Dopis k 44 milionům

Autor: walltar | Přidáno: 24.5.2014 Kategorie Novinky

Dnes jsme překonali poslední stretch goal před Arena Commanderem, 44 milionů. V článku si můžete přečíst co nám k tomu řekl Chris.


Banu_int2

Zdravím Občané,

44 milionů! Můžu bezpečně říct, že tohle je poslední dopis, který píšu před spuštěním Arena Commanderu, a nemůžu se dočkat, až s vámi budeme sdílet první část z toho, co tvoříme. Boj v hlubokém vesmíru udělá Star Citizen reálným pro spoustu lidí… Ale taky vím, že každý kdo nás do téhle doby podpořil tohle chápe. Děkuji, že jste nás sem dostali!

Banu_intPoslední týden pushe abychom vypustili Arena Commander V.8 započal, tak dopis bude kratší… Ale chtěl bych vám ukázat koncept art. Díváte se na to, čemu říkáme „vyjednávací místnost“ v Banu Merchantmanu. Je to místo kam můžou obchodníci pozvat ostatní do svých lodí, ukázat jim náklad (nákladový prostor je viditelný) a uzavírat dohody.

Jak se díváme na další části Star Citizena za dogfightem, přemýšlíme víc a víc o tom, jak budou systémy jako náklad a obchodování vypadat. Stavíme systém, který dává smysl, měříme lodní interiéry, vytváříme standardizované nákladní kontejnery (podívejte se na obrázek) a rozhodujeme, jak se bude náklad nakládat, vykládat a jak s ním budete moci interagovat v přístavu (a během letu). Jak již se odráží na změnách ve statech lodí (případně Staty na RSI), obchod nebude jen nalezení lodě s nejvyšší kapacitou… půjde o nalezení správné lodě pro daný typ zakázky.

Cargo_Container_ScreenshotsKaždý kdo přispěl na Star Citizena do tohoto okamžiku dostane další místnost, jakmile se spustí room systém:

– Hvězdná Kartografie: Procházejte se vzdálenými horizonty, které jste zmapovali, v mapové místnosti, která obsahuje 3D holografické znázornění známého vesmíru. Vaše kartografická místnost obsahuje základního průvodce po UEE, a bude expandovat do něčeho pro vás unikátního, jak budete objevovat nezmapované světy a nová tajemství. Sestavte tu nejpodrobnější mapu vesmíru a ukažte ji návštěvníkům, nebo ji uzamkněte, aby nikdo nemohl následovat vaše tajné přeskokové body a obchodní stanice. Propojte se přímo s Observist průvodcem a zjistěte tak vše od toho o jaké rudy je zájem v MacArthuru, až po to kdo nabízí nejlepší těstoviny na Teře. A s možností si zapisovat vlastní poznámky o setkáních a cestách je to více, než mapa, je to váš deník!

A tady je výsledek posledního hlasování o stretch goalu. Backeři, kteří přispějí do 46 milionů, dostanou updatovaný skenovací software od Chimera Communications. Tady jsou detaily:

– Updatovaný skenovací software: Chimera Communications odhalila poslední verzi svého skenovacího softwaru SBit, dále také oznámila jednorázový upgrade zdarma pro všechny současné a dlouhodobé zákazníky. Nový SBit upgrade nabízí pokročilé možnosti pro průzkum asteroidů nad rámec svých základních systémů. SBit je FIB systém, který zaplaví skenovanou zónu částicemi a potom zpracovává frekvenci energie, která se odrazí, poskytuje tak obsluze kompozitní náčrt možných ložisek rudy. S novou verzí, Chimera přidala updatovanou knihovnu frekvencí a variabilní skenovací velikosti, což umožnuje skenování menší plochy s větším rozlišením. Široká veřejnost bude mít možnost si update koupit, jak bude vypuštěn.

Znova bych chtěl poděkovat za pokračující podporu. Tato podpora znamená větší a lepší hru… první část si zahrajete už brzo. Nezapomeňte hlasovat o dalších stretch goalu v článku na stránkách RSI.

 1. Autor: Erazer | Přidáno: 24.5.2014, 12:00

  super dik za preklad =)

 2. Autor: ABCompany | Přidáno: 24.5.2014, 12:06

  Parada 😀 konečne poriadna stranka kde si prečitam o Star Citizenu v CZ.Dik za to.

 3. Autor: walltar | Přidáno: 24.5.2014, 12:09

  Jinak report bude tak za 1-2 hodiny … zrovna sem ho začal překládat. A Chrom mě znova pomohl, takže snad to dám, ještě před obědem (obědvám pozdě).

 4. Autor: BlackDog600 | Přidáno: 24.5.2014, 13:43

  Dík za preklad.. super sa to číta ked už sme fo finále na DFM.

 5. Autor: SteKi | Přidáno: 24.5.2014, 18:29

  Diky, dobra praca

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum