Alpha 2.3 – Live

Autor: walltar | Přidáno: 26.3.2016 Kategorie Novinky

Patch 2.3.0 neobsahuje mnoho změn, přidal dvě lodě Starfarer a létatelný Xi’An Scout a obě jsou v prodeji, generátory jsou pod novým systémem komponentů, kolem Port Olisar se spawnuje NPC policie, která útočí na hráče se statusem piráta, dvě nové FPS zbraně a další opravy chyb.

Patch notes zde.

Prodej lodí zde.


Starfarer

 

Starfarer_mapStarfarer je zatím největší lodí, kterou můžete vidět ve Star Citizenu. Je to specializovaný tanker a nákladní loď, na které najdete turrety, strojovnu, únikové moduly, ubikace, kajutu kapitána a další. Pokud jste někdy snili o velení pestré skupině vesmírných hrdinů, tak Starfarer je lodí pro vás.

Starfarer byl původně navržen jako tanker, který může sbírat a rafinovat vodík ve vesmíru. Najdete na něm také prostor pro normální náklad a obrannou výzbroj. Poprvé můžete prozkoumat Starfarer ve hře… a technici už pracují na letu pro další patch.

Změnila se také cena, protože starfarer, který nebyl původně o moc větší, než Constellation je obrovskou 100 metrovou lodí. Pořídit si ho můžete zde za $300 USD ($363.00 USD s DPH)

Více info v článku o Starfareru.Xi’An Scout

 

Scout je létatelný a tak jde znova do prodeje. Koupit si jej můžete zde. Cena je $170 USD ($205.70 USD s DPH)Generátory

 

A_r_shots_2 Aegs_shots_2

Dalším z komponentů, které přechází pod nový systém, jsou generátory energie. Všechny lodě jsou osazeny generickými generátory, které jim dávají stejné staty jako v minulém patchi a ve hře jsou dva nové generátory Aegis Regulus a Amon & Reese Overdrive. Tyto nové generátory mohou být osazeny na množství lodí, Avenger, Aurora, Mustang, Série 300, Hornet (kromě Super Hornetu), Gladiator, Gladius, M50 a Merlin.

 


Bug reporty

 

Pokud objevíte bug, nebojte se využít Issue Council můžete tak týmu pomoci najít a opravit bugy a zlepšit tak hru pro všechny ostatní.

  1. Autor: Renglon | Přidáno: 26.3.2016, 12:47

    Díky za překlad.
    Budou předělávat sérii Aurora, 300i a Hornet podle kvality Retaliatoru či Želvy. Já osobně jsem zvědav co vykouzlí z Aurory. Série 300 se bude lišit maličkostech, bych řekl a Horneta trochu vyhladí asi.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum