36 milionů! + Nový kokpit Freelancera

Autor: walltar | Přidáno: 5.1.2014 Kategorie Novinky

Třicet šest milionů, to je první stretchgoal tohoto roku. Star citizen si pořád udržuje rychlé tempo a tak jsme si tentokrát zajistili nový systém s černou dírou (více v seznamu stetchgoalů).

34mil

Náš další stretchgoal je Systém Tanga a při posledním hlasování jste si zvolili Vodní planetu. Nezapomeňte hlasovat o novém systému v Dopisu od Chrise.


Systém Cano: Je domovem trpasličí hvězdě typu G, která je téměř totožná s hvězdou Země. Ze čtyř planet v systému, je obývána pouze Carteyna. Carteyna je typický vodní svět, který se nachází na okraji obyvatelné zóny. Naštěstí sklon její osy udržuje její severní hemisféru odkloněnou od slunce, čímž dal vzniknout rozlehlým ledovým pevninám, které posloužili pro první přistání v roce 2587. Jíž několik pokusů bylo podniknuto k transformování husté atmosféry na něco dýchatelného, ale zatím bez úspěchu. Vlastně, vždy když se objeví nový proces v geo-inženýrství, je testován právně zde na Carteyně. Téměř před padesáti lety objevili vědci v hlubinách oceánu mikroskopické organizmy, které jsou v počátečních fázích života.  Představa, že se osadníci pokusili teraformovat vyvíjející se svět způsobila pobouření po celém UEE. Carteyna byla okamžitě zařazena do programu Fair Chance. Bohužel, lidé už na Carteyně žili přes tři sta let a rodiny, které zde žili po generace, měli pocit, že mají právo zde zůstat. Po letech debat, jak v politické, tak ve vědecké komunitě bylo osadníkům dovoleno zůstat pod podmínkou, že se upustí od dalších teraformačních pokusů, a lidé se konsolidují v jedině arkologii, aby se omezil jejich dopad na vývoj organizmů v hlubinách.

Taky se můžete podívat na to jak developeři upravili kokpit Freelancera, který trpěl velkým množstvím výztuh, které překáželi ve výhledu.

FreelancerMIS-DUR_CockpitView_OptA_Hobbins

  1. Autor: Salgado | Přidáno: 6.1.2014, 15:51

    Hlasoval som za A. Lost Human Colony. Ale najradšej by som tam videl všetky, hehe..

    • Autor: walltar | Přidáno: 6.1.2014, 15:53

      Tak já si myslím, že ta všechny budou … jenom některé příjdou pozděj. A některé třeba budou v těch neobjevených systémech.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum