Ben o Organizacích

Autor: walltar | Přidáno: 9.8.2015 Kategorie Novinky

Gamescom nám kromě prezentace přinesl různá interview se členy CIG. Dnes se podíváme na to zajímavé z interview s Benem Lesnickem, které provedla německá organizace Das Kartell.Budeme mít možnost darovat/půjčit lodě organizaci, nebo umožnit organizaci přístup k naší lodi, dle restrikcí, které specifikujeme. Například nastavit práva pro lodě, které nepoužíváme, nebo nastavit které lodě může organizace používat, pokud jste online.

Na CitizenConu uslyšíme více o budovách vlastněných Organizacemi, které půjde použít například jako HQ. CIG muselo vytvořit systém pro vlastnictví nemovitostí kvůli milion mile high klubu, který dostanou ti nejvyšší backeři a tak tento systém použijí i pro organizace.

Ve hře bude mechanika pro uzavírání aliancí a dohod mezi organizacemi. Organizace také budou moci vytvořit blacklist, který jejím členům zakáže členství v jiných specifikovaných organizacích.

CIG nechce mít boj, ve kterém by až tak hrály roli časové pásma, takže budeme mít možnost postavit obranu persistentních kolací, která by mohla tuto lokaci bránit, když spíme. NPC obrana je jedna věc, ale CIG pracuje na dalších systémech. Aliance s organizací z jiného časového pásma bude jednou z možností, ale nebude absolutně nutná.

Vlastnictví teritorií nebude ve hře při spuštění, ale je to něco s čím se počítá do budoucna.

V CIG probíhá velká debata o tom, jak bude fungovat reputace organizací. Vypadá to ale, že pokud jeden člen organizace spáchá zločin, tak to neovlivní reputaci jako takovou, ale velitel organizace dostane zprávu o tom, že nějaký člen spáchal zločin a objeví se to ve statistikách organizace (počet zločinců v organizaci), které uvidí i ostatní. Takže bude na organizacích, jak s takovými lidmi naloží.

Policie/armáda UEE zaútočí na loď, kterou pilotuje známý pirát I pokud jsou na palubě lidé s prázdným rejstříkem.

Mechaniku objevování Jump Pointů uvidíme s blížícím se odhalením výzkumné lodě Endeavour. Nalezení JP by mělo být to nejtěžší. Průlet JP samotným bude ale stále test vašich skilů.


Zdroj: https://das-kartell.org/

 1. Autor: Renglon | Přidáno: 11.8.2015, 21:21

  To zní dobře. Pronájem lodí mně taky napadl a je dobře, že to mají v úmyslu. Každým článkem o vývoji hry mám pocit, že atomové PC nebude stačit. Kdo vý jestli gra. karta Nvidia gtx 980Ti bude stačit na maximalní nastavení hry, mám obavy, že pro hraní v jakékoliv části hry ať je to poklídný let vesmírem nebo šílená válka s nespočet lodemi bude zvládat jen NVidia Titan.

  • Autor: Wolf77 | Přidáno: 12.8.2015, 19:58

   Navíc Titany v herním výkonu pokulhávaly už za top modelama předchozí generace.

  • Autor: skl | Přidáno: 13.8.2015, 09:12

   980Ti nebo Titan je jedno, protoze vykonove jsou na tom prakticky stejne a s velkou pravdepodobnosti tudiz ani jedna z techto karet neutahne ve finale SC na max

 2. Autor: spoock | Přidáno: 11.8.2015, 22:44

  Zbytečné obavy, než naplní SC svůj slibovaný potenciál, tak to už bude střední třída grafického výkonu. Ber v potaz, že SC na začátku nebude obsahovat vše.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum