Arena Commander 0.9 – Status Update

Autor: Sithard | Přidáno: 30.8.2014 Kategorie Moduly| Novinky

Jak jsme všichni čekali, tak patch verze 13.0 pro Arena Commander byl odsunut. Pokud vás zajímá proč, tak si přečtěte Chrisovo vysvětlení.


Zdravím občané!

Nepřetržitě pracujeme na Arena Commanderu v0.9, aby byl připraven pro všechny backery. V tuto chvíli existuje několik zbývajících bugů, které by podle nás kazili celkový pocit Arena Commanderu, a které by mohly poškodit celkový dojem z testování. Doufali jsme, že dnes už tyto chyby budou odstraněny a budeme moci AC vypustit (po čas PAXu a Dragon Conu), ale nakonec jsme učinili těžké rozhodnutí AC nevypustit, dokud nebude splňovat normy, na které jste zvyklí.

Ve verzi 0.9 jsme přidali mapu Murray Cup Racing a nový mód Vanduul Swarm Coop, spolu s možností létat s M50 a 350R. Patch také zahrnuje implementaci prvních „soukromých“ bojů a možnost vybrat si z více možností nastavení ovládání (další možnosti nastavení ovládání přijdou velmi brzy s dalším patchem). Spolu s přidáváním nových funkcí, které ve hře doposud nebyly, vznikají také nové bugy, jako například nemožnost připojit se do soukromého matche, časté problémy s připojením na servery s novými módy a mapou, a také několik nových game crasherů.

To vše jsou hlavní problémy, které chceme vyřešit (a vyřešíme) v nejbližší době. Největší „blokátor“ bug je v tuto chvíli zavedení nového systému žebříčku. Žebříčky budou pro všechny módy v Arena Commanderu a to i s právě přidaným Vanduul Swarm Coopem a Murray Cup Racingem. Z technického hlediska jsou žebříčky velkým problémem. Je to poprvé, kdy bude hra neustále pracovat s velkým množstvím dat mezi klientem (přes co stahujete a hrajete) a platformou (webová stránka věci).

I když se může stát, že Vás porovnávání skóre s přáteli moc nezajímá tak je to pro Star Citizen a jeho webovou stránku obrovský úkol. Díky tomu se můžeme později zaměřit na vytvoření Galactopedie, Interaktivní vesmírné mapy a Star Citizen mobilní aplikace, kde vše bude propojeno se hrou. Naším cílem pro Star Citizen je vytvořit vesmír, který bude kompletně propojený, ať se jedná například o sledování statistik nebo porovnávání žebříčků. Umožnit naším backerům první ochutnávku je pro nás velmi důležité.

Víme, že je pro Vás zklamáním, že nejsme zcela připraveni se podělit o náš pokrok s komunitou, ale dnešní build ještě není ve stavu, v jakém bychom ho chtěli mít. Celý náš tým bude tvrdě pracovat přes víkend, aby splnil slib a připravil pro Vás v0.9 A pro zájemce o procesu budeme poskytovat nepřetržité aktualizace během následujícího týdne o stavu uvolnění.

 

  1. Autor: alien5 | Přidáno: 30.8.2014, 16:48

    Super diky za preklad.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum