28 milionů! – update

Autor: walltar | Přidáno: 19.11.2013 Kategorie Novinky

Poslední dobou se nám ten counter hýbal až mučivě pomalu co? Naštěstí nás poslední akce vystřelila k 28 milionům. Už nám zbývá jen týden, než bude LTI zrušeno a týden do dalšího CIG livestreamu.

27mil

Tento stretchgoal nám otevírá novou začátečnickou loď, Mustanga.

UPDATE: Nový stretch goal najdete v článku. A o zaměření lodě pro další stretch goal můžete hlasovat v Letter from the Chairman: $28 Million! Na stránkách RSI.


Dnes jsme otevřeli Mustanga, společně se společností která jej bude vyrábět. Varianta pro lidi, kteří chtějí začít hru jinak, než s víc na obchod zaměřenou Aurorou.

28 milionů:

Nová Začátečničká loď: Team z Consolidated Outland se rozhodl v roce 2944 vyzvat RSI svou premiérou Mustanga, osobní kosmické lodě. Další prostředky se použijí k vytvoření další společnosti a další lodě pro začátečníky. Tato nová loď bude nabídnuta k prodeji vedle Aurory, takže si hráči budou moci vybrat z dvou možností, jak začít hru.

Consolidated Outland: Založen individualistickým bilionářem Silasem Koernerem, Consolidated Outland je rozrůstající se společností, vůbec první, která má své ředitelství na příhraničním světě. Koerner, který vydělal značné jmění v Jump komunikaci, založil společnost jako pokus o úder na to, co nazývá „Příliš regulovaným lodním průmyslem.“ Se závody, které jsou zřizovány co nejdál od zvědavých očí konkurence se Outland stává společností, na kterou je třeba si dávat pozor.

Po počátečním úspěchu na poli konverzních kitů pro lodě, je si to Outland připraven rozdat s velkými kluky. Nový Mustang je připraven jít do sériové výroby a bude cenově konkurovat Auroře od RSI. Pomocí nově vyvinutých slitin a kombinací materiálů, které jsou považovány za ne zrovna bezpečné, Mustang tlačí poměr výkonu nadoraz. Výsledkem je stylová loď, která váží méně, než aurora a má více možností pro instalaci motorů a trysek… Na úkor stability, zbraňových hardpointů a nákladového prostoru.

Mustang není plánovaný, jako náhrada za Auroru, je to další možnost, která bude lépe vyhovovat některým stylům hraní. Chcete spolehlivou osobní kosmickou loď? Vyberte si auroru. Chcete něco s trochu větším výkonem, za cenu nákladového prostoru? Pro vás je tu Mustang.

Jak to bude možné, tak balíčky s Mustangem přibydou do Obchodu RSI. Uživatelé, kteří si budou přát změnit svou loď z aurory na Mustanga, budou mít tak možnost učinit bezplatně (LTI se v tomto případě zachová)


Stretch goal k 29 milionům se tentokrát nese ve jménu singleplayeru. Squadron 42 je další z tria možností (Star Citizen persistent universe, Star Citizen private server, Squadron 42) jak si člověk může tuto hru užít. Něco víc se o SQ-42 můžete dozvědět v překladu článku z RPS. Dokončení SQ-42 před tím, než se vydáte do PU vám dává několik výhod. Stanete se občanem UEE, armáda vám za vaše služby zaplatí a ještě budete mít nějaké vybavení do začátku. SQ-42 bude pro mnohé branou do Star Citizena a tak je jen dobré, že se nějaké peníze věnují i tam.

29 milionů:

Vylepšený design misí pro Squadron 42: Tým ve Foundry 42 (Pobočka CIG v Manchasteru, kterou vede Erin Roberts. pozn. překladatele) má s SQ-42 velké plány a my jim poskytneme další finance na to, aby je mohli uskutečnit. Aby z SQ-42 mohli udělat skutečného duchovního nástupce Wing Commandera. SQ-42 půjde nad rámec všech možností. Od začátku v epické bitvě, namísto výcvikové patroly, až po mise, které spojují vesmírný boj a boj na palubách lodí, pošleme vás přímo do akce. Vylepšený design misí tohle dovolí týmu uskutečnit, společně s více zdroji na animace, které ještě zlepší vzhled SQ-42.


30 milionů:

Pro několik dalších stretch goalů zkusí CIG něco trochu jiného, každý stretch goal nám otevře další loď. A nebojte se, všechny peníze, které se vyberou, jdou na vylepšení hry. Najímají se za ně další zaměstnanci, kupuje se další vybavení a hra tak může být větší a lepší. A protože nás k tomuhle stretch goalu dostali M50 a 350r, tak další lodí je:

Origin 890 JUMP: Zvěsti jsou pravdivé. Origin Jumpworks pracuje na větší lodi. 890 JUMP je vysoce stylová, mezihvězdná super-jachta s množstvím vysoce kvalitních upgradů. Cestujte hvězdami ve vysokém stylu, s několika palubami, velkými okny s úžasným výhledem a malým dokem pro jinou loď. Ať už chcete prozkoumávat daleké hvězdy, či se vydat na cestu po Teře, 890 Jump je ztělesněním luxusu, třídy a uhlazenosti.

Navíc můžete hlasovat o tam jaké zaměření bude mít další loď, kterou uvidíme.

  1. Autor: Jayce Pulsefire | Přidáno: 19.11.2013, 21:38

    Díky za rychlej překlad! 🙂

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum