Dopis k 60 milionům

Autor: walltar | Přidáno: 7.11.2014 Kategorie Novinky

Tak a je tu další dopis … Chris si dal s tímhle na čas a na stránkách se objevil až včera. A taky co se hlasování o lodích týče bude to pro vás milé překvapení. Další stretchgoal už se zase blíží a tak se již brzo dozvíme co za stretchgoaly uvidíme po 63 milionech.


ImcomingV posledních týdnech jsme viděli reakci na MMO demo, FPS demo a na Arena Commander 0.9.2 patch… A kdybych řekl, že jsme nadšení, tak by to bylo slabé slovo. Tým je u vytržení z toho, že je lidé oceňují a myslím, že mluvím za všechny pokud řeknu že Star Citizen začíná, od řady modulů, přecházet k jedné koherentní vizi.

O víkendu, který následoval po odhalení fps modulu jsme překonali 60 milionů. To je úžasné číslo a jsem rád, že můžu oznámit, že máme všechno, od starých backerů, kteří si kupují Heraldy a Redeemery až po nové backery, které ohromila naše prezentaci FPS mechanik.

Než se dostaneme ke stretchgoalům chtěl bych ukázat nové obrázky Drake Heralda, které mi zrovna přišli od koncept artisty, Jima Martina. První ukazuje vnitřek vymodelovaný ve 3D. Ostaní ukazují jinou konfiguraci data transmiterů, které jak si myslím, lépe ukazují Herald-Interior_01-1jeho možnosti. V komentářích (v originálním článku) mi můžete napsat, která se vám líbí víc. Každopádně je to zvláštně vypadající loď, která do SC přidá zajímavé gameplay mechaniky převážení dat.

Na 60 milionech jste otevřeli Deep space fighter:

– Aegis Bulldog: Zaútočte tvrdě a na dlouhou vzdálenost! Bulldog, čerstvý design od Aegisu se rychle stal předním pozemským stíhačem s dlouhým doletem. Daleko-dosahové letouny jsou většinou používány k boji v odlehlých oblastech, kde podpora carrieru není dostupná. Buldoci jsou většinou používání pozemními a staničními silami a velmi rozšíření jsou i u milic. Navržen k operaci z pozemních základen a k útočení na cíle až hvězdný systém daleko, stíhač mění manévrovatelnost za rozšířené množství paliva a munice a také za základní potřeby pro pilota a jeho operátora. Buldokův RIO obsluhuje věž, lodní výzbroj střel (volitelně) a vysoce vyspělou soupravu senzorů. Tato skenovací souHerald-Mark02-Render01stava dává stíhači výhodu při boji u překážek, jako asteroidových polí, nebo mlhovin. A konečně, buldok je znám jako velice robustní kosmické plavidlo, s více záložními systéme, než naleznete v jednosedadlových letounech. Příběhy o buldocích, kteří se dostali zpět na základnu s jedním motorem a polovinou trupu vystavenou vakuu se, od vystupňování konfliktu s Vanduuly, jen množí.

Vím, že ohledně výherce posledního hlasování, díky tomu že se výsledky posouvali těsně před ukončením. Viděl jsem výborný nápad na fórech, což bylo dát vám obě lodě a potom do hlasování dát všechny lodě, které byli před tím eliminované. Takže přidáme do dlouhodobého rozvrhu další loď a uděláme to přesně podle tohoto nápadu. (A do budoucna: zaznamenáváme vítěze přesně v době, kdy je dosažen stetch goal… V tomhle případě by to byl výsadkový letoun.) Takže na 61 milioHerald-Mark02-Render04nech otevřete výsadkovou loď.

– Espera Prowler: Pojmenován podle armádního označení, Prowler je modernizovaná verze nechvalně známé Tevarinské výsadkové lodě z První Tevarinské války. Díky nedávnému objevení ztracené Tevarinské planety v systému Kabal, technikům Espery byl povolen nelimitovaný přístup, aby mohli prozkoumat zachovalé lodě, které byly objeveny v několika skrýších, než pečlivě obnovili designová rozhodnutí. Prowler vděčí za efektivitu v roli rychlého výsadkového plavidla hlavně utajení. Je sestrojen pomocí různých technik pro minimalizování jeho signatury a může se tak dostat blízko před tím, než vysadí jednotky přes EVA. S updatovaným Prowlerem získáte fúzi dvou kultur: Eleganci a efektivitu Tevarinského válečného stroje, kombinovanou se spolehlivostí moderní technologie UEE. (I když nemají některé updaty moderní verze, klasické Tevariny postavené Prowlery jsou ceněny vlastníky,Herald-Mark02-Render05 kteří mají to štěstí, že jej najdou.)

A na 62 milionech otevřete dopravní plavidlo.

– Genesis Starliner: Genesis je další mezník v hrdé historii dopravních designů od Crusader Industries. Loď využívá oceněné výrobní postupy a nejlepší díly pro vytvoření jedné věci; osobní dopravní lodě příští generace za cenu, která nezničí váš rozpočet. Proprietární technologie motorů, NeoG od Crusader Industries nabízí nejefektivnější provoz ve své třídě. Genesis byl také označen ve Whitleyově průvodci jako „Jedna z nejspolehlivějších a nejbezpečnějších osobních dopravních lodí na trhu.“ Genesis Starliner je k dostání v několika konfiguracích, zaměřujících se na vše od počtu pasažérů, množství nákladu až po komfort. Armáda UEE provozuje několik konverzí na podpůrné role, zahrnující SWACS a testovací varianty.

Určitě jste si všimnuli, že obě lodě jsou od nových výrobců; protože univerzum Star Citizen expanduje! Myslím si, že specializované lodě, jako Star Citizenovský ekvivalent dopravního letadla by měli mýt nějaké další vysvětlení, aby dávali ve světě smysl. Takže si užijte dvě nové lodě a dvě menší společnosti, které je staví.

originálním článku na RSI můžete volit o poslední lodi, která se dostane do této vlny.

 

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum