Dopis k 57 a 58 Milionům

Autor: walltar | Přidáno: 15.10.2014 Kategorie Novinky

CitizenCon přinesl spoustu informací a na Oficiálním RSI kanále se můžete podívat na jednotlivé videa z prezentace a na remasterované planetside demo. Nás ale dnes zajímá, co se stalo potom, 2 miliony dolarů, a co nám k nim řekl Chris.


Image converted using ifftoanyZdravím občané, děkuji vám! Přes víkend jsme překročili 57 a 58 milionů dolarů, úžasný úspěch. Jsem vám vděčný za víc, než jen za podporu Star Citizena. Možnost strávit pátek s backery na CitizenConu byl úžasný zážitek, který jen dokazuje, že to co děláme je výjimečné ve více směrech, než jen jednom. Zařídit tyto akce je dost práce… ale více než se to vyplatí díky tomu, že dostaneme možnost si promluvit z očí do očí s lidmi, kteří jsou tak natěšení na hru, jako tým. Doufám, že se vám líbilo slyšet od všech studií a že jste si užili první pohled na detaily, kterými plníme naše univerzum. Jak jsem řekl na prezentaci: „Teprve začínáme“

Někteří backeři si všimnuli Gladia v páteční prezentaci. Tento záběr ve skutečnosti pochází z videa, které připravila F42, aby ukázala zbytku týmu status lodí, což zahrnuje Gladius, Gladiator a Retaliator, protože jsme překonali 2 stretch goaly v jednom týdnu, tak se na toto video můžete podívat níže. Armádní lodě nejsou ještě dodělané (ještě zbývají animace, poškození, zvukové efekty, interní detaily a podobně) ale myslím, že vypadají úžasně.Taky jsme uvolnili stereoskopickou verzi reklamy na Cutlasse. Je to naše první reklama ve 3D a já myslím, že je celkem Cool. Podívejte se sami.

Na 57 milionech jsme otevřeli první ze čtyř nových lodí, nedávno zvolenou výzkumnou platformu Endeavour.

MISC Endeavour: Endeavour je nejprestižnější lodí společnosti. Dedikovaná výzkumná platforma, schopná nést tucty výzkumných zařízení. Všechno od pokročilých dálkových skenerů pro identifikaci Jump pointů až po další štíty pro výzkum korony hvězd. Externě, je Endeavour poset senzorovými hardpointy; interně je hlavní oddíl postaven kolem velké výzkumné laboratoře, kterou je možno upravit k velkému množství různých výzkumů. Hlavní oddíl Endeavoura je modulární, což umožnuje alternativní konfiguraci pro nemocniční loď typu Hope. Tuto variantu používá UEE a ostatní organizace jako podporu na bojišti, která je schopná vrátit Mariňáky a piloty do boje tak rychle jak je to jen možné. Pokud je Endeavour vybaven jako nemocnice, jeho hangár je schopný podporovat jednu Cutlass Red Ambulanci. Endeavour taky našel cestu do služeb méně seriózních organizací, kde může být modifikován na vše od produkce narkotik až pro nelegální operace.

Protože jsme překročili dva stretchgoaly tak rychle, tak nebyl čas na hlasování. Namísto vybrání dvou lodí oznámím výherce jako stretch goal pro 59 milionů a začneme hlasování o loď pro 60 milionů. Baví mě sledovat, jak komunita debatuje o těchto věcech a je zajímavé jak backeři propagují své oblíbené lodě.

Na 58 milionů nezapomínáme, každému backerovi dáme 10.000UEC který mohou použít ve Voyager Direct obchodě. Doporučuji vám počkat, protože brzy přidáme nové zbraně a další upgrady pro Arena Commander. 10.000 UEC se nemusí zdát jako mnoho, ale pro nás to znamená, že rozdáme backerům několik milionů na vybavení jejich lodí.

– Anvil Aerospace Crucible: Nazývána „flying toolbox,“ Crucible je loď kterou chcete mít na své straně, pokud utrpíte kolizi s asteroidem, nebo přežijete setkání s piráty. Strukturálně sestává Crucible z kokpitu, pohonné jednotky a dílny. Dílna na Crucible je versatilní; může být použita jako základny pro EVA opravy (kompletní s nutnými nástroji) nebo může použít magnetické držáky, aby se přichytla přímo k trupu. V této situaci se dílna otevře a dovolí tak posádce přímý přístup k poškozené lodi. Dílna může vytvářet vlastní gravitaci, ale umožnuje i operace v nulové gravitaci. Kokpit je také vybaven množstvím opravářských pomůcek, což zahrnuje vícefunkční držáky, které se mohou osadit zbraněmi, tažnými paprsky, nebo manipulačními rameny. Crucible je také součástí většího plánovaného opravného systému. Pro větší projekty se dají osadit jednotlivé sekce výztuh, nebo pohonných jednotek. Tento systém se nazývá ERS (External Repair Structure) a dá se postavit kolem poškozené lodě jako lešení, je to další nejlepší věc po orbitálním suchém doku. Standardní jednotka ERS zahrnuje malý motor, trysky, magnetické držáky, a modulární hardpointy pro tažné paprsky, opravářské pomůcky, nebo zbraně. Segmenty ERS mají kódované jména podle tvaru (P1= Rovná sekce, P2= Levá odbočka, P3= Pravá odbočka, a podobně) a různé rozvržení umožňující rychlé sestavení v nulové gravitaci. V případě poškozené kapitální lodě, jako například Carrieru Bengal, stovky ERS jednotek mohou vytvořit příhradovinu o kterou se stará tucet, nebo více opravárenských lodí Crucible.

Crucible by měla být další nebojovou lodí, která rozšíří hráčské role Star Citizena. Teď můžete volit pro další… A přesvědčte všechny na fóru, že by měli taky.

Hlasovat můžete v originálním článku na RSI.

 1. Autor: cabalsvk | Přidáno: 15.10.2014, 19:13

  Ja myslím, že mi tie UEC ostanú až do spustenia PU 😀

 2. Autor: jimmi.lc | Přidáno: 15.10.2014, 21:10

  ja som uz 13000UEC minul 😉

 3. Autor: Alfajk | Přidáno: 15.10.2014, 21:23

  me nejak nesedi ta veta “ 10.000 UEC se nemusí zdát jako mnoho, ale pro nás to znamená, že rozdáme backerům několik milionů na vybavení jejich lodí.“ a
  original: „10,000 UEC may not seem like a lot, but at this stage in the game it actually means we’re giving our backers several million dollars to outfit their ships!“

  tedy presneji to,ze z anglickyho to chapu tak,ze 10 000 kreditu je jakoby malo,ale ve hre za to toho bude mozny nakoupit hodne,tzn ze ve hre bude jinaci platidlo – nejaky jiny kredity? tzn ze 10 000 UEC = X milionu ingame meny? a nebo tim myslej to,ze proste v celkovym souctu pro vsechny rozdaji tolik milionu?

  • Autor: Micaak | Přidáno: 15.10.2014, 21:44

   to posledne

  • Autor: Papinak | Přidáno: 15.10.2014, 21:47

   Někdo tam pod letter napsal komentář:

   10,000 UEC = $10 real money in the pledge store. $ 10 x 621,868 backers = $ 6,218,680 worth of UEC they are giving away.

   Takhle je myšleno to že rozdali miliony. Nebo ne?

   • Autor: walltar | Přidáno: 15.10.2014, 22:08

    Přesně tak.

    Jinak UEC je to platidlo kterým budem platit ve hře.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum