35 milionů!

Autor: walltar | Přidáno: 22.12.2013 Kategorie Novinky

A je to tady! Další milion pro Star Citizena. I po skončení akcí a Lti si SC pořád udržuje přibližně 50 tis. USD za den.

34mil
Tento stretchgoal nám otevírá Drake Herald, loď pro přepravu informací (více v seznamu stetchgoalů). Stretchgoalem k 37 milionům bude Stellar Graveyard … dodnes panují dohady to tom, zadali se jedná o systém plný vraků lodí, nebo o sektor s velkou koncentrací mrtvých hvězd. Popis systému naleznete v článku.

Taky bych vám chtěl za celou redakci popřát hezké svátky.


Rectanglenebula[1]Systém Tanga: Leží v srdci neobvyklé planetární pravoúhlé mlhoviny (viz obrázek). Vnitřní planety pohltila hvězda, když vstoupila do fáze rudého obra. Malý ledový svět se tak dostal do zvětšené obyvatelné zóny a stal se tak na několik set milionů let obyvatelným. Objevil se na něm život, a když se dostával do primitivní fáze, tak hvězda zkolabovala do bílého trpaslíka, což planetu opět zmrazilo, zhroucení hvězdy také vymrštilo atmosféru planety do vesmíru a vytvořilo tak planetární mlhovinu. V tomto stavu byl systém nalezen, pouze dva světy (spekuluje se, že tu mohly být dva, nebo tři další), oba mrtvé a bez atmosféry.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum