Detaily akce k ukončení LTI & FAQ – Super Hornet update

Autor: walltar | Přidáno: 16.11.2013 Kategorie Novinky

Jak všichni víte, tak 26. 11. končí celá záležitost s LTI. Při této události se v CIG rozhodli, že dají všechny limitované lodě ještě jednou k dispozici. A tentokrát s LTI pro všechny!

LTI_Akce

Ano čtete správně, při této akci mají šanci naposledy získat LTI úplně všichni. Lodě se budou prodávat po dobu 24hodin, a přesné načasování si můžete přečíst v článku.

UPDATE: Na základě velké poptávky bude Super Hornet dostupný s Gladiatorem a Retaliatorem přes víkend.


Super Hornet tentokrát nabízen nebude, protože jeho akce skončila nedávno.

Pondělí, 18. Listopadu – Origin M50

m50 Hard_Racer[1]

Úterý, 19. Listopadu – Origin 350R & Balíček Lightspeed

300series_brochure_17-1[1] maxresdefault[1] 300series_brochure_05 300series_brochure_01

Středa, 20. Listopadu – Drake Caterpillar

Cat-Model-Render1 Cat-Model-Render3 Caterpillar-Crew-Module01 Cat-Model-Render4 Caterpillar-Crew-Module02 Open-Flightdeck0homework1

Čtvrtek, 21. Listopadu – RSI Aurora LX

Aurora_brochure_page_11-1

Pátek, 22. Listopadu – Anvil Gladiator & Aegis Retaliator (dostupné celý víkend) + Na základě velké poptávky taky Super Hornet

Gladiator_Front_Hobbins Gladiator_InFlight_Hobbins Gladiator_Top_Hobbins Gladiator_ArmamentsBay_Hobbins Gladiator_Cockpit_Hobbins Cockpit_RearView_Final_Hobbins
SHOTATMOrear[1] SHOTSPACEpair2[1] SHOTLANDEDfront RETALIATORorthos[1] SHOTroom1bAFT[1] RETALIATORcockpit[1]

Pondělí, 25. Listopadu – MISC Starfarer

MISC_Starfarer_90m_v01_Jumbo[1] Starfarer_earlyrender2[1] Starfarer_earlyrender1[1] Starfarer_earlyrender3[1] Starfarer_earlyrender4[1] Starfarer_earlyrender5[1]

Jeden háček, ale pořád existuje. Aby CIG ukázalo, že LTI bylo dárkem pro Original backery a později rozšířeno i na Veteran Backery, budou se tyhle lodě novým backerům prodávat za lehce vyšší částky (o kolik přesně nebylo řečeno).


26. Listopadu CIG odstartuje další rok zostra. Chris Roberts a celý tým budou pořádat čtyř hodinový livestream, který začne 19:00 (11:00 PST). Bude se taky prodávat omezené množství Korvety Idris-P s LTI. A CIG nám představí novou skupinu limitovaných lodí, některé z nich budou na prodej už 26.

FAQ

Jak důležité je LTI?

LTI je spíš pro pohodlí, ale nebude to žádný hru měnící doplněk. Každá loď má Pojištění a LTI funguje stejně jako normální pojištění trupu lodě (SHI). Jediný rozdíl je, že SHI se musí obnovovat za hrní měnu, jakmile vyprší. LTI nevyprší nikdy. Cena SHI by měla být asi na úrovni dnešního pojištění auta, takže nic co by vás zruinovalo. Pokud uděláte pár misí, nebo pár obchodů tak vždy budete mít na SHI dost peněz. Dokonce hráči, kteří si lodě koupí přes šedý trh jsou na tom hůře, protože často nedostanou žádné stretchgoal odměny. (Odměny se odvíjí od backer statusu, který získáte tak, že na hru nějak přispějete. Stačí si třeba koupit jen skin, ale musíte si ho koupit sami, pokud vám jej někdo giftne tak nejste backer a nedostanete odměny za stretchgoaly pozn. překladatele)

 

Budou dostupné varianty Freelancera, nebo Constellation?

Ne, Varinaty těchto lodí ještě 26. Dostupné nebudou. Pokud si ale Freelancera, nebo Constellation koupíte teď s LTI, tak si můžete později koupit Upgrade balíček beze ztráty LTI. Zatím vám nemůžeme oznámit jaké to budou varianty, protože se na nich pracuje, ale tým pracuje ne třech variantách Freelancera a dvou variantách Constellation.

 

Proč znova nabízíte limitované lodě?

I když už jsme nabídli limitované lodě několikrát, tak tohle téma je stále probírané na fórech. Víme, že se na původní Kickstarterové stránce psalo, že limitované lodě už nebudou znova nabídnuty k prodeji, kdybychom mohli tak KS stránku opravíme touto informací: „Udělali jsme chybu, mělo platit, že lodě s omezeným počtem (Scythe, Idris-M) nabídneme k prodeji jen jednou.“

Taky se naše fanouškovská základna značně rozšířila a mnoho lidí chce hru začínat jako závodník, kapitán tankeru, nebo pirát. I když jsme našim původním backerům hodně vděční tak chceme, aby si každý mohl užít Star Citizen naplno a tak jak chce. Kvůli tomu budeme nabízet některé limitované lodě při speciálních událostech.

 

Budete znova nabízet Vanduul Scythe, nebo Idris-M?

Ne. Obě akce byli důsledkem lore události, při které UEE zajmulo Vanduulský Carrier. Ale svou Idris-P si budete moct vylepšit na armádní specifikace pomocí upgrade kitů ve hře.

 

Proč novým backerům nenabízíte LTI i na základní lodě?

Slíbili jsme, že LTI bude jen pro dřívější backery. Na druhou stranu je tu asi 2x tolik nových backerů, jak těch dřívějších a někteří jsou rozhořčeni tím, že nemají přístup k lti. Proto si myslíme, že nabídnout jim LTI na limitované lodě za vyšší cenu je přijatelný kompromis, ale nabídnout LTI na všechny lodě by už bylo moc. A v konečném důsledku to pomůže hře vybrat více peněz.


 Více se můžete dozvědět v originálním článku:

Anniversary Sale Details

 1. Autor: Net | Přidáno: 16.11.2013, 09:19

  No výborně, takže zajímavé limitované lodě budou až v úterý a když je prošvihnu, tak už nemám šanci pořídit ty předchozí s LTI? A rozpis na 26. není…

  • Autor: walltar | Přidáno: 16.11.2013, 09:37

   Úžasný že? Když člověk prošvihne korvetu, tak mu zbude hromada kreditů, které nebude mít za co utratit. A když si koupí limitované lodě, tak je zase nnemůže stihnout reclaimnout, než se vyprodá korveta tak za 20sec.

   • Autor: Net | Přidáno: 16.11.2013, 09:43

    Kdyby jen Corvetta, ale při čtení mezi řádky mám pocit, že i ta Banu loď a XI’An budou limitované… a neznáme jejich ceny, bez cen se špatně plánuje, když si člověk nemůže dovolit všechno:) Napsal jsem jim přes support doplňujících 17 otázek:D

    • Autor: Aisling | Přidáno: 16.11.2013, 13:10

     Já už toho moc nakupovat asi nebudu. Dokoupím si Ghosta, Trackera, M50 a možná Starfarera a končím. Cizácké lodě mě zrovna moc nerajcujou. Ještě uvidím. Chtělo by to víc informací.

 2. Autor: jimmi.lc | Přidáno: 16.11.2013, 12:36

  Ludia , ved si nechajte nieco aj do hry 😉 , aj ked je pravda ze sa tiez chystam kupit Auroru LX ale to len preto lebo nemam nic na prieskum vesmiru. Hornet je predsa len viac menej hlavne na boj a ochranu 😉

  • Autor: walltar | Přidáno: 16.11.2013, 12:56

   Neboj … ve hře má být kolem padesátky lodí a já je chci mít všechny. Takže ve hře budu mít co dělat. 🙂

 3. Autor: smelina | Přidáno: 16.11.2013, 16:19

  No ale. Potřebuji koupit ještě Super Horneta, ach jo.

  • Autor: walltar | Přidáno: 16.11.2013, 16:26

   Kup si normálního Horneta a počkej na Super Upgrade pack, jak bude zase k dispozici. Aspoň to plánuju já.

 4. Autor: CroosaidR | Přidáno: 16.11.2013, 19:45

  Kolik asi tak bude stát Starfarer? Hodně se mi zamlouvá..

  • Autor: Net | Přidáno: 16.11.2013, 19:56

   Asi $175

 5. Autor: Greenflag | Přidáno: 16.11.2013, 20:50

  Jenom 50 lodí, jsem myslel že víc? 😀 (nebo spíš 50 lodí při startu hry a zbytek v patchich a DLC? ):D

  • Autor: walltar | Přidáno: 16.11.2013, 20:55

   Tak se podívej jak je detailní Constellation. A myslím, že když EvE začínala taky tam nebylo zase tolik lodí. Lodě samozřejmě budou přibývat, stejně jako systémy … těch 50 je číslo které chtěli na začátku při startu. Dneska už to může být víc.

   • Autor: Net | Přidáno: 16.11.2013, 22:42

    Navíc v tom jsou lodě Vanduulů, Xi’Anů a Banu (a možná i nějaké Kr’Thak)… při nějakých 22-25 známých lidských lodí to není tolik…

   • Autor: Jayce Pulsefire | Přidáno: 18.11.2013, 10:07

    V EVE bylo 61 lodí při startu. Což je pro Star Citizen velmi slušný přirovnání, když porovnáme provedení a hloubku každýho modelu, kdy v EVE to je jen vnější „obal“ zatímco ve SC je loď komplet vymodelovaná – exteriér i interiér. Takže 50 lodí bude velmi slušnej start.

 6. Autor: elwiscomeback | Přidáno: 18.11.2013, 09:55

  No z toho se moje peněženka pos*re 😀 A já bych chtěl nejraděj všechny :/

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum