Aegis Vanguard v prodeji

Autor: walltar | Přidáno: 28.3.2015 Kategorie Lodě| Novinky

Máte zájem o větší těžší fighter za 250 dolarů (300 USD s DPH)? Tak tohle je článek přímo pro vás. Právě byl spuštěn týdenní koncept prodej na Aegis Dynamics Vanguard, fighter s dalekým dosahem pro dvoučlennou posádku. Jako vždy, akce je s LTI.


Vanguard_landed 2


Nejnovější fighter od Aegisu

 

Vanguard_34_final_Bachiller_02A3G Vanguard byl původně vyvíjen pro ničení bombardérů. Najdete na něm velmi silnou výzbroj, čtyři vysoko rážní laserové kanóny a masivní Gatling, které dávají Vanguardu bezprecedentní útočnou sílu. Pojmenovány podle svého dosahu, Vanguard dovede zformovat čelo každého útoku.

 

 

 

 

 

 

 

Vanguard_front_final_Bhasin_02

Vanguard mění manévrovatelnost Hornetu, Lightningu a Gladia za prodloužený dolet, pancíř a výdrž. S více hardpointy a větším místem pro interní počítačový systém, se Vanguard může chlubit vylepšeným radarem a dobrým EWAR balíčkem. V boji plní Vanguard různorodé role: Long Range Scout, Hlídkový a Průzkumný letoun, Fighter-Bomber (pokud jej vybavíte torpédy) taktická Command and Control loď, interceptor bombardérů a ve správných rukou i zabiják fighterů. Dlouhý dosah umožňuje Vanguardu plnit mise trvající dny, nebo týdny. Uvnitř najdete postele a rekultivační zařízení, které podporují takové mise.

 

 

Vanguard_Back_final_BachillerVanguard je nejvíce znám pro své dva X-Forge motory, které mu propůjčují vysokou s trupem vyrobeným z Wolframové slitiny, více, než jeden pilot se vrátil na základnu jen s jedním motorem a ohořelými zbytky trupu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vanguard_top_final_BhasinJednotky létající Vanguard jsou nasazovány jak na planety, tak na větší vesmírné stanice. Legendární durabilita jim umožňuje operovat v „každém počasí“ s limitovanou údržbou. To z něj dělá oblíbence zvlášť pro mariňáky UEE, kteří jej často používají z provizorních základen.

 

I když Aegis oficiálně neprodává civilní verzi, díky spolupráci s Programem pro Bezpečné Hranice, mil-spec varianta je, omezených počtech, dostupná na civilním trhu.


Délka:

Šířka:

Výška:

Prázdná Hmotnost:

Kapacita nákladu:

Maximální posádka:

Max generátor:

Max pohon:

Manévrovací trysky:

Max štít:

Další vybavení:

Gimbalové zbraně:

Fixní zbraně:

Turret s posádkou:

Rakety:

 

37m

39m (25m složený)

8,8m (6,3m složený)

brzy dostupná

0 SCU

2 osoby

2x S2

2x TR4

12x TR2

2

Záchranný modul

1x S4 APOC DeathBallistic Gatling

4x S2 Behring M4A High Power Lasers

1× (2x S2) Ballistic Repeaters

2× 4x S2

Vanguard_taking_down_VandulVanguard_under_attackVanguard je nabízen poprvé, jakožto limitovaná koncept akce. To znamená, že design splňuje specifikace, ale ještě není připravený pro ukázku v hangáru. Tato akce obsahuje LTI na loď a dva dekorativní itemy, pro váš hangár. Budoucí patch přidá Vanguard poster a ingame mini model. V budoucnu se cena lodě zvýší a už nebude dostupná s LTI.

Vanguard bude na prodej do 6. Dubna, na detaily se také můžete podívat v Holovieweru v originálním článku.

Pamatujte si: Všechny lodě jsou nabízeny na podporu vývoje Star Citizena. Všechny tyto lodě si budete moci pořídit ve hře za herní měnu a nepotřebujete je, abyste začali hru hrát. Dále, dekorativní itemy, které dostanete, půjde také získat ve hře. Cílem je aby tyto lodě zpřístupnili hráčům další herní zážitek, ne aby poskytovali výhodu.


Původní článek: Relentless Predator: The Aegis Vanguard

 1. Autor: Lopez | Přidáno: 28.3.2015, 14:02

  Zdravím, neví někdo, jestli spolu s přeškálovaním hardpointů a zbraní se nepustili i do přečíslování štítů a generátorů..? Protože např. hodnoty štítů u nových lidí Retaliator S3 a Vanguard 2xS2 neodpovídá starším jako AuroraLN S3 či Constellation S6.

  Jinak Walltare díky za překlad a gratulace k MVP..! 🙂

  • Autor: walltar | Přidáno: 28.3.2015, 19:45

   Já si myslím, že vzhledem k tomu, že se ten nový systém HP vztahuje úplně na všechno (takže i na interní HP pro generátor, nebo štíty) tak je to dost možné.

 2. Autor: Harry_usti | Přidáno: 30.3.2015, 06:04

  mám k tomu jeden dotaz.
  je výkon štítů, generátorů atd lineární???
  jinak řečeno 2xS2 = S4 ????

  • Autor: walltar | Přidáno: 30.3.2015, 11:18

   Vypadá to že i celkem ano… Ale štít má dost statů.

   Mrkni se tady … https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hpZDxqXlXp2gbLXMkiMGbOCzMwoxj7mGu72w3MofmxQ/edit#gid=781668465

   • Autor: cabalsvk | Přidáno: 30.3.2015, 15:06

    Super tabulka 🙂

  • Autor: cabalsvk | Přidáno: 7.4.2015, 18:43

   Najnovší 10FTCH odpovedal na tvoj dotaz.

   „Najskôr som si vravel, že Vanguard je úžasná loď,ale som zvedavý ako bude fungovať 2x S2 štít.

   Hlavne bude mať 2 generátory štítu (uzol) a každý pokríva časť lode, dajme tomu polovicu lode. Na väčších bojových lodiach budete mať časti lode silnejšie chránené, skládajúce sa z viacerých štítových uzlov na jeden segment, takže po zničení jednoho uzlu neprídete o celý segment.“

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum