Dopis k 47 milionům

Autor: walltar | Přidáno: 24.6.2014 Kategorie Novinky

Další milion je za námi, tentokrát nás k němu posunul Xi’Anský scout. Co nám k tomu řekl Cris si můžete přečíst v článku.


Xianoldconcept

Pokořili jsme 47 milionů! Vsadím se, že to znamená, že uvidíme celkem dost Xi’Anských scoutů. Xi’Anská loď je jedna z těch ze kterých jsem opravdu vzrušený, protože opravdu ukáže hloubku fyzikálního systému Star Citizena: S její unikátní konfigurací trysek použije vyvinutý engine, aby létal úplně jinak.

Xi’Anský scout je dobrý příklad toho, kolik práce jde do procesu vývoje lodí pro Star Citizen. Pokud si vzpomenete, nabízeli jsme scouta dříve, bez toho abychom ukázali obrázek. To je proto, že jsem se rozhodnul, že koncept art, který jsme měli, nereprezentoval loď, kterou jsem chtěl pro tuto roli. Můžete se podívat na originální artwork vedle; je to cool design, ale opravdu neukazuje unikátní systém trysek, který dělá ze scouta něco speciálního.

Vrátili jsme se zpět k rýsovacímu prknu… a eventuálně jsme se dostali ke konceptu, který jste viděli v pátek! V budoucnu budeme sdílet WIP koncepty podobně, jakmile si bude jistý že jsou na správné koleji. Co se nového Scouta týče, tak jsem ohromen prací, kterou tým odvedl… a nemůžu se dočkat až si s ním zalítám v Arena Commanderu.

Posuňme se za scouta, stretch goal pro 47 milionů, který jste si dnes otevřeli je poslední z odměn pro kterou hlasovali hráči. Tady jsou podrobnosti:

Scout_ship_Variation_05– Kit pro ladění motorů: Wilkes & Federman MaxTune kit se stal jedním z nejlépe prodávaných startovních balíčků pro náročné domácí nadšence. Doporučený v poslední Whitleyově Steal of the year příručce, tento kit obsahuje všechno, co začínající inženýr potřebuje, aby se mohl podívat na mechaniky svého motoru. S Tap analyzérem se budete moci podívat na aktuální výkon a spotřebu energie lehkou a komprehenzivní cestou. Použijte 38 dílnou sadu Omni tool pro přístup k vašemu motoru a začněte vylepšovat. Wilkes & Federman není odpovědný za žádné škody způsobené při ladění vašeho motoru. Prosím ověřte si záruku u výrobce před tím, než začnete pracovat.

Když mluvíme o stretch goalech, posledně se hlasovalo o jejich budoucnosti. 54% občanů chce, aby stretch goaly pokračovali a my budeme respektovat tuto volbu. Jak jsem říkal již minule, tak každý dolar bude použit na podporu Persistentního vesmíru Star Citizena… ale není mi příjemné slibovat další featury při každém milionu, pokud opravdu něco nepřinesou. Takže jakmile budeme mít nový nápad, který ovlivní hru, tak ho nabídneme … ale můžete čekat množství odměn a nové způsoby, jak vyzdvihnout Arena Commander, jako bezprostřední cíl.

Ale pro 49 milionů vám dáme něco pro co jste nehlasovali, něco co tak úplně nevyhrálo. „Space Plant“ je ve skutečnosti Xi’Anský stromek, což je velmi odpovídající dnešnímu dopisu. Tady jsou detaily:

– Xi’Anská vesmírná rostlina: Podobně jako bonsai, Centennial Bloom je velice známá Xi’Anská rostlina která pochází z Eealu III, která kvete jednu noc každých 100 let. Obchodníkům se prodává v uzavřených teráriích. Už od prvního okamžiku, kdy se tyto květiny objevili v UEE lidstvo je jimi fascinováno a čeká, až budou kvést.

Jako vždy vám děkuji za podporu. Pracujeme na tom, aby byl Star Citizen speciální hrou … ale vy už jste vytvořili speciální komunitu.

Chris Roberts

 1. Autor: alien5 | Přidáno: 24.6.2014, 20:27

  K cemu nam bude ta kvetina ?

  • Autor: Jerry | Přidáno: 24.6.2014, 20:35

   Asi na ozdobu, stejně jako akvárko 🙂

 2. Autor: SteKi | Přidáno: 24.6.2014, 20:56

  ja uz nechcem dalsie stretch goal 🙁

 3. Autor: alien5 | Přidáno: 24.6.2014, 22:29

  No ja bych take radeju nejake pruzkumne veci robota Peta napriklad nebo hight tech lode.kytky rucnik atd.. to neni nic moc..

  • Autor: walltar | Přidáno: 24.6.2014, 22:37

   Tak zase na druhé straně aspoň nám něco zůstane do hry.

 4. Autor: alien5 | Přidáno: 24.6.2014, 23:05

  No ale oni neuvadeji ze zbydou penize a ty pujdou na dalsi vyvoj a financovani. Me take pripada ze daji Strech Goal, ale ze to je treba 1/5 castky ktera stoji na tuto vec a zbytek jde na ucet na dalsi financiovani. Nebo se pletu ? Coz je dobre aspon hra vydrzi dlouho a bude se stale vyvijet.
  Ja bych uz dalsi strech goal nepotreboval ad to davaji nastranu nebo co se vymysli v budoucnu 🙂

  • Autor: walltar | Přidáno: 24.6.2014, 23:12

   No tak spíš 99% jde na vývoj a 1% jde na ten stretchgoal … pokud jde o ten model rostlinky.

   U lodí je to 5-20% podle velikosti.

   Jediné co stojí víc jsou veliké featury … a poslední jsme měli už celkem před dlouhou dobou. celkově ten stretchgoal je dneska už jenom takové poděkování za to že pořád přispíváme, ale obsah hry to až tak neovlivní. Dobré je se podívat na systémy … Hlasovali jsme z myslím 10 a dostali jsme 5 .. těch zbylých 5 bude ve hře taky, ale neudělají nám k nim reveal … protože systémů má být přes 100 a my známe myslím 30.

   Poslední opravdový stretch bych řekl, že byl na 41M ten tým na procedurální generování. Ten potencionálně bude stát i víc, než ten jeden milion.

   • Autor: Net | Přidáno: 25.6.2014, 14:51

    Ta rostlinka mě celkem zklamala… kvete jeden den (noc) za sto let. Ať už je čas komprimovaný nebo ne, tak je to strašně krátce a nejspíš jen jednou. I když to bude naskriptované, aby vykvetla, když jsem v hangáru, tak ji nejspíš přehlédnu:(

    • Autor: walltar | Přidáno: 25.6.2014, 15:06

     No tak ono by to mohlo být celkem pěkné kdyby kvetla při spuštění PU a potom při 10 letém výročí 🙂

 5. Autor: alien5 | Přidáno: 24.6.2014, 23:16

  Jo to jsem chtel slyset nevedel jsem jak to presne je dekuji 🙂 super 🙂

 6. Autor: Uziridercz | Přidáno: 25.6.2014, 16:29

  Už jen když se podívám kolik mají rozpracovaných lodí (nehledě na to ostatní) a jestli je plánují všechny také rozclassovat na 3 verze tak radši ať se se soustředí na to co už je ve vývoji a novinky ať nechaj na později……..a hlavně ať mi už dodělají cuttlase 😀

 7. Autor: skl | Přidáno: 25.6.2014, 16:31

  ja bych bral stretch goal napr. vydani hry o 2 mesice driv 🙂

  • Autor: walltar | Přidáno: 25.6.2014, 16:46

   No tak takovej stretchgoal by byl celkem k ničemu, když ani nikdo neví kdy ta hra bude hotová. 😀

  • Autor: Uziridercz | Přidáno: 25.6.2014, 16:55

   já bych to radši neuspěchal

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum