38 milionů!

Autor: walltar | Přidáno: 5.2.2014 Kategorie Novinky

Čas se nám zase nachýlil a překonali jsme další ze stretchgoalů. 38 milionů dolarů je za námi a my pokračujeme na cestě k 39.

38mil

Tentokrát jsme otevřeli dokonce dva systémy pro stretchgoal na 40 milionech dolarů. Na ostatní se můžete podívat v našem seznamu stretchgoalů. V článku také najdete dva nové obrázky Banu Merchantmana.

Protože v posledním hlasování nebyl jednoznačný vítěz, v CIG se rozhodli nám dát dva s největším počtem hlasů.

Systém Kabal: Objev nového systému je vždy vzrušující. Ani nejotrlejší NavJumpeři si nedokážou pomoci od spekulování nad, možností vědeckého poznání nových druhů, nebo dokonce nálezu nového domova, který čeká na druhé straně nového skoku. Objev Kabalu bylo určitě něco nového. Na první pohled se systém zdál prázdným. Jakmile průzkumné týmy UEE začali blíže prozkoumávat Kabal III, objevili něco znepokojivého, staré neobydlené tevarinské města. Jak mohl tento tevarinský systém uniknout detekci? Věděli o něm Tevarinové, kteří byli asimilováni do UEE? Jak jej udrželi v tajnosti? Otázky se znásobili po té, co se mariňáci UEE vydali zabezpečit planetu. Objevili zásobu starých tevarinských válečných strojů. Mezi řadami zbraní učinili ještě závažnější objev, některé ze strojů byly vyrobeny v posledních 10 letech.

Systém Oretani: Oretani byl jen jeden z mnoha systému, které byly objeveny během rychlé expanze 25. Století. Průzkumníci nenašli v systému nic, co by mělo bezprostřední význam, jen jedna planeta byla vhodná k teraformaci. Terraforming corp, která vyhrála výběrové řízení, poslala do systému tým (a jejich rodiny), aby započali s procesem, po čemž se jediný přeskokový bod vedoucí do systému zhroutil. Vědci se snažili přijít s řešením, ale bylo to poprvé, kdy se něco podobného stalo. Jak se roky protáhly do desetiletí, lidé prozkoumávající oblast přeskokového bodu, doufajíc, že se znova otevře, to vzdali. Dnes je Oretani probírán jen mezi úzkou společností historiků. Většina si myslí, že bez podpory, teraformeři vymřeli. Ale nikdo neví jistě, co najdeme na druhé straně, pokud by se přeskokový bod znovu otevřel.

O dalším stretchgoalu už se hlasovat nebude, podle Chrise by tento stretchgoal měl pomoci vytyčit směr pro budoucnost Star Citizena jiným způsobem… a sám Chris se na něj velmi těší.

Jako poslední nám CIG ukazuje dva nové obrázky Banu Merchantmana. První ukazuje jak bude pravděpodobně BM přistávat. Druhý je rozdělení jeho vnitřního prostoru.

Banu_merchantman_side_Version_B  Banu_merchantman_side_Version_A_callout

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum