Arena Commander Multiplayer dostupný všem

Autor: walltar | Přidáno: 7.8.2014 Kategorie Moduly| Novinky

Právě byl otevřen multiplayer Arena Commander pro všechny backery, kteří mají alpha přístup, nebo AC pass.

V článku si můžete přečíst pár tipů od QA týmu …


Po prověření dat z patche 12.5 se v CIG rozhodli, že je čas otevřít brány do multiplayeru SC všem backerům. Takže pokud máte Alpha Access, AC pass, nebo si koupíte AC pass v budoucnu, tak se vám okamžitě zprovozní Multiplayer v AC bez ohledu na vaše číslo.

Pamatujte si, že tohle je pořád ještě pre alpha modul a čekejte spousty chyb, nedodělků a celkovou absenci balance. Tým CIG pořád pracuje na budoucích featurách (Bindování kláves, scoreboardy, další lodě) a na zlepšování toho co už je ve hře. V budoucích týdnech bychom měli očekávat hodně práce na balanci AC (kde se spawnují hráči, jak se počítá kill, jak matchmakingové servery propojují lidi a podobě).

Pokud jste v AC noví, tak pro vás QA tým CIG připravil pár tipů do začátku. Může se stát, že ze začátku budete frustrováni, protože narazíte na piloty, kteří AC hrají mnohem déle, než vy, ale pokud vydržíte tak časem přijde i praxe a zkušenosti. CIG pracuje na změnách, které tohle změní, ale do té doby vydržte… (A vyhněte se nárazům do Hornetů)

– Vyhněte se pomalému letu, nebo sezení na místě. Zvláště po spawnu uprostřed boje.

– Používejte Boost jak jen to je možné (levý shift). Vyšší rychlost vás dělá těžším cílem pro pronásledování a střelbu.

– Zapracujte výkruty (barrel roll) do vašich úhybných manévrů. Výkrut a boost může pomoci ve vyhnutí se nepřátelské palbě.

– Nefixujte se na jeden cíl. Měňte cíle a vyhýbejte se palbě abyste si udrželi povědomí o okolí a nalezli zranitelné cíle.

– Vyhněte se čelním střetům. To je výborný způsob jak se nechat zabít.

– Pokud se nemůžete čelnímu střetu vyhnout, tak se přepněte do decoupled módu (Capslock), strafování může pomoci se vyhnout kolizi v poslední vteřině.

– Experimentujte s Comstab modem (Ctrl + Capslock 2x). Při zapnutí vám pomůže minimalizovat driftování při zatáčení, ale při vypnutém budete horší cíl.

– S vypnutým zabezpečením proti přetížení (Ctrl + Capslock) můžete dělat agresivnější manévry, ale buďte opatrní, protože vyšší přetížení může způsobit výpadek vědomí.

– Pokud máte k dispozici další zbraně, experimentujte s různými loadouty v holotable.

 1. Autor: Micaak | Přidáno: 7.8.2014, 01:07

  „Pokud jste v AC noví, tak pro vás QA tým CIG připravil pár tipů do začátku. Může se stát, že ze začátku budete frustrováni, protože narazíte na piloty, kteří AC hrají mnohem déle, než vy, ale pokud vydržíte tak časem přijde i praxe a zkušenosti. CIG pracuje na změnách, které tohle změní, ale do té doby vydržte… “

  To je celkom desivá hláška, aby z toho nakonec nespravili komplexnejšiu variantu War Thundera, kde skill skoro nebude hrať rolu 🙁

  • Autor: walltar | Přidáno: 7.8.2014, 07:46

   Myslím, že toho se bát nemusíš … tam se mluví o nastavení matchmakeru, aby nedával dohramady noobíky a esa …

 2. Autor: alien5 | Přidáno: 7.8.2014, 08:46

  Jinak chlapi mala rada po skoku od hry zmacknete : F3 pak 5x 7 na numlocku (trojuhelnik musi blikat) a potom podrzet klavesu 5 a smerovyma sipkama presunout enegrgii doleva cislem 4. (zabareto 5 vterin)
  Tim date vice stavy stitum a zbranim ok. takze vetsi DPS a posilene stity a pouzivat vyssi rychlost pro utek a vyuzivejte asteroidy a prekazdy pro schovani ok.
  Popripade experimentovat s timto setupem natavenim. I SEE you in VERSE 🙂

 3. Autor: Harry_usti | Přidáno: 14.8.2014, 16:28

  dostávám docela na prdel, nemůžu se se svojí 300i měřit s hornety, což je vcelku logické vzhledem k palebné síle. Vlastně to řeším průletem a hned zdrhnu někam za asteroid (s 300i dosáhnu rychlosti 120/220).
  a) máte někdo lepší recept??? podělte se
  b) jakou rychlost vlastně dosáhne hornet???

  s aurorou je člověk úplně v pr…..
  ty co měli tenhle základ, tak buď přešli na vyšší, nebo je už ty souboje pěkně zdeptali, no občas se někdo najde

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum