Dopis k 45 milionům.

Autor: walltar | Přidáno: 7.6.2014 Kategorie Novinky

Spuštění Arena Commandera pěkně nakoplo výběr peněz a tak jsme dnes překonali hranici 45 milionů. Jako odměnu dostane každý backer, který přispěl do této doby Hadesianský Artefakt. Dalším odhaleným stretch goalem je Kit pro ladění motorů. A nezapomeňte hlasovat o tom, jakou reklamu byste chtěli vidět jako další.

Zdravím občané,

Podařilo se nám pokořit 45 milionovou hranici crowd fundingu, takže můžu říci, že Freelancer vítězí! Myslím, že Freelancer je skvělým mikrokosmem Star Citizenovské zkušenosti. Backeři si v originální kampani zvolili originální design, na jejich přání jsme upravili kokpit a teď je tady, dokončený, ve vašem hangáru a s variantami. Není to jen loď kterou jste pomohli zaplatit, je to loď kterou jste pomohli stvořit.

Na 45 milionech jste otevřeli jednu z odměn, kterou jste si zvolili, mysteriózní Hadesianský Artefakt. Máme celkem zajímavé plány s tím, co to bude znamenat pro PU… ale tento aspekt hry budete muset prozkoumat sami. Tady jsou detaily:

– Hadesiánský Artefakt: Tajemství o tom, co se stalo na Hádu je jednou z největších archeologických hádanek do doby, kdy byl tento systém objeven na počátku 26. století. Důkazy naznačují, že Hadesiáni skoro vymazali celou svou civilizaci v devastující občanské válce, která zanechala planetu rozlomenou na poloviny, ale zbývá ještě tolik otázek. Kdo byli tito Hadesiáni? Jak tahle válka začala? V průběhu století se veřejnost zamilovala do tajemství tohoto systému. Tato zvědavost byla podpořena, když vědci objevili osamocený Hadesiánský artefakt, na černém trhu. Výrobci bižuterie se rychle snažili využít oživení zájmu sestavením přesné kopie artefaktu a jejím prodejem veřejnosti, replikovány byli i neznámé symboly podél základny.

Naší poslední odměnou, kterou jste si zvolili je Kit pro ladění motorů, zde je jeho popis:

– Kit pro ladění motorů: Wilkes & Federman MaxTune kit se stal jedním z nejlépe prodávaných startovních balíčků pro náročné domácí nadšence. Doporučený v poslední Whitleyově Steal of the year příručce, tento kit obsahuje všechno, co začínající inženýr potřebuje, aby se mohl podívat na mechaniky svého motoru. S Tap analyzérem se budete moci podívat na aktuální výkon a spotřebu energie lehkou a komprehenzivní cestou. Použijte 38 dílnou sadu Omni tool pro přístup k vašemu motoru a začněte vylepšovat. Wilkes & Federman není odpovědný za žádné škody způsobené při ladění vašeho motoru. Prosím ověřte si záruku u výrobce před tím, než začnete pracovat.

Doufám, že si užíváte vaše Freelancery a taky že si užijete dnešní reklamu. Jak jistě víte, naším plánem bylo vytvořit brožury a reklamy pro první set pledge lodí. Už jste viděli Auroru, 300i, Horneta a Freelancer. Constellation a Cutlass jsou v přípravě.

Další odměnou pro naše backery bude další reklama. A chtěl bych, abyste si zvolili, kterou chcete. Takže prosím hlasujte o tom, na kterou loď z druhé vlny lodí Star Citizena se máme zaměřit. A jako vždy děkuji za vaši úžasnou podporu! Užijte si Star Citizena a počkejte, jak budeme vylepšovat dogfighting a vypouštět ještě větší části Star Citizen univerza.

– Chris Roberts

 

Pro reklamu můžete hlasovat v originálním článku na RSI: Letter from the Chairman: $45 Million

 1. Autor: Wolf77 | Přidáno: 7.6.2014, 22:46

  Díky za překlad, nějak ale nikde nemůžu objevit tu avizovanou reklamu na Freelancera. Máte někdo link?

  • Autor: walltar | Přidáno: 7.6.2014, 22:48

   Reklama bude v dnešním TNGS … začíná živě dnes o půlnoci, potom bude i samostatně na youtube.

 2. Autor: Wolf77 | Přidáno: 7.6.2014, 23:02

  Díky

 3. Autor: Wolf77 | Přidáno: 8.6.2014, 07:55

  Do háje, ty jejich reklamy fakt funguju. Ještě se mi nestalo, že bych běžel do samosky koupit Ariel, ale po tech jejich reklamách má jeden chuť podojit účet 😀

  • Autor: fajter | Přidáno: 8.6.2014, 09:41

   No ja b som tiez asi najradsej Auroru zosrotoval, ale bojim sa z eby som prisiel o pristup do alfa/beta … Tak si pockam. Niekde sa pisalo, ze nebude v hre problem si zarobit na tie lode. Pre mna osobne i350 + Freelancer su lode co chcem mat 🙂

 4. Autor: Shras | Přidáno: 8.6.2014, 11:18

  mam vetsi hangar nez mam mit a je tam navic freelancer, jak sesakra do nej dostanu? pokud je to teda mozny kdyz ho ofico nemam

  • Autor: walltar | Přidáno: 8.6.2014, 11:20

   Tak pokud nemáš freelancera tak by si ho neměl mít v hangáru … měl by si tam mít jen ty dvě lodě z TNGS. A do těch se nedostaneš.

   • Autor: Shras | Přidáno: 8.6.2014, 13:08

    hehe mne sezdaloze vypada divne:)

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum