31 Milionů!

Autor: walltar | Přidáno: 25.11.2013 Kategorie Novinky

Zrovna se zamýšlím nad tím, jak se asi cítí Chris při psaní dalšího oznámení dalšího stretch goalu. Osobně už začínám mít problémy napsat smysluplný úvod. A vůbec uvěřit tomu, že jsme přibližně za dalších 36 hodin vybrali další milion. A to je před námi ještě zítřejší livestream, prodej Banu Merchantmana, prodej omezeného množství korvety Idris-P a nějaká další překvapení.

Už teď je tento měsíc nejúspěšnějším měsícem v kampani Star citizena… a to ještě není u konce. Tak co? Dáme za dalších 36 hodin další milion dolarů?

27mil

31 milionů nám přináší RSI Orion, těžební plošinu, na kterou se já velice těším. 32milionů bude ve znamení salvagingu a Aegis Surveyora. Na 33 milionech nás čeká loď zaměřená na průzkum.

UPDATE: Anvil Carrak naleznete v článku.


 33 milionů:

Anvil Carrack: Carrack byla předvojem veškerého průzkumného úsilí UEE v posledních letech. Nabízí zesílené palivové nádrže pro zvýšenou dobu letu, vysoce pokročilý Jump motor a specializovanou počítačovou místnost, která vám umožní přenést maximální výpočetní výkon do mapování jump pointů. Původně exkluzivní jen pro armádu, je Carrak dnesk dispozici i pro civilní použití. Nabízí palubní zázemí, které vám dovolí být ve vesmíru skutečně soběstační, zahrnující zdravotnické a opravárenské zařízení a senzorovou výbavu zaměřenou na mapování, schopnou vás vždy dovést bezpečně domů.

 1. Autor: Net | Přidáno: 25.11.2013, 21:40

  Za dalších 36 hodin dáme minimálně milion. Nedivil bych se, kdybychom dali dva, ale záleží na tom, co bude zítra k mání. Poslední den podobných kampaní se vybere vždy nejvíc a poslední den s LTI by mohl spoustu lidí přimět ještě přispět.

 2. Autor: Scath | Přidáno: 25.11.2013, 22:54

  No nemyslím si, posledný deň, zajtra bude Idris.
  4x do dňa v neznámy čas bez oznámenia a obmedzené množstvo…

 3. Autor: Scath | Přidáno: 25.11.2013, 23:05

  Aaaa tak Anvil Carrack znie velmi pekne… to bude moja lodiska….

  • Autor: Net | Přidáno: 25.11.2013, 23:07

   Mně si to nové lodě líbí nějak víc. Orion, Surveyor i Carrack.

 4. Autor: Gerlak | Přidáno: 26.11.2013, 14:22

  Walltar jsem zvědavej co za úvod vytvoříš dneska, při vybrání dalšího milionu 😀

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum