
Concept Sale – Vanduul Blade
Autor: walltar | Přidáno: 19.3.2016 Kategorie Novinky
Pokud máte zájem o exotičtější stíhač a nevadí vám za něj připlatit, tak CIG pustilo do prodeje lehký Vanduulský stíhač Blade. Blade je jeden z nejstarších vanduulských designů, a tento model je replika od společnosti Esperia. Dostupný bude až do pondělka 28. za cenu $250USD ($302USD s DPH).
Loď si můžete koupit zde
Vanduul Blade je lehký stíhač, který se zaměřuje na manévrovatelnost a rychlost, namísto na štíty a zbraně. Jedná se tak o obdobu lidského Gladia.
Vanduul Blade je jeden z prvních letounů, které lidstvo potkalo při kontaktech s Vanduuly, jedná se také o jeden z nejběžnějších Vanduulských stíhačů. Tyto lehké stíhače se podílely už na prvních nájezdech na lidské kolonie v Orionu. Ačkoliv byl design za léta upraven, zachoval si velmi podobnou siluetu s vylepšenými kontrolními plochami a modernějšími zbraněmi. Za více než dvě století potyček byly zničeny desetitisíce těchto lodí.
Ačkoliv Scythe a jeho varianty se staly opravdu ikonickými Vanduulskými letouny, tak Blade zůstává velmi důležitou částí Vanduulských flotil. Nejvýraznější featurou tohoto designu je variabilní rozpětí křídel, loď má tak na výběr mezi kompaktnějším cestovním módem a bojovým módem. V cestovním módu loď postrádá dost ze své bojové schopnosti, ale vynahradí to manévrovatelností a rychlostí, v bojovém módu může pilot využívat třech zbraní a dvou raketových pylonů.
Posledních pár desítek let byly repliky, vyrobené v továrnách Esperia, používány jako součást aggressor letek UEE. Tyto letouny produkované ve velkých počtech byly použity pro trénink generací pilotů pro boj s Vanduuly. Dnes, Esperia vyrábí letouny Scythe a Glaive a většina lehkých stíhačů Blade byla vrácena výrobci pro uložení a rozebrání. Po nedávných útocích na Uriel, je množství z těchto letounů vybavováno pro obranu hraničních systémů.
Loď si můžete koupit zde
Více informací v originálním článku na RSI.
Napsat komentář
Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.
Jak mít vlastní obrázek u komentářů
Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.
Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum
Nedokážu si představit argumenty, které by ospravedlnily cenu $302 za lehký stíhač. Exotičnost není dostatečným argumentem. Přesto jsem si koupil $0 ship upgrade, pro případ, že v budoucnu změním názor.. 🙂 Loď je to nádherná..