Clipper: Banu Merchantman

Autor: walltar | Přidáno: 29.11.2014 Kategorie Lodě| Novinky

Tak a máme tu poslední loď z pětice, Banu Merchantmana.

Pokud máte zájem si některou z nich koupit, půjde to až do pozítří tady, dnes také odstartoval týdenní prodej průzkumné lodi Carrack, článek o které vám přinesu později.


Banu_MiningColor6brighter_141127_GHULL


Banu_night_rear_0010Arthur Wurrel byl reportér pracující pro New United, když zachytil tuto fotografii Banu Merchantmana. Strávil týdny, žijíc mezi těžaři, a zapisoval jejich denní příhody pro svůj článek, Wurrel rychle zjistil, že po měsících kompletně izolovaných od rodiny, přátel a normálního pohodlí, může být návštěva Banu Merchantmana vítaná změna od monotónního života na vzdálené těžební platformě.

Někteří z těžařů utrácejí nezdravou část jejich výdělku za vzácné a unikátní věci, které Banu Merchantman nasbíral na svých cestách. Když poslední zákaznická loď odletí, Merchantman prostě sbalí zboží a vydá se do dalšího systému.

Proč je Merchantman cool?

Banu Merchantman není jen loď, je to domov a styl života. Víme, že hodně z backerů chce být obchodníky a proto jsme vytvořili loď kteráBanu_int2 není jen lodí na převoz zboží. Merchantman je cestující bazar, který je schopný přistát, nebo zadokovat a poté pozvat zákazníky na palubu. Trup lodě, který byl zdokonalen generacemi Banijského vývoje, by měl nabízet kombinaci rychlosti a odolnosti. I když Merchantman je méně konfigurovatelný, než Caterpillar, nebo Starfarer, je zde pořád dost místa pro to, abyste mohli loď upravit. Od platformy pro černý trh, až po vražednou Q-loď, je to síla se kterou je nutné počítat.

V jaké fázi vývoje je Merchantman?

Merchantman byl přidán do dlouhodobého plánu pro Star Citizen, jako součást stretch goalu, a loď samotná byla konceptualizována Emmanuelem Shiu. Fáze konceptu je hotová a jak můžete vidět, Emmanuel navrhnul jak interiér, tak exteriér. Další fází bude předělat Merchantmana do enginu. Plánujeme Merchantmana (a všechny podobně velké lodě) s, nebo po vypuštěné Arena Commandera 2.0,Prvni koncept jak se budeme blížit k alpha verzi persistentního vesmíru. I když tyto lodě budou úžasným zážitkem pro celou řadu důvodů, jejich role nejsou až tak orientované na boj, takže nebyly prioritou pro naše bojové módy (ale nebojte se, Banu Merchantman bude více než jen schopný ubránit se).

Co inspirovalo Merchantmana?

Merchantman byl původně inspirován plachetnicemi 19. století; Amerikánskými obchodníky a podobnými cestovateli, kteří se plavili od přístavu k přístavu, někdy s pochybným zbožím. Toto bylo zase inspirováno vývojem historie Banu, jako rasy. Quasi-organický, letitý vzhled Merchantmana naznačuje přímější spojitost mezi Banu a vesmírným cestováním. Co se týče gameplaye, Banu byl inspirován hrami jakoXray Ultima Online, kde si hráč mohl postavit stánek a prodávat zboží ,které vyrobil, nebo sesbíral.

Původní popis

Banu jsou známí pro svůj um v obchodování, při svých cestách po galaxii obchoduju s každým, od lidí po Vanduuly! Jejich robustní, specializované obchodní lodě jsou ceněné více, než všechno ostatní obchodní lodě a někdy jsou mezi Banu předávány z generace na generaci. Při 23 milionech jsme slíbili, že Xi’Anské lodě budou jedinečným zážitkem. Při 27 milionech budeme tuto myšlenku rozšiřovat i na lodě Banu. Počínaje Obchodní lodí, bude tým rozšiřovat technologii Banu a tak hráčům nabídne zcela odlišný způsob, jak prožívat jejich Hru.

 


Další informace najdete v originálním článku.

  1. Autor: Greedy | Přidáno: 29.11.2014, 19:54

    Ďakujem za preklad, bude to nádherná loď. Nedivil by som sa keby niekomu stačila na celú hru, že by zarábal obchodom a cestoval po galaxii všade kde ešte nebol. Ale musím povedať, že je nefér od Chrisa že vzniká tak veľa krásnych lodí. 🙂

  2. Autor: SteKi | Přidáno: 29.11.2014, 21:45

    Waltar si pan. my ti dakujeme za krasne preklady 🙂

  3. Autor: hadas | Přidáno: 30.11.2014, 11:24

    Tak tak tuhle loď si seženu

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum