CZ Verze Aurora Brožury

Autor: walltar | Přidáno: 20.10.2013 Kategorie Novinky

Jak jsem sliboval už v bleskovce, tak dnes vám přináším novou Brožuru k Auroře přeloženou do češtiny

Aurora

V článku se taky dozvíte, že Odhalení horneta se posouvá na příští týden.


Minulý týden jsme oznámili, že finální reklama s brožurou Horneta bude dostupná v pátek (18. 9.). Postihly nás nějaké potíže a bude nám trvat déle, než je vyřešíme. Hornet by měl být první z lodí, která splní finální model odhalení lodí: Podíváte se na video a uvidíte loď v akci, přečtete si detaily a dozvíte se o různých modelech, a potom si ho prohlédnete v enginu.

Tohle jsme ještě neudělali ani u 300i, nebo Aurory; Hornet bude první loď, u které to proběhne, a tak chceme, aby nastolil standard pro všechny další odhalení lodí. Podařilo by se nám vypustit jednu, nebo dvě části dnes, ale nejsme schopní vše zprovoznit bez práce o víkendu. Jak víte, tak tým se přihlásil, že budou pracovat o víkendu minulý týden kvůli patchi. Kvůli tomu jsem se rozhodl, že jim dám čas v pondělí, což znamená, že posouváme celé odhalení Horneta na středu.

Mezi tím pro vás máme další brožuru. Minulý týden jsme uvolnili reklamu na Auroru LN, jako úvod další varianty této lodě. Legionnarie si bere základní model aurory a dělá z ní ještě lepší loď, se dvěma dalšími hardpointy . Na počest tohoto odhalení jsme vyrobili další verzi brožury pro Auroru. Chcete se dozvědět, jak si Aurora LN stojí proti předchozím modelům, nebo zjistit něco o tom proč je RSI průkopníkem v oblasti osobní vesmírné dopravy?  Pak se podívejte na novou brožuru Aurory. Doufám, že si brožuru dnes užijete, protože vím, že odhalením Horneta příští týden budete unešeni.

Jako vždy děkujeme za podporu a trpělivost.


Cz verzi brožury si můžete stáhnout kliknutím na obrázek.

Aurora2944coverBrožuru si také můžete stáhnout pravým kliknutím a vybráním položky „Uložit odkaz jako…“

Anglickou vezri brožury naleznete v originálním článku.

 1. Autor: PATRES470 | Přidáno: 20.10.2013, 20:16

  Bezva info děkuji za překlad moc AJ neumim

 2. Autor: NEJKA | Přidáno: 20.10.2013, 21:59

  díky

 3. Autor: jimmi.lc | Přidáno: 20.10.2013, 22:16

  velmi dobra práca , palec hore

 4. Autor: Net | Přidáno: 20.10.2013, 22:25

  Pěkná práce;)

  Jinak se mi líbí, jak je Aurora zvětšená vedle Constellation, mají výborné marketingové oddělení v RSI.

 5. Autor: Fremen | Přidáno: 21.10.2013, 08:53

  Díky, dobrá práce.

 6. Autor: Micaak | Přidáno: 21.10.2013, 10:35

  Tiež musím poďakovať za tieto vaše preklady, je to super. Moja angličtina je celkom biedna a napr. tie Spectrum Dispatch v originále moc nedávam ani so slovníkom…

  A ešte keby vznikla čeština do samotnej hry, bolo by to úplne dokonálé, tak šetrite sily 🙂

 7. Autor: SteKi | Přidáno: 21.10.2013, 12:43

  Uzasna robota. Keby som nevedel, ze to robite vy a niekto mi to ukaze, tak uz sa tesim, ze Star Citizen bude aj v cestine 🙂
  Dve otazky: co znamena interdikce? 🙂
  A ked vlastnim uz Marque a chcel by som radsej Legionnare, tak da sa to len nejak uprgradovat alebo musim kupit len cisto novu lod s tym, ze mi ta prva ostane?

  • Autor: walltar | Přidáno: 21.10.2013, 13:02

   No s tou interdikcí by mě taky zajímalo jak to mysleli … Vojenský termín je něco jako ničení jednotek, které smeřují na bojiště (konvoje ze zásobama a podobně), ale třeba ve Star Wars sou tzv. interdiktory lodě, které zabraňují druhým lodím vstoupit do hyperprostoru … takže bych řekl, že asi pronásledování.

   Pokud máš MR a chceš LN tak si můžeš za $10 kopupit upgrade a ten ti vylepší MR na LN, nebo si koupit další loď a budeš mít dvě.

  • Autor: Netopyr | Přidáno: 21.10.2013, 13:11

   Interdikce obecne znamena neco jako odepreni pristupu k necemu, teda aspon tak to chapu ja.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum