AC 1.0 vypuštěn

Autor: walltar | Přidáno: 20.12.2014 Kategorie Novinky

V první části článku, vám přinášíme úvod od Chrise, který vám shrne na co se můžete v AC těšit. V další části budou podrobněji popsány jednotlivé změny. A přeložené patch notes budou dnes, nebo zítra na našich fórech.


Arena Commander 1.0 je tady! Dnešní release je největším updatem Arena Commandera vůbec. Přináší očekávaná lobby systém a ztrojnásobuje množství lodí ve hře. Každá varianta Aurory, Mustanga, 300 a Horneta je dostupná, stejně jako základní modely Cutlasse a Avengera. Pokud jste čekali, na některý jednosedadlový letoun, tak je velká šance, že jej uvidíte v tomto updatu.

Arena Commander 1.0 přidává také množství upgradů lodí a důležité změny mnoha herních systémů. Poprvé se vám představí systém signatur, systém síly trysek, systém laterálního přetížení. Update také obsahuje první verzi našeho herního lobby a na RSI najdete friend systém, který vám pomůže nalézt hráče. Audio a vizuální efekty byly také vylepšeny, najdete nové animace, textury, kamery a mnohem víc. Kompletní seznam změn najdete v patch notes.

Jak jistě víte, tým pracoval velmi tvrdě, aby vám dnes Arena Commander 1.0 přinesl a jsme opravdu nadšení, že ho můžeme vypustit ještě před svátky. Ideálně bychom měli ještě 4-5 dní interního testování, ale tým už si zaslouží odpočinek a já nechtěl lidem omezovat jejich volno. Nadcházející svátky jsou ale časem, kdy každý bude chtít hrát svou oblíbenou hru (což zahrnuje i mě) a tak jsme chtěli vypustit AC 1.0. Takže si užijte tento velký update a těšíme se na váš feedback, v Novém roce se vrátíme plni síly pokračovat na vývoji AC a BDSSE!

Chtěl bych upozornit, že vypuštění AC 1.0 není koncem, ale začátkem. Tento milník neznamená dokončení Arena Commandera, začíná ještě důležitější část jeho vývoje. S tímto updatem jsme přidali velké množství lodí, itemů, raket a systémů, což znamená více propojených systémů, více serverů pro zatěžování a více bugů na nalezení. Budoucí patche nebudou limitovány jen na opravu problémů a balanci.

Některé elementy, jako původní Avenger, nebo Cutlass, budou přepracovány pro nový modulární systém, ale chtěli jsme, aby jejich vlastníci, kteří čekají dost dlouhou dobu, měli první pohled na své lodě. Takže vám doporučuji, abyste zkusili vše, co jsme přidali do AC 1.0, ale pamatujte, na mnohem víc se pracuje.

A tady je místo, kdy přicházíte na řadu vy! S tímto updatem je ve hře mnohem víc obsahu, který nám komunita může pomoci otestovat. Tak navštivte naše fóra a podělte se o svůj feedback. Každá zkušenost, kterou dnes ohlásíte, ať už pozitivní, či negativní nám pomůže vylepšit hru pro zítřek a od 2. ledna se vrátíme k práci na AC a uděláme jej ještě lepším.

Děkuji vám za vaši pokračující podporu, a doufám, že si Arena Commander 1.0 užijete. Myslím, že je to výborná indikace toho, kam se Star Citizenem míříme. Chtěl bych tuto část článku ukončit blahopřáním pěkných svátků. Přeji vám všechnu radost světa a těším se na pokračování naší společné cesty, příští rok.

-Chris Roberts.


Pokud máte problémy se spuštěním Hangar Modulu zkuste tuto procedůru:

– Vymažte složku USER (naleznete ji ve složce CitizenClient tam kde máte SC nainstalován) a znovu SC spusťte.

– V nastavení launcheru zmáčkněte „Reset to Default“ a restartujte launcher

– Ujistěte se, že v nastavení launcheru máte jazyk nastaven na „English“

Se spuštěním přibylo mnoho problémů, ale CIG už pracuje na prvních opravách. Takže čekejte padání a problémy s připojením.

 1. Autor: modo77 | Přidáno: 21.12.2014, 08:32

  ta hra je totalne zabugovana… nedokazu spravit ani nezabugovany launcher… strasidelne. Ked vidim tie xichty co tu hru robia, ani sa necudujem.

  • Autor: walltar | Přidáno: 21.12.2014, 09:02

   Musíš si uvědomit, že hraješ opravdovou pre alpha verzi… tam se větší důraz klade na přidávání nových mechanik, než na jejich odbugovávání.

   Protože s každou novou mechanikou, kterou přidáš, většinou zabuguješ ty ostatní. To co máme vyloženě není hra. Je to prostředí, které by mělo komunitě dát možnost poskytnout feedback na hru.

   Pokud chceš něco bez bugů, tak počkej tak rok a půl, spíš dva roky na launch. V betě se zaměří právě na odbugování a optimalizaci hry. Osobně nebudu hrát dřív, než v beta verzi PU.

  • Autor: chip | Přidáno: 21.12.2014, 10:15

   aspon vim po kom jit za kazdou cennu jak ho nekde potkam

   • Autor: modo77 | Přidáno: 30.12.2014, 08:48

    bojim bojim… asi to odinstalujem 😀

 2. Autor: majrooo | Přidáno: 21.12.2014, 10:16

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum