Dopis k 49 milionům

Autor: walltar | Přidáno: 5.8.2014 Kategorie Novinky

Tak to vypadá, že M50 nás posunul zase o kousek dál a gól 49 milionů byl dosažen. V originálním článku taky můžete hlasovat o tom na co se jako první zaměří web dev tým.

Další věcí, na kterou byste se měli podívat je update ship statů a celého systému obchodu. Měl by být čitelnější a přístupnější pro nové občany.


Vypadá to že M50 vystřelila ze showroomu a my jsme dosáhli 49 milionů. 49 milionů je poslední z goalů, za které dostanete herní itemy, pro které jste hlasovali. Gratuluji všem současným backerům, Xi’Anská kytka je vaše.

Za to vše děkuji vám, backerům Star Citizena. Měli jsme hodně otázek, proč ještě potřebujeme crowd funding. Odpovědí je, že peníze pomáhají pokořit dlouhodobější plány dříve, než by bylo normálně možné. Abychom mohli udržet toto tempo vývoje, musíme získávat další peníze. Star Citizen má pořád ještě o dost méně peněz, než jiné AAA hry se stejnými (někteří by řekli, že i s menšími) ambicemi jako Star Citizen, jako například GTA V, Watch Dogs, nebo Destiny.

Víme, že Star Citizen je úžasně ambiciózní projekt, j to vlastně několik AAA her zabalených do jedné; MMO vesmírný simulátor, FPS, bohatá singleplayerová kampaň a plnohodnotná obchodní a ekonomická hra. Jsem si jistý, že naše ambice jsou to, proč většina z vás na hru přispěla. Kdybych Star Citizena ukázal normálnímu vydavateli, řekl jim, že bych chtěl všechny tyto featury a že ji chci udělat jen pro PC, vysmáli by se mi. (Samozřejmě že vy všichni jste ukázali, že vesmírné simulátory nejsou k smíchu!)

Náš plán je škálovat tým podle crowd fundingu, náš cíl je zdvojnásobit vývoj kdykoliv je to možné. Pokud potřebujeme víc umělců na vytvoření lodí, chtěli bychom mít možnost je najmout. Nebo pokud potřebujeme více techniků, abychom si vytvořili náskok na některém z dlouhodobějších technických problémů, chtěli bychom mít tu možnost. Jsou to jak hráči, kteří uslyší o Star Citizenu a Arena Commanderu poprvé a kupují si nové balíčky, tak akce, jako ta na M50, které nám dovolují pokračovat v pronásledování našeho snu BDSSE v nejvyšší kvalitě. Takže vám děkuji za podporu.

Tady je goal pro 49 milionů:

– Xi’Anská vesmírná rostlina: Podobně jako bonsai, Centennial Bloom je velice známá Xi’Anská rostlina která pochází z Eealu III, která kvete jednu noc každých 100 let. Obchodníkům se prodává v uzavřených teráriích. Už od prvního okamžiku, kdy se tyto květiny objevili v UEE lidstvo je jimi fascinováno a čeká, až budou kvést.

Prosím pamatujte si, že tyto stretch goaly jsou odměny za dosaženou úroveň a neindikují utracených milion dolarů. Star Citizen je masivní hra a každý dolar jde na to, abychom ji vytvořili. Stretch goaly jsou odměna a způsob jakým zapojit komunitu, která tohle vše dělá možným, neindikuje to, že přidáváme příliš mnoho featur do hry.

Pro 51 milionů bych chtěl zkusit něco trochu jiného, což jak doufám bude další způsob jak zapojit backery. Taky jsme přepracovali, jak zobrazujeme informace o lodích. To znamená, že jsme přidali stovky obrázků a holoviewery pro všechny naše backery.

Dále si sedneme s turbulentem a rozhodneme o dalším velké pushi. Máme dost věcí na našem „to-do“ listu, zahrnujíc Galaktopedii, webové scoreboardy pro Arena Commander, interaktivní mapu galaxie a org drop 2. Tyhle všechny uděláme… ale vás se ptáme, co by mělo mít prioritu? Na co by měli naši web designéři a umělci zaměřit své prostředky?

– Org Drop 2: Divize, zaměstnání a 3D org browser.

– Org Drop 3: Privátní fórum pro každou organizaci.

– Galactapedia: Váš průvodce po Star Citizen univerzu, který bude přímo propojený s PU.

– Web Scoreboardy: Chcete vidět vaši historii v Arena Commanderu, nebo jak se vám vede v porovnání s ostatními občany?

– Mapa známého vesmíru: Interaktivní mapa známého vesmíru Star Citizena, která se bude rozšiřovat spolu se hrou.

Práce, kterou web tým dělá, jde nejvíce vidět; od přestavění obchodu, po vytvoření xmpp chatu, jejich práce má na vás přímý dopad. To je proč je toto poprvé, kdy backeři dostanou možnost ovlivnit náš produkční rozvrh a alokaci zdrojů. Chtěli bychom taky znát vaše názory. Co myslíte, že by vylepšilo webovou stránku hry? Nikdy nevíte, můžete mít nápad, který by stálo za to přidat.

Chris roberts.

 Hlasujte v originálním článku.

 1. Autor: cabalsvk | Přidáno: 5.8.2014, 11:16

  Za mna universe map

 2. Autor: alien5 | Přidáno: 5.8.2014, 12:48

  JJ hlasoval jsem take pro mapu vesmiru. Statistyky Areny jsou take dobre, ale nepotrebuji to videt jako prvni, to vesmir a jeho mapa to je neco zasadniho 🙂
  Diky za rychlej preklad 🙂

 3. Autor: Salgado | Přidáno: 5.8.2014, 20:45

  Ja som zahlasovlal za Org Drop 2 :), ale mapa má ako vidím najväčšiu podporu..

 4. Autor: walltar | Přidáno: 5.8.2014, 21:33

  Tak pro mě to byla jednoznačně mapa … Na ostatní věci je celkem brzo. Org dropy můžou ještě hodně dlouho počkat, protože stejně není v organizacích co dělat. Staty jsou pěkné, ale v takhle zabugované prealpha verzi, kde má každý jinou loď celkem k ničemu. Jen ta galaktoprdie je celkem pěkná.

 5. Autor: Alfajk | Přidáno: 7.8.2014, 02:15

  a ja zrovna chtel galactopedii…ale co, i druhy misto je hezky

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum