29 milionů! – Update

Autor: walltar | Přidáno: 22.11.2013 Kategorie Novinky

Začátek akce na Retaliatora, Gladiatora a Super horneta nás posunul přes 29 milionů.

27mil

Díky tomuto stretch goalu vylepší Foundry 42 (pobočka CIG v Manchesteru, kterou vede Erin Roberts) Squadron-42 a dá nám tak ještě lepší zážitek ze singleplayer kampaně.

UPDATE: Těžební loď, Foundry 42 video a nezapomeňte hlasovat o další lodi.
UPDATE2: Doplněn překlad scénáře z videa o Squadron 42.


 

Stretch goal k 29 milionům se tentokrát nese ve jménu singleplayeru. Squadron 42 je další z tria možností (Star Citizen persistent universe, Star Citizen private server, Squadron 42) jak si člověk může tuto hru užít. Něco víc se o SQ-42 můžete dozvědět v překladu článku z RPS. Dokončení SQ-42 před tím, než se vydáte do PU vám dává několik výhod. Stanete se občanem UEE, armáda vám za vaše služby zaplatí a ještě budete mít nějaké vybavení do začátku. SQ-42 bude pro mnohé branou do Star Citizena a tak je jen dobré, že se nějaké peníze věnují i tam.
29 milionů:

Vylepšený design misí pro Squadron 42: Tým ve Foundry 42 (Pobočka CIG v Manchasteru, kterou vede Erin Roberts. pozn. překladatele) má s SQ-42 velké plány a my jim poskytneme další finance na to, aby je mohli uskutečnit. Aby z SQ-42 mohli udělat skutečného duchovního nástupce Wing Commandera. SQ-42 půjde nad rámec všech možností. Od začátku v epické bitvě, namísto výcvikové patroly, až po mise, které spojují vesmírný boj a boj na palubách lodí, pošleme vás přímo do akce. Vylepšený design misí tohle dovolí týmu uskutečnit, společně s více zdroji na animace, které ještě zlepší vzhled SQ-42.


30 milionů:

Pro několik dalších stretch goalů zkusí CIG něco trochu jiného, každý stretch goal nám otevře další loď. A nebojte se, všechny peníze, které se vyberou, jdou na vylepšení hry. Najímají se za ně další zaměstnanci, kupuje se další vybavení a hra tak může být větší a lepší. A protože nás k tomuhle stretch goalu dostali M50 a 350r, tak další lodí je:

Origin 890 JUMP: Zvěsti jsou pravdivé. Origin Jumpworks pracuje na větší lodi. 890 JUMP je vysoce stylová, mezihvězdná super-jachta s množstvím vysoce kvalitních upgradů. Cestujte hvězdami ve vysokém stylu, s několika palubami, velkými okny s úžasným výhledem a malým dokem pro jinou loď. Ať už chcete prozkoumávat daleké hvězdy, či se vydat na cestu po Teře, 890 Jump je ztělesněním luxusu, třídy a uhlazenosti.

Navíc můžete hlasovat o tam jaké zaměření bude mít další loď, kterou uvidíme.


 31 milionů:

RSI Orion: Cílem RSI vždy bylo udělat vesmír dostupným i pro jednotlivce. S těžební platformou Orion, se nyní můžete zapojit do procesu, který byl donedávna kontrolován megakorporacemi. Orion vám nabídne kvalitní tažné paprsky, které jsou namontované ve věžích, odolné venkovní „brašny“ na skladování rudy a kabinu navrženou týmem, který vám přinesl Auroru a Constellation.


O další lodi můžete hlasovat na stránkách RSI: $29 Million! Squadron 42!


UPDATE2: Překlad scénáře z videa o Squadron 42, pravděpodobně se jedná o masivní úvodní bitvu v první misi. Originál se objevil ve videu zde.


EXT. VESMÍR – ANIMACE

KAMERA SE TŘESE z masivní exploze. Je to, jako bychom byli v jiném světě. Řítí se na nás obří Vanduulská flotila. UEE a Vanduulské lodě si vyměňují zásahy nad planetou Vega II.
STÍHAČE obou stran se valí vesmírem a střílí po sobě veškerým svým arzenálem.

KAMERA závodí a kličkuje mezi desítkami minibitev k přibližující se linii Vanduulských VÁLEČNÝCH LODÍ.

INT. VANDUULSKÁ VÁLEČNÁ LOĎ – MŮSTEK – POKRAČOVÁNÍ – ANIMACE

Můstek Vanduulské VÁLEČNÉ LODI není podle očekávání temné, vlhké, násilné, dusivé zle vypadající místo. Je téměř strašidelně klidný a nerušený. POSÁDKA se zdá neovlivněna panoramatickou destrukcí na svých obrazovkách.

OCCURI (vůdce Klanu) vše netečně pozoruje. Je obrovský, dokonce i podle Vanduulských měřítek, a má jizvy z mnoha bitev. Řídí pohyby své flotily z hlavní konzole, zatímco jeho THUL-OCCURI (zástupce velitele), šlachovitý Vanduul v pozemním brnění, pozoruje dění.

KAMERA vycouvá z můstku…

EXT. VESMÍR – POKRAČOVÁNÍ – ANIMACE

Kanóny vlajkové lodě se zaměří a vypálí současně. KAMERA NÁSLEDUJE výboje a je svědkem výbuchů veškerých menších lodí (Lidských i Vanduulských), které se jim připletou do cesty.

EXT. UEES DEFIANCE

Masivní laserové výboje zamíří k UEES Defiance, jednomu z největších carrierů a klíčové lodi v UEE linii.

Štíty náhle vzplanou, aby pohltily Vanduulské střely.

KAMERA pokračuje směrem k můstku.

INT. DEFIANCE – MŮSTEK – POKRAČOVÁNÍ

Můstek Defiance se třese. DŮSTOJNÍCI a POSÁDKA pobíhají kolem, aby udrželi krok s bitvou, kterou řídí.

 1. Autor: Net | Přidáno: 22.11.2013, 23:50

  Pěkné a za chvíli máme $30M, spoustu publicity, a snad nějaké info o salvage lodi a superjachtě Origin 890 JUMP.

 2. Autor: jimmi.lc | Přidáno: 23.11.2013, 00:08

  aka salvage lod? , to bude mining lod 😛

  • Autor: walltar | Přidáno: 23.11.2013, 00:11

   Salvage loď bude další … na 32 milionech.

 3. Autor: jimmi.lc | Přidáno: 23.11.2013, 00:12

  aha asi som toho ginu popil viac , berem spat , az teraz mi doslo ze pri 30ke ohlasia 32ku co bude salvage 😉

 4. Autor: Net | Přidáno: 23.11.2013, 11:23

  Přidal jsem do článku překlad scénáře, co je k vidění ve videu, přišel mi pěkný.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum