Dopis k 59 milionům

Autor: walltar | Přidáno: 29.10.2014 Kategorie Novinky

Tak chvíli před další Star Citizen akcí, tentokrát na Pax Australia, a před prodejem dalších 3 lodí (Herald v pátek a 2 neoznámené na Pax Australia) se nám podařilo překonat další stretch goal. 59 milionů je jen krůček od pěkných kulatých 60… které si myslím překonáme o víkendu.


WhatcoulditbePřekonali jsme další Stetch goal! Neměli jsme žádnou akci od Citizen Conu, takže to nemůžu připočíst žádnému trendu. Ale jsem rád, že mohu oznámit, že pořád máme stabilní proud nových občanů, kteří se k nám připojují každým dnem. Pokud jste jedni z nich, tak vítejte! Pomáháte nám dělat velké věci.

Tým pracuje na přípravách na demo, které ukážeme na PAX Australia, a všichni se těšíme, až lidem ukážeme něco opravdu cool. Myslím, že budete překvapení: FPS modul není stranou… je to plnohodnotná hra sama o sobě.

Na 59 milionech jste otevřeli poslední backery volenou loď, Anvil Crucible. Už se těším, jak ji uvidím na rozvrh; tento opravný a konstrukční systém není jen loď, je to možnost jak lépe vystavět svět Star Citizena.

– Anvil Aerospace Crucible: Nazývána „flying toolbox,“ Crucible je loď kterou chcete mít na své straně, pokud utrpíte kolizi s asteroidem, nebo přežijete setkání s piráty. Strukturálně sestává Crucible z kokpitu, pohonné jednotky a dílny. Dílna na Crucible je versatilní; může být použita jako základny pro EVA opravy (kompletní s nutnými nástroji) nebo může použít magnetické držáky, aby se přichytla přímo k trupu. V této situaci se dílna otevře a dovolí tak posádce přímý přístup k poškozené lodi. Dílna může vytvářet vlastní gravitaci, ale umožnuje i operace v nulové gravitaci. Kokpit je také vybaven množstvím opravářských pomůcek, což zahrnuje vícefunkční držáky, které se mohou osadit zbraněmi, tažnými paprsky, nebo manipulačními rameny. Crucible je také součástí většího plánovaného opravného systému. Pro větší projekty se dají osadit jednotlivé sekce výztuh, nebo pohonných jednotek. Tento systém se nazývá ERS (External Repair Structure) a dá se postavit kolem poškozené lodě jako lešení, je to další nejlepší věc po orbitálním suchém doku. Standardní jednotka ERS zahrnuje malý motor, trysky, magnetické držáky, a modulární hardpointy pro tažné paprsky, opravářské pomůcky, nebo zbraně. Segmenty ERS mají kódované jména podle tvaru (P1= Rovná sekce, P2= Levá odbočka, P3= Pravá odbočka, a podobně) a různé rozvržení umožňující rychlé sestavení v nulové gravitaci. V případě poškozené kapitální lodě, jako například Carrieru Bengal, stovky ERS jednotek mohou vytvořit příhradovinu o kterou se stará tucet, nebo více opravárenských lodí Crucible.

Jako další loď jste si zvolili dvoumotorový dálkový stíhač, první čistě bojovou loď kterou jste na seznam přidali po celkem dlouhé době. Dvoumotorový stíhač byl dvoumotorovými letouny druhé světové války, jako de Havilland Mosquito a Messerschmitt 110. I když ve vesmíru není „noc“ určitě se najdou důvody proč mít dalekonosný stíhač… a možnost bojovat ve všech povětrnostních podmínkách nabývá ve vesmíru, s meteorickými bouřemi a senzory rušícími mlhovinami, nový význam.

– Aegis Bulldog: Zaútočte tvrdě a na dlouhou vzdálenost! Bulldog, čerstvý design od Aegisu se rychle stal předním pozemským stíhačem s dlouhým doletem. Daleko-dosahové letouny jsou většinou používány k boji v odlehlých oblastech, kde podpora carrieru není dostupná. Buldoci jsou většinou používání pozemními a staničními silami a velmi rozšíření jsou i u milic. Navržen k operaci z pozemních základen a k útočení na cíle až hvězdný systém daleko, stíhač mění manévrovatelnost za rozšířené množství paliva a munice a také za základní potřeby pro pilota a jeho operátora. Buldokův RIO obsluhuje věž, lodní výzbroj střel (volitelně) a vysoce vyspělou soupravu senzorů. Tato skenovací soustava dává stíhači výhodu při boji u překážek, jako asteroidových polí, nebo mlhovin. A konečně, buldok je znám jako velice robustní kosmické plavidlo, s více záložními systéme, než naleznete v jednosedadlových letounech. Příběhy o buldocích, kteří se dostali zpět na základnu s jedním motorem a polovinou trupu vystavenou vakuu se, od vystupňování konfliktu s Vanduuly, jen množí.

Opět můžete volit další loď, která bude přidána na seznam. Podle výsledků poslední volby to bude velice těsný boj. A nezapomeňte se dívat v pátek na livestream, kde uvidíte lidi stojící za FPS částí Star Citizena… a to na čem pracovali posledních pár měsíců.

Do té doby, děkuji vám za stálou podporu. Nemůžu to opakovat dost často: Nic z tohohle by bez vás nebylo možné.

Chris Roberts

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum