Dopis k 56 milionům

Autor: walltar | Přidáno: 8.10.2014 Kategorie Novinky

Reclaimer nám pomohl ne s jedním, ale se dvěma Stretchgoaly. A pokud umíte počítat, tak si jistě už teď můžete představit, co se stane v pátek, kdy bude v prodeji 3500 890Jump 600 USD za kus…


PANTHERcockpitforePo vesmíru se bude prohánět hodně záchranných posádek a jsem rád, že to byl Reclaimer který zachytil vaši představivost. Star Citizen je víc, než souboje a fakt, že si tolik občanů přidalo Reclaimera do své flotily mě ujišťuje, že bude zajímavější, než bojiště. Budeme se zaměřovat na to abychom poskytli zajímavé gameplay mechaniky, které podporují kooperativní hraní a dovolují hráčům vykonávat rozdílné role.

Chtěl bych tímto všechny pozvat na CitizenCon. Budeme vysílat výroční prezentaci v pátek v 7 večer PDT (4 ráno našeho času). CitizenCon bude oslavou toho, jak daleko jsme se dostali… a možnost ukázat kam směřujeme. Čekejte, že uslyšíte updaty od každého studia a uvidíte pár překvapení. Pokud nestihnete akci naživo, tak vše bude k dispozici v commlinku krátce poté.

Na 56milionech jste odemknuli další výbavu pro Arena Commander. Každý backer bude odměněn J-Span Cryo-Star o kterém si můžete přečíst níže. Tyto itemy budou dostupné v budoucím patchi.

– Chlazení: J-Span Cryo-Star: Oceňovaní designéři v J-Span vytvořili jeden z nejpokročilejších chladicích systémů vůbec. Cryo-Star používá nový typ tekutinového chlazení, což zaručuje, že vaše motory budou chladné, bez obětování výkonu.

Minulý týden jsme vás nechali, abyste rozhodli o první lodi z nové vlny. Výsledek mi opět potvrdil, že komunita rozumí, že SC bude mít větší záběr, než jen boj. Velké množství backerů volilo pro výzkumnou a lékařskou loď. Detaily můžete najít níže:

MISC Endeavour: Endeavour je nejprestižnější lodí společnosti. Dedikovaná výzkumná platforma, schopná nést tucty výzkumných zařízení. Všechno od pokročilých dálkových skenerů pro identifikaci Jump pointů až po další štíty pro výzkum korony hvězd. Externě, je Endeavour poset senzorovými hardpointy; interně je hlavní oddíl postaven kolem velké výzkumné laboratoře, kterou je možno upravit k velkému množství různých výzkumů. Hlavní oddíl Endeavoura je modulární, což umožnuje alternativní konfiguraci pro nemocniční loď typu Hope. Tuto variantu používá UEE a ostatní organizace jako podporu na bojišti, která je schopná vrátit Mariňáky a piloty do boje tak rychle jak je to jen možné. Pokud je Endeavour vybaven jako nemocnice, jeho hangár je schopný podporovat jednu Cutlass Red Ambulanci. Endeavour taky našel cestu do služeb méně seriózních organizací, kde může být modifikován na vše od produkce narkotik až pro nelegální operace.

Dále můžete hlasovat o druhé z pěti nových lodí (hlasovat můžete v článku na webu RSI). Takže je na vás, která loď bude jako další. A těším se na to co vyberete.

Do té doby vám děkuji za vaši podporu! Vaše víra ve svět, který stavíme je to, co dělá vše možným. Nemůžu se dočkat na to až vám ukážu, co máme připraveno na pátek.

A řekněte kamarádům, že Nejlepší vesmírný sim je už na cestě.

 

  1. Autor: alien5 | Přidáno: 8.10.2014, 19:02

    Diky za preklad waltre…

  2. Autor: Aristarch | Přidáno: 8.10.2014, 21:28

    …ako tiež vďaka chalani z vašu snahu ohľadom star-citizen.cz. Inak mám na vás otázku občania 😉 Aký druh lode ste tentoraz vybrali? Ja zas recon craft. Som jediný, ktorému tam ešte niečo v tejto kategórii chýba? Niektorí tvrdia, že tam už máme Xi’an skauta…ale ja nesúhlasím. Mne tam ešte zjavne chýba viac možností. Chýba aj jedno…prípadne dvojmiestna loď na prieskum v hlbokom vesmíre. Ale niečo väčšie ako Freelancer a hlavne nejak lepšie vyzbrojené…plne automatizované veže a tak… Chvíľu som zvažoval aj search and rescue ale potom mi to prišlo…ako len inak povedané Pirate search ship 😀

  3. Autor: Alfajk | Přidáno: 8.10.2014, 21:55

    ja hlasoval pro Search and Rescue Ship,ale laka me i repair,nemohl jsem se mezi nima rozhodnout a vypada to,ze spis vyhraje repair ship,nevadi,priste to bude search and rescue

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum