Dopis k 62 a 63 milionům

Autor: walltar | Přidáno: 27.11.2014 Kategorie Novinky

Výroční akce je v plném proudu a Chris se plně věnuje Arena Commanderu 1.0, takže se dnešní dopis zase trochu opozdil.


 

Carrack-Beauty


Gratuluji vám k tomu, že jste nám pomohli se dostat přes 63milionů! Mnoho backerů si koupilo limitované lodě a já jsem za to opravdu vděčný. Vždycky jsme upozorňovali, že nebudete potřebovat nic než základní startovní loď, abyste si mohli vydělat na cokoliv nebo se mohli dostat kamkoliv v univerzu Star Citizena, ale musím přiznat, že podpora, kterou komunita dává, nám umožní přinést hlubší a bohatší zážitek mnohem dříve. Jako další nám vaše pokračující podpora pomohla udělat několik chytrých investic do celosvětového týmu a technologií, které zabezpečí budoucnost hry.

Mnoho backerů se mě ptá proč si nenapíšu dopisy do zásoby, abych je mohl vypouštět okamžitě po dosažení cíle… hlavně u akcí jako je tahle. Moje odpověď je, že necítím, že by bylo správné brát lidi, kteří dávají projektu miliony dolarů, jako jistotu. Dopisy možná zaberou o pár dní déle, ale jsou vždy od srdce.

Stretch goalem pro 62 milionů byla předposlední loď čtvrté vlny:

– Genesis Starliner: Genesis je další mezník v hrdé historii dopravních designů od Crusader Industries. Loď využívá oceněné výrobní postupy a nejlepší díly pro vytvoření jedné věci; osobní dopravní lodě příští generace za cenu, která nezničí váš rozpočet. Proprietární technologie motorů, NeoG od Crusader Industries nabízí nejefektivnější provoz ve své třídě. Genesis byl také označen ve Whitleyově průvodci jako „Jedna z nejspolehlivějších a nejbezpečnějších osobních dopravních lodí na trhu.“ Genesis Starliner je k dostání v několika konfiguracích, zaměřujících se na vše od počtu pasažérů, množství nákladu až po komfort. Armáda UEE provozuje několik konverzí na podpůrné role, zahrnující SWACS a testovací varianty.

Miluju možnosti jako tuhle, protože to není jen bojová loď. Pomáhají nám zaplnit vesmír… konec konců více lidí potká za den spíše 737, než F-22. U dalšího stretch goalu šlo úžasných 50% hlasů k MISC Reliant. Naši třetí startovní loď.

– MISC Reliant: S úspěchem Freelancer kampaně „postaven pro život,“ MISC se nyní připojuje k RSI a Consolidated v aréně jednomístných úvodních letounů. Jejich stříbrná kulka? Starter loď s více, než jedním sedadlem… a jejich eso: Xi’Anské technologie. Kde Aurora je utilitární platformou a Mustang Delikátním manévrovatelným osobním transportem, Reliant je nejvíce Xi’An tech-heavy lodí dneška. Nabízí nemožně elegantní linie, dvě oddělené sedadla pro posádku, a vertikální design, aerodynamický kokpit Relianta září jedněmi z nejlepších Xi’Anských technologií.

A vzhledem k tomu, že jsme pokořili 63 milionů, tak Reliant je váš! Vypadá to, že backeři by chtěli vidět více mimozemské technologie! To je jedna z věcí, kterou Star Citizen doručí. A jak jsem řekl posledně, nikdy neříkejte nikdy pro další koncepty… Mě se osobně nejvíce líbila „vesmírná motorka“ od Drake.

Už jsme přidali dost lodí, takže gól pro 64 milionů bude spíš zábavný:

Mazlíčci: Máme opravářské boty, máme ryby… ale zatím jsme neimplementovali tradiční systém mazlíčků. To se na 64 milionech změní. Od Jonese, kočky v Alienu po Daggity v originální Battlestar Galactica, mazlíčci mají místo na palubách lodí… a my vám chceme dát tuto možnost ve Star Citizenu. Tento stretch goal je na počest Paddingtona, úderného psa na palubě UEES Paul Steed. V jednom z našich prvních videích, nám Paddington pomohl překonat 4 miliony dolarů a bohužel nedávno zemřel.

Pro ty, kdož hledíte k 65 milionům, máme velkou featuru, kterou prozkoumáváme jako možnost. Postačí, když řeku, že jsme slyšeli hodně feedbacku o modularitě lodí a chceme expandovat plána na to jak to udělat… takže počkejte na další dopis s více informacemi.

Nemůžu to říkat dost často: Děkuji. Často při hraní Arena Commandera obdivuji, co se nám společně podařilo vytvořit. Jistě, mohli jsme to udělat za zavřenými dveřmi… ale nebylo by v tom stejné srdce a duše, a nesestavovalo by se to stejně. Arena Commander je mikrokosmos Star Citizen: Vy backeři jste jej umožnili, váš feedback pomáhá, aby fungoval tak jak chceme… a vaše víra v to co děláme (a trpělivost s vývojem softwaru!) nás podporuje, abychom jej stále vylepšovali. Jak budeme doručovat více ze Star Citizena, od FPS, přes prozkoumávání planet, uchvacující singleplayerový příběh, až po planety a systémy mezi kterými budete moci létat, tak si uvědomíme, jak převratná a bezprecedentní tato cesta je. Nikdo se zatím nepokusil o něco v tomto měřítku, a nikdy tímto stylem.

-Chris Roberts.

  1. Autor: Alfajk | Přidáno: 27.11.2014, 20:52

    premejslim jestli ten odstavec s pripravou dopisu je pravdivej,nebo ne,“papir“ snese vsechno…to odhaleni novyho goalu me vzdycky zajima nejvic

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum