Alpha 2.1.1, Xi’An Scout v prodeji

Autor: walltar | Přidáno: 23.1.2016 Kategorie Novinky

Patch, 2.1.1, který se zaměřuje spíše na opravů bugů, byl vypuštěn. Na patchnotes se můžete podívat zde. CIG rozhodlo vypustit další z videí, představující obsazení SQ-42. Tentokrát se můžete podívat na Gillian Anderson, kterou znáte například z Akt X. Při této příležitosti šel do prodeje Xi’An Scout.


 

Patch 2.1.1

Teto patch se zaměřil hlavně na opravu chyb a na balanci. Nejvíce změn bylo provedeno na Vanguardu. Byla snížena jeho manévrovatelnost a upravena jeho hlavní zbraň, aby se tak nepřehřívala. Také byla zvýšena síla štítů, protože Vanguard již používá nový systém komponentů, se kterým si ale zase nerozumí aktuální verze hry.

Bylo opraveno několik dalších pádů a zlepšena optimalizace Constellation modelu, takže by neměl mít takový dopad na FPS.

Kompletní patch notes v angličtině zde.


Gillian Anderson a Xi’An Scout

Pokud vás zajímá herecké obsazení SQ-42, tak dalším z představených herců je Gillian Anderson, kterou snad není nutné představovat.

A protože komunitní tým přemýšlí tak jak přemýšlí, tak Gillian Anderson = Akta X = Mimozemšťani = Xi’An Scout. Takže pokud máte zájem, tak si můžete týden tuto mimozemskou loď koupit.

Scout zatím není v Hangáru, ale CIG na něm pilně pracuje, takže je jednou z lodí, kterou uvidíme v jednom z dalších patchů. V článku se také můžete podívat na pár nových obrázků z grayboxu.

Více informací zde.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum