42 milionů!

Autor: walltar | Přidáno: 15.4.2014 Kategorie Novinky

Překonali jsme další milník …. tentokrát 42milionů, což je opravdu zajímavá částka, hlavně proto, že dostaneme náš vlastní ručník. A co nám k tomu řekl Chris, si můžete přečíst v článku. 42mil

42 milionů z crowdfundingu! Nenapadá mě lepší symbolické vítězství, než dosažení tohoto čísla v crowdfundingu. „Smysl vesmíru, života a všeho kolem“ je nyní částka přislíbená na vybudování nového univerza.

Rád bych poděkoval tolika z vás, kteří přijeli na PAX, aby si shlédli odhalení  Arena Commandera. Další záznam budeme sdílet později v týdnu, aby každý mohl vidět, co jsme nebyli schopní ukázat na akci: Technické závady stranou, bylo velmi potěšující vidět reakce všech přítomných, každý, kdo si hru vyzkoušel ji miloval, a co je důležitější, že okamžitě pochopil, kam míříme se Star Citizenem. Nemůžu se dočkat, až budeme hru sdílet s celou komunitou, která vše umožnila.

Na 42 milionech jste otevřeli několik odměn:

StarCitizenDev-2014-04-11-14-07-03-39– Updated Observist Guide: Další finanční prostředky půjdou na rozšíření webových stránek v sekci Galaktopedie. Můžeme očekávat a vidět holografické znázornění lodí, předmětů a navigačního interfecu ve 3D. Představte si, jaké to bude obdivovat své lodě nebo konfigurovat a nastavovat lodě přímo na RSI stránce.

– Explorer-class mobiGlas Rig: každý hráč, který podpořil hru před dosažením 42 milionů, bude začínat ve hře s jeho vlastním mobiGlas “ExoGlas” soupravou, která umožní kdykoliv se připojit k Observist sekci. Pověřil jsem tým mobiGlas velmi obtížným úkolem: vytvořením reálné interface, která pomůže udržet vaše záležitosti/události v určitém řádu ve stále se zvětšující galaxii. Kdy jak doufáme, hráči budou expandovat do neprobádaných míst. Je to skoro jako vytvoření našeho vlastního fiktivního operačního systému pro vymyšlenou budoucnost. Je to velmi rozdílné než vytváření vesmírných lodí. Tento exkluzivní mobiGlas kit bude přinášet informace pro jejich majitelé o něco dříve než pro nové hráče, kteří budou tyto věci muset nejdříve objevit nebo koupit si takové informace. Je to způsob jak si vážíme informací, které jste nasbírali o Star Citizen světě díky stránce RSI v uplynulém roce.

– Gladius: Tým Squadron 42 vytvořil nový stíhač pro hru, Aegis Dynamics Gladius- lehký stíhač. Gladius je první letoun vytvořený výhradně od conceptu do CryEngine v UK! Oficiální popis zní: Aegis Gladius je UEE lehký stíhač s krátkým doletem jež slouží jako patrolovací letoun. Jednomístná loď bez místa pro rozšíření. Gladius je rychlá, obratná a schopná boje s většími loděmi. Hlavní výhodou konstrukce je jednoduchost, levná výroba, snadná opravitelnost a možnost rychlejšího výcviku nových pilotů. Samotná technologie Gladiuse již začíná být zastaralou, ale neustávající vylepšení jej udržují jako nejvíce obratným stíhačem v aktivní flotile.

Towel_rack– Ručník: A samozřejmě všichni co podpoří hru před dosažením 42 milionů $ obdrží ručník do jejich hangárů. Bez něj se prostě nedá objevovat galaxie.

Tým dal dohromady předběžný vzhled ručníku, který je v tomhle článku. Používejte váš observist ručník s hrdostí, protože je dostupný jen pro backery, kteří nás podpořili před tímto stretch goalem. (Tak jako u Arena Commandera samotného, jsme se pokusili přijít s fikcí, která by šla ruku v ruce s vaším ručníkem. Je to motivační odměna, kterou jste dostali k přihlášení se do The Observist na prvním místě.)

Na 44 milionů jste hlasovali pro další místnost do hangáru. Systém místností zpracovávají v behaviouru a představí se s nadcházejícím Asteroid hangárem. Barkeři, kteří podpořili hru před 44 miliony, dostanou tuto místnost:

– Hvězdná Kartografie: Procházejte se vzdálenými horizonty, které jste zmapovali, v mapové místnosti, která obsahuje 3D holografické znázornění známého vesmíru. Vaše kartografická místnost obsahuje základního průvodce po UEE, a bude expandovat do něčeho pro vás unikátního, jak budete objevovat nezmapované světy a nová tajemství. Sestavte tu nejpodrobnější mapu vesmíru a ukažte ji návštěvníkům, nebo ji uzamkněte, aby nikdo nemohl následovat vaše tajné přeskokové body a obchodní stanice. Propojte se přímo s Observist průvodcem a zjistěte tak vše od toho o jaké rudy je zájem v MacArthuru, až po to kdo nabízí nejlepší těstoviny na Teře. A s možností si zapisovat vlastní poznámky o setkáních a cestách je to více, než mapa, je to váš deník!

Observist_towel_damagedVývojářský tým zase pracuje na připravení Dogfighting modulu na jeho spuštění. Jako vždy, děkujeme, nic co jste viděli minulý týden, by nebylo možné bez našich backerů. Dosažení 42milionů znamená, že ještě víc financí do hry. A konečně nezapomeňte hlasovat v anketě, kterou najdete v původním článku na RSI, kde si zvolíte stretch goal pro 45 milionů.

 1. Autor: solta | Přidáno: 15.4.2014, 16:26

  všimnul jsem si drobné chybky: … bylo vesmi potěšující vidět …

  • Autor: walltar | Přidáno: 15.4.2014, 16:31

   Opraveno.

 2. Autor: Alfajk | Přidáno: 16.4.2014, 17:06

  a jeste jedna chybka – „která umožní kdykoliv se připojit k Observit sekci kdykoliv. „

  • Autor: walltar | Přidáno: 16.4.2014, 17:09

   Hmm tak to musím ještě najít a opravit v nějakém starém článku, ze kterého sem to kopíroval.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum