42 mohli udělat skutečného duchovního nástupce Wing Commandera. SQ-42 půjde nad rámec všech možností. Od začátku v epické bitvě, namísto výcvikové patroly, až po mise, které spojují vesmírný boj a boj na palubách lodí, pošleme vás přímo do akce. Vylepšený design misí tohle dovolí týmu uskutečnit, společně s více zdroji na animace, které ještě zlepší vzhled SQ-42.

 1. Autor: Net | Přidáno: 12.11.2013, 07:28

  Banu loď bude v LTI prodeji!!! 26.11.!!!

  • Autor: walltar | Přidáno: 12.11.2013, 08:25

   No super … další peníze v háji 🙁

 2. Autor: JohnyQ | Přidáno: 12.11.2013, 08:45

  Chápu to správně, že ta obchodní loď je ten druhý obrázek z dopisu k 27.mil. z oficiálních stránek? Jaké to bude mít rozměry?! … to vypadá, že to je podobně velký jak Bengal!!! Ale jinak pecka!

  • Autor: walltar | Přidáno: 12.11.2013, 08:55

   Ne to je Xi’anská kapitálka, ještě ten článek upravuju a nestčil sem to tam napsat.

   • Autor: JohnyQ | Přidáno: 12.11.2013, 09:27

    Aha… děkuji … vidím ten obrázek poprvé… v tom případě jsem docela zvědav, jak bude vypadat architektura lodí Banu

 3. Autor: sectoid | Přidáno: 12.11.2013, 09:19

  Nemuzu se zbavit pocitu… ze posledni stretchgoaly jen postupne zobrazuji „obsah hry“ – rozumejme to co by ve hre bylo tak jako tak. Prece nevymyslim mytologii ohledne mimozemskych ras a pak ve hre neukazu ani jejich lode 🙂 Penize jim samozrejme preju a hltam kazdy novy strechgoal, jen to na me tak pusobi. Ono taky co vymyslet… marketing maji skvely 🙂

  • Autor: walltar | Přidáno: 12.11.2013, 09:26

   Tak to skutečně je … věci, které jsou plánované, ale díky Goalům je můžou zrealizovat. Ukazují nám co by v té hře byla tak jako tak, ale asi pozděj. Sami developeři to řekli a netají se tím.

 4. Autor: Gerlak | Přidáno: 12.11.2013, 12:21

  Hm asi mi nezbyde nic jinýho než při té velké akci s prodejem lodí se odstěhovat na pustej ostrov bez přístupu na internet. Zase budu utrácet 😥

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum