Dopis k 61 milionům

Autor: walltar | Přidáno: 13.11.2014 Kategorie Novinky

Nedávno jsme překročili další milion dolarů a s ním přichází nový dopis a nové hlasování. Tentokrát si můžete v hlasování vybrat, kterou ze čtyř nových startovních lodí byste rádi viděli v SC.

1


Je dobré být zase doma! Překročení dalšího milníku je pěkným překvapením po čtrnáctihodinovém letu. Je těžké vyjádřit, jak si každý v CIG váží toho, co komunita udělala a dělá… Děkujeme vám.

61 milionů otevírá Prowler od Espery, Tevarinskou loď postavenou v UEE. Celkem se těším na to až uvidím, jak bude vypadat, protože naši koncept artisti budou vymýšlet úplně nový vzhled pro další mimozemskou rasu a potom ho pozmění pro použití lidmi. Měl by to být zajímavý proces.

– Espera Prowler: Pojmenován podle armádního označení, Prowler je modernizovaná verze nechvalně známé Tevarinské výsadkové lodě z První Tevarinské války. Díky nedávnému objevení ztracené Tevarinské planety v systému Kabal, technikům Espery byl povolen nelimitovaný přístup, aby mohli prozkoumat zachovalé lodě, které byly objeveny v několika skrýších, než pečlivě obnovili designová rozhodnutí. Prowler vděčí za efektivitu v roli rychlého výsadkového plavidla hlavně utajení. Je sestrojen pomocí různých technik pro minimalizování jeho signatury a může se tak dostat blízko před tím, než vysadí jednotky přes EVA. S updatovaným Prowlerem získáte fúzi dvou kultur: Eleganci a efektivitu Tevarinského válečného stroje, kombinovanou se spolehlivostí moderní technologie UEE. (I když nemají některé updaty moderní verze, klasické Tevariny postavené Prowlery jsou ceněny vlastníky, kteří mají to štěstí, že jej najdou.)

Vítěz poslední ze čtvrté vlny lodí byl třetí starter. Když řekneme „starter“ tak to neznamená loď, kterou odhodíte, jak nejrychleji můžete… znamená to jen menší, levnější loď, která vás uvede do světa Star Citizena. Měli jsme podobné lodě jak ve Freelanceru, tak v Privateeru a dost hráčů se rozhodli používat je po celou dobu hraní. Startovní lodě v SC nebudou zaměřeny na jednu roli, což vám umožní vyzkoušet více aktivit.

Když jsme se rozhodovali, co vybereme jako třetí starter, věděli jsme, že se musí od těch, co máme lišit tak jako Mustang od Aurory. Co jsme nemohli rozhodnout bylo, kdo ji bude vyrábět. Už máme stratery od RSI a Consolidated… Takže kdo dostane další? Na piráty orientovaná loď od Drake, armádní od Anvilu, nebo Aegis, luxusní plavidlo od Originu, nebo obchodní od MISC?

Nakonec jsme sestavili popis 4 možných lodí, jednu od každého výrobce (zástupci páté společnosti, Originu, odmítli postavit levnou loď!) A teď dáváme backerům možnost rozhodnout kterou postavíme jako třetí strater. Tady jsou možnosti:

– Drake Dragonfly: Spíše než nastupování, Dragonfly si oblékáte. Je to to nejbližší k přidělání motorů a zbraní k vašemu skafandru… Nebo jak se říká v reklamě, je to to nejbližší k létání vakuem. Okupujíc místo někde mezi snub fighterem a Aurorou, Dragonfly je rychlý manévrovatelný ultralihght, který je designován, aby mohl být vyrábět rychle a ve velkých počtech a aby mohl být upraven nadšenci. Dragonfly se stal oblíbeným u specifické skupiny nadšenců, kteří se schází, aby mohli sdílet své modifikace, závodi … a probírat další, méně legální „hobby.“

– Aegis Terrapin: Doslovná tvrdý oříšek, Terrapin je nejvíce obrněný levný letoun na trhu. Původně navržen pro delší průzkumné mise v nebezpečných systémech, designová filozofie Terrapina je zabalit loď do pancíře a rezervovat velké množství energie pro největší generátor štítů ve své třídě. Terrapin je populární u soukromých těžařů, díky držáku na vybavení a malému nákladovému prostoru, který se dá předělat pro vzácné minerály.

– Anvil Hurricane: Některé lodě se vyhýbají nebezpečným zápasům pomocí rychlosti, další pomocí stealthu a ostatní pomocí manévrovatelnosti. Filozofie Hurricane je taková, že by měl být schopný sestřelit cokoliv, co potká. Hurricane nevyhraje žádný závod a jeho signatura vám nedovolí se proplížit za nepřátelské linie… ale nabízí celou škálu menších upravitelných hardpointů pro menší zbraně, plus možnost upravit typy zbraní několika způsoby. Huriccane je často používán milicemi a soukromými společnostmi, které chtějí přidat „těžký“ do svého repertoáru.

– MISC Reliant: S úspěchem Freelancer kampaně „postaven pro život,“ MISC se nyní připojuje k RSI a Consolidated v aréně jednomístných úvodních letounů. Jejich stříbrná kulka? Starter loď s více, než jedním sedadlem… a jejich eso: Xi’Anské technologie. Kde Aurora je utilitární platformou a Mustang Delikátním manévrovatelným osobním transportem, Reliant je nejvíce Xi’An tech-heavy lodí dneška. Nabízí nemožně elegantní linie, dvě oddělené sedadla pro posádku, a vertikální design, aerodynamický kokpit Relianta září jedněmi z nejlepších Xi’Anských technologií.

Prosím dejte nám vědět, která loď se vám líbí v hlasování níže (hlasování najdete v originálním článku na RSI). Vítěz se stane třetí startovní lodí Star Citizena a ostatní schováme do trezoru pro budoucí reference. (Už vidím backery, kteří se budou ptát, jestli uvidí ostatní lodě znova. Zatím nemáme místo na ostatní startery, ale nikdy neříkejte nikdy). Myslím, že každá z těchto lodí bude skvělým doplňkem do Star Citizena, takže rád nechám backery vybrat.

Vítěze ohlásím v příštím dopise, do té doby bych vám chtěl všem poděkovat za vaši trvající podporu. Naši backeři jsou jedni z nejúžasnějších na světě, a pokaždé když vidím jak kreativně podporujete vývoj, tak jsem hrozně rád, že se vše podařilo. Děkuji.

-Chris Roberts

 1. Autor: Greedy | Přidáno: 15.11.2014, 15:23

  Zdravíčko, hlasovali ste pre nejaký zo starterov? Ja som dal hlas Aegis Terrapin, pretože by mohol byť zaujímavý pre začínajúcich ťažiarov. Ale asi to vyhrá MISC Reliant, s dvoma sedačkami a s vertikálnym dizajnom, to asi budú sedieť nad sebou.
  G

  • Autor: walltar | Přidáno: 15.11.2014, 15:24

   Taky sem hlasoval pro Terrapina.

  • Autor: cabalsvk | Přidáno: 15.11.2014, 16:08

   Ja som hlasoval pre Drake, moc lodí nemá a ich dizajn sa dosť odlišuje od bežného štandardu. Hlasoval som podla výrobcu, nie podla popisu lode.

 2. Autor: Aristarch | Přidáno: 15.11.2014, 19:42

  Aegis Terrapin 😉

 3. Autor: Spejs | Přidáno: 16.11.2014, 12:27

  „Vítěz poslední ze čtvrté vlny lodí byl třetí starter.“

  Nevie mi niekto povedať aké boli tie prvé tri vlny? Mám trochu chaos ktoré lode sú zo stretchgoalov a pod. 🙂

  • Autor: walltar | Přidáno: 16.11.2014, 12:32

   Vlna 1: Aurora, Hornet, Constellation, 300i …
   Vlna 2: Avenger, M50, Retaliator, Caterpillar, Cutlass …
   Vlna 3: Orion, Herald, Reclaimer …
   Vlna 4: To jsou poslední lodě, které jsme volili do teď.

   • Autor: Spejs | Přidáno: 16.11.2014, 12:33

    Vďaka, konečne mám jasno. 🙂

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum