30 milionů!

Autor: walltar | Přidáno: 24.11.2013 Kategorie Novinky

Tentokrát se nebudu rozepisovat. Vždyť dosažení dalšího milionu nám netrvalo ani dva dny. Podrobné info naleznete ve článku k 29 milionům. Ale teď pojďme slavit… dosáhli jsme 30 milionů! Připijme si na tenhle úžasný úspěch a na to aby nám dalších 10 přibylo stejně rychle.

30mil

30 milionů nám otevřelo přepychovou jachtu od společnosti Origin, 890 JUMP. Dalším naším cílem je RSI Orion, první čistokrevná těžební loď ve Star Citizenu. A třetí lodí v pořadí bude Loď zaměřená na salvage, detaily v článku. Nezapomeňte hlasovat o další lodi. Už nám zbývají jen tři výrobci.


32 milionů:

Aegis Surveyor – Surveyor je vytáběn známým armádním dodavatelem Aegis, je to vyprošťovací loď průmyslové kvality.  Je vybavena zesíleným nákladovým prostorem, dalekonosným jump drivem a plošinami pro bezpilotní drony, Surveyor je tak ideální lodí pro hledání vraků. Tažné paprsky, světlomety, scannery a přechodové komory dělají z téhle utilitární lodě schopný nástroj.


O další lodi můžete hlasovat na stránkách RSI: Letter from the Chairman: $30 Million!

V tomtéž článku dále naleznete galerii s možnostmi úprav zadní střílkny Gladiatora.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum