34 milionů, přehled stretchgoalů, Anvil Aerospace

Autor: walltar | Přidáno: 7.12.2013 Kategorie Novinky

Po kratší přestávce jsme se zase posunuli o další milion. I po skončení akce a přes to, že už nejdou pořídit lodě s LTI, se funding pohybuje svižným tempem.

34mil

Tento Stretchgoal je další v řadě stretchgoalů, kteřé si mohou zvolit přímo backeři a ti si zvolili systém blízký horizontu událostí černé díry. Starší stretchgoaly si můžete prohlédnout v přehledu stretchgoalů, který jsem pro vás připravil. UPDATE: Překlad stretchgoalu najdete v článku.

Dnes pro vás také Jerry přeložil článek o Anvil Aerospace, najdete jej v seznamu výrobců. Tímto bych také Jerrymu chtěl poděkovat za překlad.

Systém Tamsa: Nachází se na okraji prostoru Banu, systém Tamsa obsahuje masivní hvězdu, která se zhroutila do černé díry. Důkazy naznačují, že když se hvězda zhroutila, byly v systému nejméně dvě další planety. V systému zůstávají jen dvě planety, pekelný svět a plynný obr, které jsou dost vzdálené od horizontu událostí černé díry. První průzkumy ukazují, že planety jsou pomalu přitahovány k černé díře, což z nich činní v nejmenším riskantní pro jakoukoliv kolonizaci.


Celé oznámení: Letter from the Chairman: $34 Million

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum