CCU a Upgrade systém

Autor: walltar | Přidáno: 7.1.2015 Kategorie Mechaniky| Novinky

Pokud pátráte po tom, jak vylepšit váš balíček s LTI lodí, nebo s přístupem do Alpha verze, tak pro vás možná existuje jedna „snadná“ cesta. RSI Store už nějakou dobu nabízí CCU a Upgrady. V dnešním článku se na tento systém podíváme trochu blíže.

CCU systém byl vytvořen pro lidi s balíčky, které obsahují věci, které nejsou nadále dostupné v obchodě. Jedná se zvláště o LTI, přístup do Alpha verze, nebo fyzický box (nedávno byly odstraněny z obchodu). Když totiž takový balíček rozpustíte a vyměníte za store credit, tak o tyto věci přijdete. To znamená, že se takovéto balíčky nevyplatí rozpustit a je potřeba najít jiný způsob k jejich vylepšení.

Již před nějakou dobou přišlo CIG s CCU systémem, který ale má několik limitací:

– Lodě můžete jen vylepšovat, nejde tak downgradovat.

– Jakmile jednou upgrade aplikujete, nemůžete jej už odstranit.

– Pokud chcete provést upgrade nějaké lodě na loď jinou, musí obě lodě být dostupné v Arena Commanderu.

Druhý systém, který funguje trochu jinak, je Upgrade systém, který vám umožní upgradovat většinou základní loď na její variantu. Zde platí, že jakmile jsou varianty v prodeji, tak jsou vypuštěny i upgrade balíčky. Takže není limitován jen na lodě, které jsou v AC.

Celý systém je celkem dost složitý. Abyste se dostali od levnější lodě k nějaké dražší, jako je třeba Hornet, tak vás čeká celkem dlouhá cesta. Například, pokud chcete z Aurory MR udělat Avengera, musíte jít touto cestou: Aurora MR -> Aurora LN -> Mustang Beta -> Aurora CL -> Mustang Gamma -> Avenger.

 

Pro lehčí orientaci pro vás mám interaktivní diagram, který vám pomůže s hledáním těchto cest a s ověřením, zda loď o kterou máte zájem je možno vylepšit.

Na interaktivní verzi se dostanete kliknutím na diagram, nebo sem. Velká verze obrázku je zde.

V Diagramu jsou jen lodě, které jsou v současnosti v AC. Na upgrade stránce RSI obchodu najdete několik dalších upgradů pro lodě, jako Freelancer, nebo Constellation. Ceny jsou v USD.

 

Další neověřenou vlastností obou systémů je, že by vám měl dovolit giftovat lodě víckrát (nemám to ale osobně odzkoušeno). Prakticky by mělo stačit na negiftovatelnou loď aplikovat CCU upgrade, který jste koupili za RL peníze (je giftovatelný) a takto upgradovaný balíček je poté možno znova giftovat.

 

Pokud máte nějaké otázky ohledně CCU a Upgrade systému, tak vám je v komentářích, nebo na fóru rád zodpovím.

 1. Autor: Erazer | Přidáno: 9.1.2015, 21:08

  Podla mna je len otazkou casu kedy to na stranke prerobia na system napr Dropdown c.1 -> vlastnena lod ktoru chcem zmenit , Dropdown c.2 -> nova lod ktoru chcem mat (upgrade)… aspon by to bolo omnoho poodlnejsie =)

  • Autor: walltar | Přidáno: 10.1.2015, 00:09

   No doufejme, protože jak tady budou přibývat další lodě, tak se v tom nikdo nezorientuje.

 2. Autor: alien5 | Přidáno: 10.1.2015, 10:19

  Jinak ve verzi 1.1 bylo potvrzeno to nakupovani za herni menu kterou si nahrajes ve arene …

  • Autor: Harry_usti | Přidáno: 10.1.2015, 12:00

   Z tohohle nejsem nijak moudrej. AC by měl být jakýsi trenažér. To chceš říct, že si budeš moci nahnat měnu v AC ještě před otevřením hlavní hry???

   • Autor: walltar | Přidáno: 10.1.2015, 12:02

    Jo, ale bude to jen AC měna, která ti umožní si pořídit věci do AC bez toho aby si musel utrácet reálné peníze… Do plné hry se to nepřenese.
    Nebudou to UEC… bude to nějaká speciální měna.

    • Autor: Dworkin | Přidáno: 10.1.2015, 14:02

     Tj. můžeš vyzkoušet jiné lodě když budeš aktivně hrát, ale do plné hry se přenesou pouze zaplacené? Je to něco jako ochrana proti botům? Nebo aby se hned na začátku nezničila ekonomika?

     • Autor: walltar | Přidáno: 10.1.2015, 14:18

      Než ochrana bych řekl, že je to způsob jak lidem dovolit hrát i s něčím jiný, než se základní aurorou, proti lidem se super hornetama.

      Taky je potřeba si uvědomit, že AC je vlastně hra ve hře… Takže nikdy se ti do PU nepřenese to co si otevřeš v AC, ani po vydání. Je to vlastně simulátor pro lidi ,kteří chtějí zkusit loď bez toho aby se museli bát že jim ji někdo zničí.

     • Autor: jimmi.lc | Přidáno: 10.1.2015, 14:39

      a netreba zabudnut na to ze v AC si takto mozu otestovat rozne mechaniky tykajuce sa upgrade lodi a zbrani , skor nez spustia samotny PU

 3. Autor: BlackDog600 | Přidáno: 10.1.2015, 16:32

  Vdaka tomuto článku som si z Avengera LTi urobil Hornet LTI… dik chalani…

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum