Anvil Terrapin – Akce

Autor: walltar | Přidáno: 22.8.2016 Kategorie Lodě| Novinky

S koncem páteční prezentace také začala akce, ve které si můžete koupit několik lodí a packů. Byla také představena nová dedikovaná průzkumná loď, Anvil Terrapin. Na prodej je také Dragonfly plakát.

Nabídka balíčků zde.


Anvil_Terrapin_Piece_03_Surveilance_v3


Anvil Terrapin

 

Anvil_Terrapin_Piece_02_FlightTento článek představuje Anvil Aerospace U4A-3 Terrapin – Skenovací/Průzkumnou loď. Terrapin byl vyvinut koncem 28. století jako první z lodí, které měli sloužit nově restrukturalizovanému defenzivnímu námořnictvu UEE. Heslem Terrapina je Ochrana, díky rozsáhlým štítovým systémům a pancéři poskytuje maximální ochranu pro pilota a posádku. I když nemá manévrovatelnost specializovaného fighteru, najdete na něm vyspělé a silné zbraně, které vám pomůžou udržet každého Vanduulského nájezdníka na uzdě.

Terrapin si za posledních 150 let prožil extenzivní službu v armádě UEE, ze které vzešla jeho reputace jako výborné podpůrné lodě. Byl používán jako vše od prostého APC až po dalekonosného průzkumníka. Terrapin často slouží jako bojová záchranná loď, role do které se dostal až po testech, díky schopnosti provádět precizní extrakci v bojových podmínkách.

Od jeho uvedení se Terrapin stal velmi populárním u civilních průzkumníků. Přebytečné trupy U4A-3 jsou často dostupné na otevřeném trhu, což je dělá preferovanou průzkumnou lodí u veteránů, kteří se rozhodli, že budou létat i po skončení jejich služby. Mnoho z nich zná jeho spolehlivost, snadnost oprav a výdrž. Terrapin udržuje reputaci, jako loď která vás doveze za ty nejvzdálenější Jump Pointy… a zase vás bezpečně dopraví do civilizace.

 

Role a Systémy

 

Anvil_Terrapin_Piece_04_Interior_v2Standardní průzkumný Terrapin je určený pro dva, pilot a operátor skenerů, ačkoliv i jeden může zastoupit obě funkce.  Kapitáni Terrapina sami sebe často označují za řidiče, jakožto odkaz na to, že loď se podobá spíše létajícímu tanku. S4 utility mount na střeše lodi dovolí pro široké spektrum rolí. Talířový skener je instalován nejčastěji, protože podporuje nejoblíbenější role (což zahrnuje průzkumné skenování, skenování pro záchranné operace, a systém včasného varování a kontroly, pokud je osazen na velitelskou loď).

Kde většina lodí osazuje větší motory, kvůli rychlosti a manévrovatelnosti, Terrapin se vydává opačnou cestou. Zde je vylepšený generátor použit tak aby loď mohla mít co nejsilnější štíty a co nejvíce pancíře. Extenzivní pancéřová mříž je viditelná pro každého, kdo se ocitne v blízkosti lodě. Ablativní třívrstvé pancéřování chrání strop a podlahu lodě a na bocích najdete tlusté externí příčky.

Ačkoliv je nejznámější pro objevování nových světů a záchranu vojáků, Terrapin je také bojová loď. Extenzivní pancíř, spojený se zbraňovým mountem velikosti S5 dal lodi reputaci létajícího tanku. S2 lasery jsou plně konfigurovatelné. Terrapin obvykle neosazuje projektilové zbraně (balistické kanóny, nebo rakety) protože je designovaný být soběstačný bez doplňování zásob po delší dobu.

 

Ve Hře

 

Z pohledu herního designu je nový Terrapin první dedikovanou průzkumnou lodí. Stejně jako Prospector je vaší první těžební lodí, tak Terrapin bude odrazovým můstkem pro každého, který se chce věnovat průzkumu. Jak bylo psáno výše, tanku-podobná povaha lodě znamená, že se bude líbit hlavně pilotům, kteří chtějí spíše přežít, než se zapojovat do dynamických soubojů.

Dále se můžete podívat na příručku (EN)… Download.

Akce

 

Terrapin LTI – $195 USD ($235 USD s DPH)

Exploration Mega-Pack LTI – $895 USD ($1082 USD s DPH)

Ursa Rover – $50 USD ($60 USD s DPH)

UEE Exploration Pack LTI – $495 USD ($599 USD s DPH)

Exploration Starter Pack – $195 USD ($235 USD s DPH)

Ground Vehicle Pack – $55 USD ($66 USD s DPH)

Také si můžete koupit omezený počet Dragonfly plakátů za $35 USD ($42 USD s DPH)

 

Další informace, staty a holoviewer naleznete v originálním článku na RSI.

 

Akce trvá do 29. srpna 2016

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum