Detaily k rozdělení balíčků.

Autor: walltar | Přidáno: 9.2.2016 Kategorie Novinky

Rozdělení Squadron 42 a Star Citizena do dvou balíčků už se blíží, takže CIG vypustilo informace, které by měly zodpovědět vaše otázky k tomuto tématu.

Rozdělení proběhne 14. 2. 2016


 

Nejdůležitější informací je, že rozdělení balíčků nepostihne stávající backery. Pokud máte balíček koupený před 14. únorem, tak se pro vás nic nezmění.

Proč se rozdělují balíčky?

Už od začátku kampaně bylo v plánu odměnit rané backery nižší cenou hry. Plánem bylo napřed postupně zvedat cenu a poté rozdělit různé moduly do separátních možností nákupu. Rozdělení balíčků dosahuje stejného, ale bez nutnosti utratit více za přístup do PU. Můžete si tak zvolit jednu hru, o kterou máte větší zájem, nebo si přikoupit zlevněný addon pro přístup k oběma hrám.

Jsou SC a SQ-42 stále propojeny?

Ano. Hry jsou pořád součástí stejného univerza a pořád budou funkčně propojeny. K SQ-42 budete přistupovat přes stejný herní klient jako k PU. A to jak si povedete v kampani SQ-42 ovlivní vaši kariéru v PU. K SQ-42 také dostanete přístup k Arena Commanderu, abyste si mohli procvičit létání. SQ-42 a SC pořád tvoří dvě části jednoho velkého celku. Ne každý má rád jak SP, tak MMO hry, ale bude dobrým nápadem zkusit obojí.

Kolik budou samostatné hry stát?

Základní cena balíčku s Aurorou (přístup k PU) a SQ-42 bude $45 USD. Pokud budete chtít přidat jednu nebo druhou (SQ-42 k balíčku s PU, nebo PU k balíčku s SQ-42) můžete si koupit addon za $15 USD. (Tyto ceny nejsou finální a v budoucnu se ještě budou měnit.)

Bude to mít nějaký dopad na buy back?

Ne. Pokud jste meltnuli starší balíček s SC a SQ-42 budete ho pořád moci koupit zpět.

Jak si můžu být jistý, že mám SC a SQ-42?

V sekci My Hangar na RSI klikněte na trojúhelník v pravém dolním rohu. To vám zobrazí, co obsahuje váš balíček. “Star Citizen digital download” je přístup do PU a “Squadron 42 digital download” je SQ-42.

 

  1. Autor: Lexon78 | Přidáno: 10.2.2016, 05:20

    Asi hloupá otázka, ale jsem nováček 🙂 Co znamená zkratka „PU“?

    • Autor: walltar | Přidáno: 10.2.2016, 08:34

      Persistent Universe… Vlastně další označení pro MMO část Star Citizena.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum