Dopis k 52 milionům

Autor: walltar | Přidáno: 27.8.2014 Kategorie Novinky

Další stretch goal dosažen! Co nám k tomu řekl Chris? Podívejte se do článku.


Mustang_Gamma_AMD_Version_06_BhasinPočítadlo crowdfundingu se možná posunulo, ale my stále oslavujeme další stretch goaly! Přes víkend jsme pokořili další, tentokrát zdánlivě nedosažitelných 52 milionů. Děkuji vám za vaši podporu v posledních dnech; Vím, že akce na Constellation byla důležitá… Ale Constellation je důležitá jen kvůli tomu že backeři chápou vizi Star Citizena.

Přes víkend náš výkonný producent oznámil partnerství s AMD, abychom přiložili startovní loď k některým grafickým kartám. Podívejte se na Mustang Omega, závodní variantu se skinem AMD (ve hře Accelerated Mass Design). V budoucnu uvidíte i další mustangovy varianty.

Ale dnes se tým zaměřuje na dokončení Arena Commandera 0.9 a jedeme na energii, kterou jsme získali na Gamescomu. Tento update přinese několik nových featur, což bude zahrnovat kódy pro přátele a nový Murray Cup závodní mód (New Horizons mode ve hře). Jak jsem již zmínil na Gamescomu, vypadá to, že velkým problémem budou leadreboardy (a taky nějaké menší problémy, jako zajistit, aby kódy pro přátele fungovali správně). Více se dozvíte později, tento týden.

Mezi tím, každý kdo přispěl do 52milionů, dostane jetpack!

– BB-12: je nová MMU od Azure Sky Aero. Ať už provozujete precizní těžební operace, nebo delikátní záchranné práci, BB-12 umožňuje EVA provoz až po 6 nepřerušených hodin. Tento nový model obsahuje 24 precizních trysek a dvě přepracované bezpečnostní nádrže na dusíkový hnací plyn, které mohou být vyměněny za provozu, nebo doplněny v lodi. S BB-12 si Azure Sky opět zajistil místo předního poskytovatele EVA technologií.

Nemůžu se dočkat na bitvu ve stylu Moonrakera při obsazování stanice. Náš fyzikální engine by z toho měl udělat skvělou zábavu… Ale k tomu se dostaneme až v budoucnu. Dalším na řadě je stretch goal pro 53 milionů. Tentokrát jsem se zeptal našeho vedoucího pro Persitent Universe, Tonyho Zurovce. Zeptal jsem se na na to, co by chtěl on vidět ve Star Citizenu, co ještě není v Game Design Documentu. A tady je první z jeho nápadů:

Detailnější aktivity pro AI: Přidáme deset rozdílných AI rolí pro postavy na planetách! Na 54 milionech přidáme barmana, doktora, baviče, sestru, instalatéra, ochranku, nakupujícího, turistu, tuláka a vandala. Další AI role budou přidány v dalších stretchgoalech. Každý další typ postav bude plně expresivní a bude mít roli v planetside interakci a ekonomice hry.

Jako všechny stretch goaly toto je jen ukázka featury, kterou můžeme přidat díky pokračujícímu financování. Připravte se, že od Tonyho uslyšíte víc, jak zrychlíme vývoj na PU části projektu. Jako vždy vám děkuji za podporu. Těším se, jak budu moci sdílet 0.9 a dál s komunitou; opravdu váš feedback je to co nám pomáhá pokračovat. Bez vás by to nebylo možné.

 1. Autor: alien5 | Přidáno: 27.8.2014, 13:56

  V cem spociva ta spoluprace s Amd nevite ? Ja myslel ze budou nezavisli…

  • Autor: walltar | Přidáno: 27.8.2014, 14:00

   V tom, že AMD přibalí star citizena ke svým GPU a dostane speciální skin (přidali ho do programu never settle) … A to znamená, že to bude AMD všude ukazovat. Star Citizen bude napsané naboku krabice s AMD GPU. A pravděpodobně AMD poskytne další vybavení pro CIG.

   • Autor: Bubble | Přidáno: 27.8.2014, 16:34

    Pokud zůstane u toho, budiž. Ale nerad bych časem zjistil, že hra je optimalizována pro karty od AMD a s Nvidia na tom budu o dvě úrovně hůře. Takhle to už v nějakých hrách funguje a dělají to oba výrobci.

    • Autor: walltar | Přidáno: 27.8.2014, 16:38

     Já bych se tomu ani zase tak nedivil … pokud s nima bude AMD aktivně pracovat na optimalizaci a NV se na ně vyprdne tak to nějak obdobně dopadne. Navíc pokud vím, tak AMD celkově spolupracuje na optimalizaci s Crytekem což znamená o to jednodušší optimalizaci SC na AMD.

     Mě je to celkem jedno … já si kupuju GPU podle výkonu na hrách které většinou hraju, takže pokud bude SC optimalizované dobře na AMD a Mantle bude funkční, tak si prostě koupím AMD. Teď ji mám a jsem spokojený … předtím sem měl NV a byl sem taky spokojený.

     • Autor: jimmi.lc | Přidáno: 27.8.2014, 16:45

      tiez to budem tak riesit, ked to bude optimalizovane na AMD tak budem kupovat procak aj graficku od AMD, lebo moj zamer je kupovat si pocitac na SC 😉

 2. Autor: alien5 | Přidáno: 27.8.2014, 14:02

  Ok fain tak to je vlastne sponzorovani ok diky.

  • Autor: walltar | Přidáno: 27.8.2014, 14:06

   Jo prakticky AMD dostane potencionální zákazníky, protože pokud vím, tak kooperuje i s Crytekem a CIG dostane pěkný boost v marketingu. Technicky je to Win Win. A ten AMD skin samozřejmě půjde pořídit ve hře.

   Akorát fanoušci Nvidie vostrouhají … protože pochybuju, že by NV udělala něco podobného.

   • Autor: Net | Přidáno: 27.8.2014, 19:46

    Uvidíme, Nvidia je párkrát také sponzorovala, podle mě má Star Citizen potenciál udržet si podporu obou společností.

 3. Autor: Poseidon | Přidáno: 27.8.2014, 15:12

  Jestli jsem to správně pochopil, tak Barman bude chodit pro pivo, policista nebo ochranka kontrolovat ID atd..?

  • Autor: walltar | Přidáno: 27.8.2014, 15:17

   Já si myslím, že tam jde spíš, o to, že se NPC budou chovat realističtěji. Barman nebude jen stát za pultem a nalívat pití a rozdávat questy. Bude mít naprogramované AI, které ho pošle po zavíračce nakoupit proviant. Půjde domů a spát. A u ostatních to bude podobné.

   Ale víc podrobností zatím nevíme, možná se něco dozvíme po dosažení toho goalu.

 4. Autor: Harry_usti | Přidáno: 27.8.2014, 21:47

  http://www.cnews.cz/radeon-r9-285-s-cip … try-i-cenu

  jeden odkaz na grafárnu se star citizenem

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum