Citizencon a MobiGlas

Autor: Gerlak | Přidáno: 5.10.2013 Kategorie Mechaniky| Média| Novinky

Zbývá méně než týden do prvního výročí oznámení Star Citizena. Desátého řijna uplyne jeden rok, ode dne kdy Chris Robert poprvé oznámil Star Citizen na GDC online a Cloud Imperium se toto výročí chystá oslavit zvláštní akcí! Všichni tvůrci Star Citizena se setkají v Austinu v Texasu, kde byla hra poprvé oznámena. Jako oslava pokroku, který jsme na hře odvedli.Jako pocta k výročí, Cloud Imperium uvede zvláštní akci v Austinu. A jelikož by Star Citizen nemohlo vzniknout bez fanoušků. Chtěli bychom tento okamžik sdílet s vámi. Chris s celým týmem vám chtěji ukázat všechnu odvedenou práci za uplynulý rok a ukázat co přijde v následujících obdobích.

Mobiglass

Tato akce se bude vysílat živě a začne ve 11.10. okolo 01:30 CET.Mobiglas_extras1

Poznámka pro všechny naše fanoušky z celého světa, kteří se nebudou moci zůčastnit živého vysílání: Všechny limitované akce, které budou při akci oznámeny, končí až v pondělí (14. 10. 2013).  Rádi bychom při této příležitosti také vyhlásili vítěze fotografické soutěže Star Citizen.

 

Mobiglas_extras2-3_notextPoprvé bude celý náš tým po celý týden na jednom místě. A plně využijeme této příležitosti, kterou máme. Jako malou ochutnávku pro vás nyní přinášíme MobiGlas, na které se zaměříme v následujícím období. Pokud znáte historii okolo Star Citizen, již jsme MobiGlas dříve ukázali. Možná si vzpomenete na postavu používající MobiGlas. Nyní mají naši vývojáři před sebou nelehký úkol, aby vymysleli jak bude MobiGlas využito. Je to jako postavit celý nový počítačový system. Tyto obrázky vytvořené týmem Behaviour ukazují na jejich dosavadní pokrok.                   Následující týden bude tým mluvit o Mobiglass002všem od využití vašich MobiGlas až po řízení válečné lodi.

Velice se těšíme na náší livestream prezentaci. Nemůžeme se dočkat až ukážeme celé komunitě více naší práce kterou jsme za uplynulý rok vytvořili… společně s jedním nebo dvěma překvapeními?

 


Více obrázků najdete v originálním článku od RSI

Článek je překladem: CitizenCon and MobiGlas concept

  1. Autor: Sithard | Přidáno: 6.10.2013, 12:39

    juu star wars font :-3

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum