Arena Commander 0.9 – již dnes

Autor: walltar | Přidáno: 12.9.2014 Kategorie Novinky

Nebo brzo ráno zítra (našeho času). V posledním Status Updatu bylo oznámeno, že Dlouho očekávaný patch vyjde už zítra (což je s posunem dnes, nebo zítra při psaní tohoto článku). Pokud vás zajímá co v 0.9 bude, podívejte se na náš předposlední status update. Tento update nezvládnu přeložit, protože dnes odjíždím na víkend pryč, takže počítejte i s výpadkem zpráv ze světa SC.

  1. Autor: Wolf77 | Přidáno: 12.9.2014, 15:23

    Zdravím občané,

    Arena Commander v0.9 bude vypuštěn zítra! QA tým v Austinu právě uvolnil Release Candidate ke startu a nahráváme tuto verzi na veřejné servery, ze kterých si ji budete moci stáhnout. Proč ji nevypustíme ještě dnes v noci? Abych mohl odpovědět na tuto otázku, musíme trochu nahlédnout do zákulisí. Verze z dnešního večera, která je nyní odsouhlasená, je něco, čemu říkáme Release Candidate 2, neboli RC2. Od chvíle, kdy jsme dnes odstartovali vytváření finálního buildu RC2, jsme ještě opravili řadu chyb a řadu věcí jsme vylepšili, a toto vše bychom ještě rádi promítli do aktuálního patche. Momentálně probíhá build verze RC4 a bude připraven k testování pro tým v Manchesteru, až za pár hodin dorazí do práce. Tuto verzi pak také zveřejníme ke stažení později dnes večer. Pokud bude RC4 také odsouhlasena, vypustíme ji místo momentálně připravené verze RC2. Pokud se v RC4 projeví nějaké neočekávané chyby, tak „stiskem tlačítka“ vypustíme zítra RC2 a tyto poslední změny necháme do dalšího patche.

    Takže sledujte zítra naše stránky a těště se na dlouho očekávaný update! Arena Commander v0.9 obsahuje spoustu nových funkcí – od kooperativní hry a žebříčků, přes závodní simulátor Murray Cup až po nové hangáry a spolu s tím takovou spoustu oprav, že se ani nedají všechny popsat. Počínaje zítřkem můžete očekávat totálně nové zážitky v SC světě. Kromě výše uvedeného také přidáme na naše stránky spoustu nového, skvělého obsahu, včetně brožury a reklamy na M50, aktualizovaného manuálu k Arena Commanderu a příspěvek designérů ohledně procesu změn ve statech lodí. Náš tým dnes večer pracuje na posledních doladěních tohoto materiálu a jeho obsahu, aby byl hotový a mohli jsme ho s vámi s nadšením sdílet.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum