37 milionů! + Organizační systém

Autor: Net | Přidáno: 22.1.2014 Kategorie Novinky

Třicet sedm milionů, letos už druhý dosažený stretchgoal. Star Citizen si pořád udržuje rychlé tempo, a tak jsme si tentokrát zajistili hvězdný hřbitov jako nový systém (více v seznamu stretchgoalů).
13490-Letter-From-The-Chairman-37-Million_Dome_image_01_copy_thumb_600
Náš další stretchgoal je Systém Cano a při posledním hlasování jste si zvolili neprozkoumaný přírodní zázrak. Nezapomeňte hlasovat o novém systému v Dopisu od Chrise.


Systém UDS-2943-01-22: Mimořádné zprávy: Astrofyzici UEE ze slavné Klavsovy vesmírné observatoře použili pokročilé teleskopy a další technologie k identifikaci opravdu neobvyklého systému na okraji známého vesmíru. Objekt, který byl dříve považován za jedinou masivní hvězdu je ve skutečnosti trojhvězda složená ze dvou bílých trpaslíků a aktivního pulsaru, které se vzájemně obíhají. Vzhledem k pozorovaným složitým gravitačním faktorům se nyní předpokládá, že jump-point vedoucí do tohoto systému se nachází v nebo poblíž prozkoumaného lidského prostoru. Složení systému je s výjimkou bizarní hvězdné skladby naprosto neznámé. Mohou v této pečlivě vyvážené síti existovat planety? Co dalšího by se tam mohlo nacházet? Jedna věc je jistá: prvnímu občanovi, který přicestuje do UDS-2943-01-22, se naskytne vyhlídka jako hrom.


Organizační systém

13488-Organization-System-Launch_Orgs_hub
Včera večer byl také spuštěn systém pro tvormu organizací a nový chat. Pokud jste si již zakoupili balíček, můžete se stát členem existující organizace nebo jednu vytvořit. V současném systému můžete být členy jen jedné organizace v daný čas, ale organizaci je možné kdykoli opustit a stát se členy jiné. Funkcionalita je zatím značně omezená, přesto nový systém nabízí organizacím vlastní chat kanál a navíc chat pro důstojníky, dále členové mohou mít 6 hodností a 4 funkce a především organizace samotné se mohou prezentovat pomocí tří stránek – historie, manifestu a stanov).
Zajímavostí je, že za necelých 24 hodin vzniklo nepřeberné množství organizací a ta největší má v současnosti již téměř tisíc členů.

Tvorba organizací

13488-Organization-System-Launch_Org_create
Při zakládání nové organizace je třeba dodržovat existující pravidla na fóru a je zakázáno krást jména již existujícím organizacím (v případě sporu o prvenství se posuzuje stáří organizací podle organizačního subfóra na oficiálních stránkách. Je potřeba vyplnit také několik údajů o nové organizaci. Nejdůležitější je 3-10 znaků dlouhé SID (Spectrum ID), které je pro každou organizaci unikátní a určuje mimojiné její webovou adresu na oficiálních stránkách. Dále je třeba organizaci pojmenovat, vybrat archetyp (všechny mají stejnou funkcionalitu), zvolit primární a sekundární cíle, zda je organizace casual nebo hardcore, vybrat jazyk, a zda je zaměřena na roleplaying či nikoli.

Nový chat

13488-Organization-System-Launch_Chat
Chatroll byl konečně nahrazen, respektive doplněn, novým chatem založeným na XMPP. Ten nabízí několik kanálů General (může do něj každý), Backers (jen pro ty, kteří zakoupili balíček s hrou), Subscribers (pro subscribery) a Concierge (pro ty, kteří zaplatili více než $1000). Pokud jste členy nějaké organizace, je dostupný kanál vaší organizace a každá organizace má ještě jeden kanál pro důstojníky. Vzhledem k tomu, že je chat založen na technologii XMPP, se lze připojit pomocí vhodného klienta, jakým je například Pidgin. Token, který slouží jako heslo je dostupný ve vašem nastavení.

Budoucnost

13488-Organization-System-Launch_Faith
Tohle je jen první fáze organizačního systému. V budoucnu bude mnohem robustnější, přibude například možnost stát se členem více organizací, grafické znázornění struktury organizace a její flotily, vlastní fórum a blog. Dále přibude více funkcí pro členy a celý systém bude nadále upraven podle odezvy hráčů.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum