Dopis od Chairmana k 40 milionům $

Autor: Gerlak | Přidáno: 11.3.2014 Kategorie Novinky| Zpravodaj

Zdravíme občané.  Opět jsme to dokázali! Komunita Star Citizen nás dotlačila k dalšímu neuvěřitelnému výsledku, k vybrání 40 milionů $. Částka která byla jako neuvěřitelným snem na začátku naší kampaně.

Jsem neustále překvapen podporou, kterou dostáváme a stále se zvětšující komunity lidí, která roste každým dnem. Od posledního mezníku se k nám přidalo přes 10.000 nových občanů! Někteří tvrdí, že vesmírné hry jsou jen pro několik nadšenců. Nejsem o tom přesvědčen!

Při dosažení 40 milionů $, jste odemkly poslední dva hvězdné systémy, pro které jste mohli hlasovat. Jelikož bylo hlasování tak těsné, bylo rozhodnuto o zprostředkování obou možností. (poznámka redakce: k nalezení zde).

Již tradičně, dnes oznamujeme cíle při dosažení 42 milionů $. 42 je pověstným číslem pro Star Citizen. Před z

40mil

ačátkem kampaně jsem poškádlil nejstarší fanoušky na RSI stránce. K přístupu jste museli uhádnout heslo. Nápovědou bylo “Life, the Universe and Everything”. Očekávali jsme, že většina scifi fanoušků odkáže na Douglas Adams “Stopařův průvodce po Galaxii”. Plánovali jsme vydat teaser 42 dnů po oznámení kampaně, bohužel vývoj webových aplikací do této záležitost hodně zasáhl. Avšak podařilo se nám ze skromných začátků udržet číslo 42, jako odkaz na legendární stíhací peruť, kdy jsme tímto názvem označili naší singleplayer část jako Squadron 42!

Je jen náležitě patřičné vytvořit pro 42 milionový stretch goal něco jenž tento milník přiblíží k přísloví “Life, The Universe and Everything”, které hraje v tomto dobrodružství nemalou roli.

Protějškem ve Star Citizen od “Stopařůva průvodce po Galaxii” je Observist sekce pro Star Citizen Galaktopedii.

Galaktopedie není jen jednoduchá wiki nebo statický náhled jak na to a to: bude plně integrovaná přímo do herního universa a reagovat v reálném čase, jak budou hráči objevovat SC prostředí. Představujeme si to tak, že dostat se do zpráv v Galaktopedii bude hlavním cílem pro mnoho hráčů. Jestliže se stanete tím, kdo zneškodní strašlivého piráta Robertse, najdete nový jump-point, nebo se dostanete na seznam nejvíce hledaných, bude váš čin zaznamenán v Galaktopedii. A co více, bude galaktopedie přístupná jak v samotné hře, tak i na webových stránkách RSI.

Se vším tímto v myšlenkách, máme ještě několik přídavků a odměn pro naše věrné podporovatele při dosažení 42 milionů $:

Updated Observist Guide – Další finanční prostředky půjdou na rozšíření webových stránek v sekci Galaktopedie. Můžeme očekávat a vidět holografické znázornění lodí, předmětů a navigačního interfecu ve 3D. Představte si, jaké to bude obdivovat své lodě nebo konfigurovat a nastavovat lodě přímo na RSI stránce.Mobiglass

Explorer-class mobiGlas Rig – každý hráč, který podpořil hru před dosažením 42 milionů, bude začínat ve hře s jeho vlastním mobiGlas “ExoGlas” soupravou, která umožní kdykoliv se připojit k Observist sekci. Pověřil jsem tým mobiGlas velmi obtížným úkolem: vytvořením reálné interface, která pomůže udržet vaše záležitosti/události v určitém řádu ve stále se zvětšující galaxii. Kdy jak doufáme, hráči budou expandovat do neprobádaných míst. Je to skoro jako vytvoření našeho vlastního fiktivního operačního systému pro vymyšlenou budoucnost. Je to velmi rozdílné než vytváření vesmírných lodí. Tento exkluzivní mobiGlas kit bude přinášet informace pro jejich majitelé o něco dříve než pro nové hráče, kteří budou tyto věci muset nejdříve objevit nebo koupit si takové informace. Je to způsob jak si vážíme informací, které jste nasbírali o Star Citizen světě díky stránce RSI v uplynulém roce.

Gladius – Tým Squadron 42 vytvořil nový stíhač pro hru, Aegis Dynamics Gladius- lehký stíhač. Gladius je první letoun vytvořený výhradně od conceptu do CryEngine v UK! Oficiální popis zní: Aegis Gladius je UEE lehký stíhač s krátkým doletem jež slouží jako patrolovací letoun. Jednomístná loď bez místa pro rozšíření. Gladius je rychlá, obratná a schopná boje s většími loděmi. Hlavní výhodou konstrukce je jednoduchost, levná výroba, snadná opravitelnost a možnost rychlejšího výcviku nových pilotů. Samotná technologie Gladiuse již začíná být zastaralou, ale neustávající vylepšení jej udržují jako nejvíce obratným stíhačem v aktivní flotile.

Ručník – A samozřejmě všichni co podpoří hru před dosažením 42 milionů $ obdrží ručník do jejich hangárů. Bez něj se prostě nedá objevovat galaxie.

Nezapomeňte, že tyto stretch goaly jsou jen příklady, jak vám ukázat náš neustálý vývoj hry. S těmito extra příspěvky je naše cesta jak všem poděkovat za jejich podporu. Celkový dopad za všechny vybrané peníze je cítit napříč celým týmem starajícím se o Star Citizen. Již máme přes 200 lidí pracujícím na tomto projektu. Výsledkem je, že každý dolar, který nám přispějete pomáhá vylepšovat Star Citizen v neuvěřitelném měřítku.

Děkujeme za vaší podporu, že umožňujete aby tento projekt byl uskutečněn. Nemůžu se dočkat až vám ukážeme co pro vás máme přichystaného v našem obchodě pro naše občany.

— Chris Roberts

P.S. Mnoho lidí se ptá, proč jsme přestali dávat odměny pro podporovatele za dosažené cíle (jako opravného bota a vesmírný oblek ze začátku kampaně). Pravdou je, že máme tak mnoho nových věcí, které chceme projednat, že nám to uteklo z hlav. Pro další řadu dosažených cílů, vám dáme in-game odměny a necháme vás hlasovat, které chcete nejvíce.

Hlasovat o odměnách můžete zde.

Originál dopisu: Letter From the Cairman: $40 Milion

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum