Akce: Dragonfly a Caterpillar

Autor: walltar | Přidáno: 18.6.2016 Kategorie Lodě| Novinky

Myslím, že tahle loď potěší všechny fanoušky Star Wars. Drake Dragonfly je první vesmírná motorka Star Citizena. Může operovat jak ve vesmíru, tak na planetách a použít ji můžete s loděmi od velikosti Freelancera. Dragonfly si můžete koupit za cenu 35$ (42,35$ s DPH)


Drake_Dragonfly_Exploration_Wreckage_01B


Drake_Dragonfly_Exploration_Planetside01Dragonfly pojme až dva pasažéry a jako každá s lodí od Drake je navržena tak aby fungovala s ostatními loděmi Drake. Caterpillar může skladovat až tři Dragonfly v každém nákladním modulu. Dragonfly také můžete použít jako podporu pro Cutlass Red (jak to bude se skladováním na Cutlassu se neví, dozvíme se to, jak se začne s reworkem) nebo pro ostřelování masivních nákladních lodí.

Dragonfly si můžete koupit v exkluzivní žluté variantě (bude dostupná i ve hře, ale bude vzácná) nebo ve standardní černé. Další možnosti jsou balíček se dvěma (žlutá + černá) Dragonfly, nebo ve velkém balíčku se dvěma Dragonfly a Caterpillarem.

Drake_Dragonfly_Exploration_CombatOperovat Dragonfly můžete už z relativně malých lodí. Avenger a Reliant Dragonfly nepojmou, ale do Freelancera už se vejde.

Drake Dragonfly by měla nabídnout ještě lehčí variantu snub fighteru, než P-52 Merlin. A schopnost fungovat jak ve vesmíru, tak jako planetární vozidlo ji dělá opravdu jedinečnou. (Je potřeba si uvědomit, že kvůli otevřené kabině Dragonfly nemůže přistát po vlastní ose, na povrch ji musíte dopravit jinou lodí).

Dragonfly byla zamýšlena pro gangy pirátů, které zajímá rozpočet, nebo pro jakoukoliv skupinu, kterou zajímají finanční výsledky víc, než bezpečnost. Dávejte se tak pozor, kapitán, který vám nabídne místo na Dragonfly, vás může Drake_Dragonfly_Compact_Storageposílat na sebevražednou misi.

Od této prvotní myšlenky se potom rozvinula idea, že Dragonfly je více nástroj, než loď. Galaktický kapesní nůž, který je tak malý, rychlý a manévrovatelný, že se dostane tam, kam by si jiná loď neodvážila. Díky možnosti cestovat na povrchu planet tak není jen pomůckou pro piráty… je také užitečná pro průzkumníky a pro všechny, kteří se chtějí dostat rychle z bodu A do bodu B.

Jak moc si s Dragonfly užijete zábavy, se dozvíte dříve, než čekáte. Designéři Star Citizena už ji začali implementovat do enginu.

K dragonfly je také dostupná brožura, kterou si můžete stáhnout zde.

Na staty a další obrázky se podívejte v původním článku.

Dragonfly_Top_Angle_Yellow_01Dragonfly_Top_Angle_01_Grey

Drake_Dragonfly_Schematic_02 Drake_Dragonfly_ModesDrake_Dragonfly_Schematic_01Caterpillar Update

 

Nejmenší loď od Drake není jediná na které se pracuje… CIG pracuje také na té největší. Technici pracující na SC provádí implementaci do enginu. A protože Dragonfly by měla doplňovat Caterpillar, tak se můžete podívat na první záběry z nového Caterpillaru. Díky Dragonfly si tak může jedna z nejmodulárnějších lodí Star Citizena připsat další funkci… mini carrier. Cat může vypouštět Dragonfly přímo z nákladového prostoru, jako ochranné fightery, nebo agilní průzkumníky.

Presentation-Bucc02-6-6 Ext-Engines_v03

Cargo-Final-V01 Caterpillar_Corridor_v01 Main_Entrance

Command-Backroom_v01 Command-Bottom_Beds-V01__004_ Stairs-V01


Balíčky:

 

Dragonfly Black – Základní černá verze, LTI.

Dragonfly Yellow – Limitovaná žlutá verze, LTI.

Ride Together pack – Černá + Žlutá, sleva 5$, LTI.

Caterpillar + Dragonfly – Čená, žlutá a Caterpillar, sleva 15$, LTI.

Caterpillar – Pojištění 6 měsíců. Pokud chcete Cat s LTI (nebo jakoukoliv jinou loď, která je v prodeji) kupte LTI Dragonfly a vylepšete pomocí CCU systému.

  1. Autor: zajic73 | Přidáno: 22.6.2016, 14:16

    Má někdo??? já jsem si na vyblbnutí žlutou pořídil 🙂

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum