Alpha 2.0 vypuštěna

Autor: walltar | Přidáno: 12.12.2015 Kategorie Moduly| Novinky

Tak je to tady, další velký krok ve vývoji Star Citizena je dostupný pro všechny backery. Alpha 2.0 pokládá základy pro budování Persitent Universe a je tak nejdůležitějším patchem který jsme zatím viděli. Nová velká mapa, víceposádkové lodě, Boj s loděmi a FPS na jedné mapě, mise a další to vše najdete v Alpha 2.0Vítejte u Crusaderu

Header_20_launchAlpha 2.0 je zasazena v okolí Crusaderu, plynného obra v systému Stanton. Na mapě naleznete několik bodů zájmu a možnosti, které umožní první opravdový multi-crew zážitek. Své dobrodružství začnete na stanici Port Olisar, ve vaší kajutě. Odtud už budete mít možnost se setkat s přáteli, zavolat si svou loď, nebo pomoci jiné posádce. Olisar je obrovský a je přistávací plochou pro všechny hráče a jejich lodě. V oblasti kolem Olisaru panuje příměří, což znamená, že nemůžete používat žádné zbraně.

Jakmile se vzdálíte od Olisaru, tak se vám možnost používat zbraně otevře a můžete tak zaútočit na kohokoliv potkáte. Co můžete prozkoumat? Crusader má 3 měsíce, Yela (s pásem asteroidů), Ceilin a Daymar (každý s orbitální stanicí). Bezpečnostní stanice Kareah je na orbitě Ceilinu a opuštěný nákladní uzel Covalexu je u Daymaru.19b Kareah je výborným místem pro dobrodružnější hráče, můžete zde získat zbraně a slávu. Covalex Shipping Hub zase nabízí tajuplnou atmosféru opuštěné stanice bez fungující gravitace. V asteroidovém poli kolem Yely zase zuří nekončící bitva mezi UEE a Piráty.

Dále najdete několik stanic Cry-Astro, které vám umožní dotankovat, přezbrojit a opravit loď. Ani zde není absolutní bezpečí a tak se vám může stát, že budete napadeni.

 

FPS

MultiJe čas přenést boj na zem! Alpha 2.0 obsahuje první verzi boje z první osoby, kompletní s brněním a sadou zbraní, které můžete najít. Situace je takováto: Komunikační družice kolem Crasaderu padli do rukou pirátů, kteří se snaží přerušit tok informací. Bezpečnostní síly Crusader Industries se snaží tyto piráty odrazit, ale každá pomoc od hráčů je vítaná. Pokud zničíte piráty a obnovíte funkci komunikační družice, zjistíte, že se vám otevřou nové možnosti, které můžete najít například v Imperial Carography Centre, které skenuje hluboký vesmír a identifikuje neznámé signály, se kterými mohou hráči pomoci.

 

Nové Lodě

Andromeda_Cover3To není vše, hráči také mohou použít několik nových lodí. Constellation a Retaliátor dovolí týmům hráčů spolupracovat na jedné lodi. Aveger Warlock zase nabízí silný EMP generátor, se kterým můžete zneškodnit nepřátele. Nakonec se můžete podívat na Vanguarda v hangáru.

Ve větších lodích budou hráči moci interagovat s prvním stupněm multi-crew funkcí a zkusit jaká zábava bude hrát na takových lodích s kamarády.

 

Vesmírný Let

20_release_spaceflightAlpha 2.0 vám nabídne nové letové módy; Precision mode, pro komplexní manévrování, jako přistávání; Cruise mode, pro maximální rychlost za cenu manévrovatelnosti a Standard Combat Maneuvering, které bylo základem ve starších buildech. Afterburnery vám také pomohou zvednout vaši maximální rychlost, což se hodí pro dohnání nepřítele, nebo pro úniky z boje.

Quantum je nejlepším způsobem jak se pohybovat přes velké vzdálenosti, ale dávejte si pozor na palivo, jinak můžete uvíznout. Pokud opravdu uvíznete, můžete napsat ostatním hráčům o pomoc, ale budete muset opustit kokpit a přeletět do jejich lodě. Systém, který vám umožní opustit kokpit a vstoupit do nehostinného vesmíru je další featurou, kterou podporují všechny lodě. Pozemní boj se také posunul a umožní vám sbírat zbraně, dobíjet zbraně a léčit se.

 

Ke Hvězdám

V oblasti kolem Crusaderu toho naleznete spoustu… ale to je pro Star Citizen jen začátek. Alpha 2.0 se bude s postupujícím vývojem rozšiřovat. Tahle verze vás nechá ochutnat budoucnost.

 

Featury

Open World mise

– 8 misí na opravu komunikačních družic, které zahrnují boj a EVA. 8 výzkumných misí zahrnujících ochranu občanů, nebo vyzvedávání ztracených dat. 1 průzkumná mise na opuštěné stanici.

– 20+ Náhodných encounterů – Většina jsou náhodné bojové mise, obvykle mix přátel a nepřátel. 4 jsou náhodné průzkumné mise zahrnující hledání vraků.

FPS

– Nabíjení energetických zbraní.

– in-game pickupy zahrnující balistické zbraně, munici a MediPeny.

– Léčení

– FPS se může odehrávat na stanicích, na palubách lodí, nebo při EVA.

– Stanice speciálně navržené pro FPS boj, na které najdete zbraně a munici.

Let

– Nepřetržitý boj mezi piráty a bezpečnostními složkami v asteroidovém pásu měsíce Yela.

– Vraky, které můžete najít ve asteroidovém pásu kolem Yely.

– Oprava lodí, dozbrojování a tankování u Cry-Astro stanic.

– EVA – výstup do vesmíru.

– Víceposádkové lodě a s nimy spojený gameplay. Už nejste limitovaní na sedadlo, můžete se procházet po lodi a zaujímat různé funkce, jako pilot, kopilot, nebo obsluha střelecké věže.

– Quantum cestování, kompletně s mechanikou limitovaného paliva.

– Všechny letouny, mimo snub fighterů, mají QD, který jim umožní cestovat rychlostí 0,2c.

– Systém misí a deníku pro mobiGlas

– EMP v Avengeru Warlock

– Large World technologie, která umožnuje pro obrovské mapy bez načítání.

– Nové letové modely IFCS.

– Party systém.

– Afterburner.

– EMP a Disrupční poškození.

Lokace

– 1 planeta: Crusader

– 3 měsíce: Yela, Ceilin, Daymar

– 3 odlišné vesmírné stanice: Port Olisar (Spawn hráčů), Security Port Kareah (FPS PVP lokace), Covalex Shipping Hub (EVA průzkumná lokace).

– 1 Cry-Astro stanice

– 9 Komunikačních Satelitů s misemi a encountery.

 1. Autor: Renglon | Přidáno: 12.12.2015, 07:37

  Walltar Ty snad ani nespíš. Já se zbudil kolem 6:00 a to je na mě brzo. Řekl jsem si, že se muselo něco stát a ano je to SC.
  Na to se těším, jakmile snad dnes večer dostahuju hru pustím se na to.
  Řekl bych, že jsi měl článek připravený jenom jsi čekal na tuto událost.
  Díky

  • Autor: walltar | Přidáno: 12.12.2015, 09:32

   Ani né… Já sem ho původně chtěl napsat ráno ale nakonec jsem si řekl, že ho spíchnu ještě před spaním a nakonec jsem to překládal do tří do rána. 😀

 2. Autor: Samuelkyn | Přidáno: 12.12.2015, 15:25

  Super,díky za překlad.

 3. Autor: alien5 | Přidáno: 12.12.2015, 19:51

  Diky za preklad, udelal jsem video k ALPHE 2.0 ne APLHE 🙂 opravit 🙂

  https://www.youtube.com/watch?v=svsYRi0_9XE

  • Autor: walltar | Přidáno: 12.12.2015, 19:53

   Tak toho sem si vůbec nevšimnul… Tak to dopadá, když člověk místo spaní píše články. 😀

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum